Споделена история от Секс и интимност

Притеснение
Здравейте,

Става въпрос за една често срещана анатомична аномалия на половия член, а именно - назъбена периферия на главичката на члена. Тоест, по края на главичката, по цялата периферия кожичката е като нарязана, наръбена. Забравих какво беше точното медицинско наименование, но помня, че се среща поне при 50-60% от мъжете. Въобще, притеснява ли Ви това, когато се стигне до секс, да не би приятелката Ви да го вземе за симптом на болест(гъбички или нещо друго), особено при френска любов? Жени, Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Достатъчно основателно ли е това притеснение, за да се налага отстраняването му при дерматолог? Очаквам да прочета Вашите коментари, особено на мъже с подобен проблем.

Благодаря за вниманието Ви.

Коментари

1.   Не съм виждала това което описваш. Но обичам ли някого, искам ли го, това изобщо няма как да е проблем. То и ние жените не сме перфектни, я виж колко теми са се изписали за малки и големи срамни устни... тебе би ли те притеснило ако любимата ти има нещо несиметрично или по изразено там долу?

2.   Чака, чакай, номер 1 съм. Като се замислих виждала съм го естествено, аз не разбрах от начало точно какво описваш. Абе луд ли си, те на повечето мъже са им така лекичко наръбени. Как ще го оправяш на дерматолог, ще те контузят нещо. И не прилича на гъбички. Прилича си на член в ерекция. :)))

3.   аз съм със същия проблем, не е гъбички, споко... и аз си помислих, че е гъбички или някаква болест, но лекаря ми каза, че е нормално :)

4.   и аз имам някакви подобни накъдряния, мисля, че е нормално, защото нито ме боли нито нищо..

5.   И моят е така :) Май на всички е така. Ползвай го смело и със замах!

6.   Нарича се Pearly Penile Papules едни бели точици по ръба на главичката