Потърсих го първа, сгреших ли?
Здравейте за първи път пиша в таквъв сайт, но имам нужда да споделя, но няма с кого и така
преди 1 седмица случайно се запознах с един много привлекателен за мен мъж (около 24 годишен) имахме възможността да поговорим малко разменихме си телефоните и на тръгване той ми каза ще се чуем
аз толкова много го харесах цяла седмица мисля само за него и взех че му писах.. той отвърна но нищо конкретно не ми каза нито ми предложи среща чувствам се малко гадно от това че аз му писах първа.. аз съм на 20 но съм си такава по затворена и досега никога не съм търсила първа момче.. какво бихте ме посъветвали какво да направя постоянно мисля за него

Коментари

1.   Може да прозвучи банално, но изчакай той да те потърси пръв. Не знам дали си сгрешила, но обикновено мъжете трябва да се проявят, ако наистина са заинтригувани от теб. Може да си има причини, за да се държи така - да е в трудно положение, да не е в настроение, да си има други планове или грижи на главата.. всичко може да е. И все пак не бъди настоятелна, стой си мирно и кротко и не бързай да си наливаш супер големите надежди още в самото начало, за да не вирнеш нос накрая :)

2.   Аз лично не обичам игрите " да се правим на недостъпни", защото ако това е единственото, което може да хване интереса на някого, жалко. Ти си го потърсила седмица след срещата, което не изглежда ход на отчаяна жена или на някоя луда, така че се успокой. Може би не те харесва толкова много, харесва и други и в момента се занимава с друга. Остави го. Не съжалявай, че си го потърсила, нищо лошо не си направила. : )

3.   И аз да добавя нещо.. с приятеля ми сме от почти година заедно и имаме около 10 години разлика ( не казвам точни години, но няма още 30, а аз нямам 20) и така беше любов от пръв поглед от моя страна, а той сигурно и не подозираше за мен. Така стана, че след известно време ме е видял и е проявил някакъв интерес и разбира се от др. източници го разбрах и му взех номера, след 3 дена му се обадих говорихме си с часове и след 2-3 дена излязохме, за пръв път не знаех какво да кажа на среща и просто го оставих да говори. Постепенно почнахме да задълбочаваме нещата и сега сме щастливи заедно! И така не се притеснявай, просто може да е този тип който очаква ти да поемеш инициативата или не е разбрал какво хубаво момиче си. Всичко с времето си, прави се на заинтригувана, но не чак толкова, предизвикай го по някакъв закачлив начин. Надявам се съм помогнала с нещичко. :p

4.   Благодаря Ви много за съветите :)

5.   Тъпото в случая е, че се заблуждаваш от малка. В главицата ти се зараждат крайно неподходящи мисли, чрез всъщност дори не мислиш. Написаното от теб е оправдание за самата теб, а не заради неговите чувства.
Ако не го беше потърсила първа, гаранция ти давам че той никога, по никакъв начин нямаше да те потърси.
Истината е че той не те харесва, но щом е бил внимателен, макар и не уклончив, значи че момчето е доста сдържано и добро.
Търси някой, който да те обича, както и ти него.

6.   Ами да потърсих го първа, но на следващият ден той дори ми се обади и се видяхме което за мен значи че не е безразличен и " чрез всъщност дори не мислиш. "... много глупаво изказване от твоя страна