Споделена история от Секс и интимност

Аз направо онемях!
Здравейте. Ами снощи ми се случи нещо много странно, за което обяснение нямам.
Докато правихме секс с приятеля ми започна да му тече кръв от пениса. Направо онемях. Аз си мисля, че май му се разкъса нещо, може би, ципата или не знам точно.
Помагайте, дали на някой му се е случвало това.

Коментари

1.   Възможно е да,няма страшно просто гледайте ако се случи отново да спазвате хигиена за да не се възпали,на мен ми се е случвало също,и то не правех секс!

3.   Все пак е добре да споделиш с уролог. Така ще разбираш по-добре и тялото си.

4.   Скъсала му се е юздата, тоест кожичката която се придържа към главата.Ох, прималя ми, само като чуя за кръв и ми прилошава.

5.   Казва се късо гемче, това е кожичката, която придържа кожата към главата на пениса.Задължително на лекар ама задължително!!

6.   Дай боже всекиму такава тясна вагина, че чак гемчето да ти се скъса!

8.   Няма никакъв проблем, като лекар ти казвам че не е необходима да ходи на уролог, само да си промива раничката, после тя ще заздравее и гемчето ще стане по-дълго от самосебе си.

9.   На гаджето ми му се случи веднъж и бях също толкова шокирана... слава богу тох май-беше наясно и ме успокои ...той-мен :D и все пак не се притеснявай няма страшно

10.   Ох на мен снощи ми се случи същото. Приятеля ми се оплаши много, а аз не знам от какво е! Казах му, че във форумите пише, че вероятната причина може да е разкъсано гемче, но той е голям хипохондрик и се оплаши... спря да му тече кръв след минута две така че няма страшно.

11.   Няма нищо страшно. Както в един коментар един лекар споменава да си промива раничката. И наистина гемчето става по-дълго от самосебе си след това. Аз от личен опит го казвам. Няколко пъти ми се е случвало.

12.   Може и да не е от гемчето. На моя съпруг му се случи 2-3 пъти. Ходи на уролог, но нямаше нищо обезпокоително. Така, че живота продължи напред. Не се притеснявайте проблема не беше урологичен но и не получихме обяснение на какво се дължи.