Споделена история от Секс и интимност

Bъзможно ли е да забременея, ако съм пила хапче и след това съм правила секс?
С моя приятел правим често секс... Винаги с презерватив, но една вечер той поиска без, каза ми, че на другия ден ще ми купи хапче за спешна контрацепция.Така и стана купи ми хапчето, аз го испих.

След това отидохме да гледаме филм в тях.... не бяха минали и 5 минути и той поиска да правим секс, пак без презерватив. Отново му дадох, но очаквах независимо от всичко да не свърши в мен. Уви, но той свърши в мен, беше яко, но сега се страхувам да не съм бременна.... И възможно ли е да забременея, ако съм го изпила и след това съм правила секс?

Коментари

1.   Ами аз мисля че не би трябвало да си бременна, защото тези хапчета предизвикват цикъла ти и до 3 дни (мисля 4е толкова бяха) трябва да ти дойде.

2.   Момиче, тези хапчета не се вземат като бонбони, когато ти се прииска!!! Вероятността да си бременна е нищожно малка, не се тревожи за това. Ако имате сериозна връзка и той не иска да ползва презерватив, а има намерение да свършва в теб те съветвам да отидеш на гинеколог. Ще ти изпишат противозачатъчни!!! Недей да пиеш тези хапчета, които са за след рисков секс!!! Към тях се прибягва в инзвънредни случай!!!

3.   Тези хапчета са само за спешни случай, не са витамини!!! Ако не искаш да станеш брадата и космата, бузуреста и ужасна годзила! А на хапчетата пише след изпиването им да се внимава, да не се повтори гафа. Най-рано второ такова хапче мове да вземеш 6месеца след първото. Едва ли си бременна. Някой жени хващат по всяко време, други само през оволуация. Е,дано не си в овулация. ВНИМАВАЙТЕ!!! ПАЗЕТЕ СЕ! ТОВА НЕ Е ШЕГА РАБОТА, ЕЙ!!!

4.   Хапчетата не действат при секс след изпиването им. Онзи ден приятелката ми взе такова и прочетохме опътването. И изобщо как може да вземеш хапче без да прочетеш инструкцийте.

5.   И освен това ефектът от хапчето е само в 87% от случайте. Пише си го на опаковката.

6.   Oт авторката:
Прочетох много добре инструкциите, само дето незная ти с приятелката ти какво хапче сте купили.На моето никаде не е споменато такова нещо...Благодаря все пак за коментарите, за успокоение на разбудилите се духове у повечето момичета да ви успокоя,бях на гинеколог и не съм бременна.За тези,които са разбрали погрешно да поясня-за първи път ми е да пия такова хапче,зная мн добре че тва не са бонбонки...както казах Благодаря все пак

7.   Прочети упътването или се посъветвай с аптекар.