Споделена история от Секс и интимност

Знам, че не съм гей, но защо се възбуждам от гей порно?
Мъж на 22 съм и от както се помня все маструбирам на гей порно. Незнам на какво се дължи това, но когато остан без приятелка и трябва да се задоволявам сам, винаги посягам към гей порното.

Когато почнах да маструбирам всеки ден се питах дали пък не съм гей. Почнах да водя полов живот, обаче се е случавлод а има преиоди, в които не можех да си намеря жена за секс. Реших да пробвам с мъж, но изобщо не ми хареса даже много се отвратих.

Сега пак съм в един такъв период, в който съм на "сухо", обаче все си пускам гейове. Хем не понасям секс с мъже, хем като ги видя голи в някой порно филм се възбуждам супер много. Знам, че не съм гей, но защо се възбуждам от гей порно?

Коментари

51-64 от 64

55.   http://yourbrainonporn. com/ask-us-iam-attracted-to-gay-transsexual
Прочети този материал, надявам се да ти помогне. На български не намерих никакви материали по въпроса в интернет, но на английски има доста. Лично аз доста се успокоих, когато попрочетох това-онова, защото при мен е същото положение(жена съм) и по едно време бях доста притеснена. Друго нещо, което ми помогна да си изясня картинката беше откритието, че съществува психично заболяване, наречено на английски Homosexual Obsessive Compulsive Disorder или нещо като хомосексуално маниакално натрапчиво разстройство, при което човек си въобразява, че е гей, но всъщност не е. Не вярвам да откриеш нещо на български, но ако знаеш английски на едно средно ниво, прочети за това заболяване, както и горния линк. Вярвам, че ще ти даде отговор на много въпроси и ще те накара да се почувстваш по-добре. Успех. :)

57.   Имаш нужда от доминираща жена това е...

58.   Доколкото знам хората сме едни от малкото индивиди на тази земя, които освен за продължаване на рода правят секс и за удоволствие. Аз също изпитвам сексуално привличане към дата пола и за мен е ненормално да ограничаваш своята сексуалност и още повече да съдиш тази на другите. Абе живей си живота, прави си кефа, бъди себе си!

59.   Няма нищо такова да си мислиш че си гей и аз сам така макар че сьм женен и имам дете това си е сексуално привличане или просто така се вьзбуждаме повече .Важното е да ти е готино пьк майната му на другото.ПОЗДРАВИ ОТ МЕН

60.   Ох, боже, аз съм жена и се възбуждам от порно с лесбийки. Но не бих искала да правя секс с такава. Успокой топката, не е ной знае какво.

61.   Аз пък си пускам лесбийки (правилно ли го написан идея си нямам) а съм жена. Попринцип хората се възбуждат от всичко свързано със секса. Един френд се възбуждаше като си види задника в огледалото, а не беше гей. Имаше супер мацка. Просто човек може да се възбуди от абсолютно всичко ;) споко

62.   Не съм гей и наистина най гейското ми преживяване беше преди 30 години, тогава бях на 12 и заедно с други хлапета си лъскахме пишките (всеки на себе си) и повече се сравнявахме и перчихме на кой му е по голям. Може би и на това момче му се е случвало някога същото и малко се подразбира интереса към други мъже, но в никакъв случай да се гледа само гей порно и то ако е някое съвсем педалско с целувки и яко чукане е гадост!

В крайна сметка обаче искам да кажа на всички и на хетеро и на би и на хомо правете каквото ви прави щастливи, всеки има право да бъде щастлив. Също така всеки има право на избор, затова по никакъв начин не натрапвайте на децата и подрастващите кое е правилно и кое не защото те не са готови да изберат.

63.   Добре че попаднах на тези коментари.... защото иначе кого да питам.... не дали съм хетеросексуална, защото това е на 100процента, а дали е нормално да се възбуждам от сцени с жени... не съм само аз...

64.   Това е нещо, което се случва - никой не избира от какво да се възбужда и всеки си има някаква странност. Аз съм семеен на 33 и най- силно се възбуждам, гледайки мастурбиращи жени и то само с ръка, без предмети. "Нормално" порно не ме кефи, гейове ме отвращават, лесбийките харесвам, но без вибратори. Влудява ме женската мастурбация - нережисирана, спонтанна. Всеки има право да се възбужда от каквото му харесва, ако не нанася щети на другите. Така че, гледай си порното, кефи се и споко!

65.   Не, не си такъв, но спри да гледаш това порно...

66.   Така като гледам порно с лесбийки се възприема много по-леко, отколкото порно с гейове. Ем ко да се прави. Правете любов, не война :)
Норм. М ;д

67.   Защо ли?
Сигурно е въпрос на порно вкус. Това е като нормалните филми. Например 1 човек може много да го кефи екшън филм, ноо жанровете са много и например този 1 човек може пък да мрази уестърни. Погледни го от гледна точка на жанра. При нормалните филми:
Екшън, 3Д, уетърн, приключение, сапунки, теленовели и други категории.. има категории, които харесваш и които не харесваш.
Просто тука е малко по-различно. Самата категория "гей-порно" не се харесва от повечето хора(и аз не го харесвам), но има хора, които ги е кеф да гледат. От hardcore, брутален секс, нормален секс филм, стриптийз, женско самозадоволяване, лесбийско порно и други - ти си си избрал по-различен жанр от бранша: гей-порно. Според мен е просто заради жанра. Опира до въпрос на вкус. Както казах - не ми е кеф жанра, който ти гледаш. ;д

68.   Не се притеснявай и аз съм момиче на 21 и със сигурност не съм обратна, но се възбуждам когато гледам жени ( не порно ) просто секси снимки

69.   Четейки множеството от отговорите, се чувствам хем удовлетворен, от това колко много свободно мислещи хора имаме, или поне логично мислещи, а от друга се отвращавам, че тъпия стереотипен живот не ни е напуснал.

А относно проблема ти - сексът е повече ОТНОТШЕНИЕТО с другия пол и по-малко механичното действие. Ако си хетеро, мноо ясно че няма да ти хареса секса с мъж, но нищо не ти пречи да се наслаждаваш на това как едни абстрактни обекти извършват механичната му част или да извършваш хомосексуален акт със затворени очи.

Много често хората се панират от това свое либидо, което напълно не е по силите им да овладеят. Сексът, независимо под каква форма, ни възбужда.Аз нямам нищо против да мастурбирам на ЖИВОТИНСКО порно, но когато видя домашния ми любимец и като се сетя после какво съм гледал, ми става гадно.
Няма нищо ненормално в тебе, искам да ти кажа. Ама нищо.

А нека да стигнем и до въпроса, щом сексът е отношението с другия пол, то какво тогава е отношението с нашия пол? Аз съм виждал, точно под носа ми, как мои хетеро приятели, с които съм много сближен стават все по склонни и склонни да ми пуснат.

Аз, разбира се, не се възползвам от това явление, но причината му е крайно интересна: те търсят начин да изразят своята близост към мен. Виждал съм такова нещо и сред напълно хетеросексуални компании (представители на това явление са ония, така наречени "frat boys", дето ушким са анти-гейове, ама като останат сами, с малко бира, глей' кво ст'аа).

Съдейки по това което чета, не си гей. А ако именно се окажеш, това е нещо трудно обяснимо, но съвсем природно и НОРМАЛНО, така че не се притеснявай ;).

51-64 от 64