Споделена история от Секс и интимност

Притеснена съм!
Здравейте! Преди месец преспах със приятелят ми и си бях девствена.. извинявам се че навлизам в такива подробности но просто искам да ми дадете съвет без простотии! Първо вкара средния си пръст до край и влезе през спокойно и не чувствах много болка после пробва със члена си и много трудно влезе и много ме болеше но той ми каза че не е усетил никаква ципа и се съмнява в мен на вечерта когато бях с него нямаше кръв като се прибрах и като се подмих имаше малко 1 2 капки на другия ден пак пробвахме и пак ме болеше много после на чаршафа имаше бледо-розова кръв той не ми вярва а наистина ми е пръв иска да ме води на гинеколог... ако и там не излезе какво ще правя? възможно ли е? помогнете :(

Коментари

1.   Закарай го при гинеколога да му обясни, какво става, когато се отпушва момиче и ще се увери, че си била девствена.

2.   Ти си на 12-13г.

3.   Кажи му да се гръмне и го заведи на психиатър. Няма никакво право да ти държи сметка дали си девствена или не, пък какво остава да те води на гениколог. Не стига, че си му дала най-големия подарък и си избрала точно него от всички мъже на света, ами и пак недоволен.

4.   Естествено, че няма да има кръв, като почвате, боли и спирате.
И при мен беше стака.
Не е нужно да усеща ципа, тя е прекалено тънка и някой път доста еластична.
Не се притеснявай, гинеколога дори ще ти помогне. Той ще ти обясни всичко, от което се притесняваш.
Тоя глупак не стига, че не ти вярва, но и се прави на специалист.
Момчетата винаги така се съмняват, защото им е трудно да проумеят, че са първи.
Вдигни глава и му кажи, че си е негов проблем, ако не ти вярва.
Не знам на колко си, но се пази от нежелана бременност.

Mss Sadness

5.   Ти що не го заведеш на гинеколог да ти кажат коя подред си му.. ега ти кретена

6.   Обясни на приятелят си, че не всякога има кръв, освен това има момичета при, които хименът е много еластичен, и може да не се скъса при първият път, освен това щом е имало малко при вторият път, не разбирам какъв е проблема. Ципата може да се скъса и при упражнения, това се получава понякога при гимнастичките, може да се скъса и при мастурбиране, при вкарване на различни предмети, вибратори, пръсти. Дори и да отидете на гинеколог, той няма да те издаде, ако не си била девстена, защото е длъжен да пази тайна, просто ще му каже, че си била, и той те е отворил. Успокой се и не се притеснявай. М37

7.   абе изобщо, как го избра тоя за първи незнам виж колко е прост зарежиго докато не те е отворил