Споделена история от Секс и интимност

Секс с мъж на 60+ ?
Така, искам да попитам понеже ми е интересно и бих желала да чуя вашето мнените.

Дали мъж на 64 години е все още сексуално активен и е способен да прави секс, мъжът за когото говоря е здрав психически и физически спортна натура е, често се заглежда по дупенца, има излъчване на много млад човек и изобщо не му личат годините и някакси ми изглежда все още читав за такива работи?

Споделете мнение който е пробвал с по -възрастен мъж, аз мисля че за всеки е индивидуално но все пак?

Коментари

1-50 от 106

1.   Не знам дали е способен, но знам че по-отвратително нещо не бях чел.. "заглежда се по дупенца".. моме не можа ли да си намериш на твоите години?

The Sarcastic One

2.   С Виагра всеки е активен... но на 64 не могат да се очакват много натурални способности. И да има някакъв шанс да го изправи, то няма да е за дълго.

3.   Ми от де да знам, пробвай го, та да видиш

4.   Съседа ми е на около 70 години и си има 2 приятелки от близката гимназия. Звуците идващи от апартамента му, са по-силни и от тези на студента, който живее сам над мен :)

5.   Не пишеш има ли съпруга, проявява ли интерес към теб или си въобразяваш! На колко години си?

6.   Като нищо може да е сексуално активен. Всичко зависи от това доколко здравословен живот е живял.
Имал съм вземане-даване с японци и съм виждал 70-80 годишни старци с дръпнати очи да дърпат такива спринтове, че да ти шапката. Ако български пенсионер на същата възраст се пробва да направи същото, ще си изпотроши половината кокали.

7.   Нямаше ли една такава тема за секс с над 60 годишни?

8.   до 7 - имаше, да

9.   Абе какво да ти кажа. Аз съм на 30г. но имам двама колеги на по 63-64г. които са пред пенсия. Изглеждат здрави и жизнени. Не бих се учудил ако успеят да направят по един рунд поне без проблеми. Но може би както казваш всичко си е индивидуално и да си сигурен трябва да пробваш. Но като за финал какво да ти кажа, ако бях жена не бих го направил с толкова възрастен мъж. Ако специално тоя много ти е харесал и те привлича и допада като човек пробвай, но ако търсиш сексуални развлечения намери си някой по-млад около 40 та и по-млад(но то пак си е индивидуално) да може да те задоволи на макс. Аз ходя с една жена от няколко години, сега е на 40г. и пърха от радост, че си е намерила по-млад и толкова активен партньор.

10.   От авторката : Благодаря за мнението на всички и спокойно не съм тръгнала да правя секс с него но ми е много интересно и исках да чуя няколко мнения по този въпрос, една виагра и е готов ама не вреди ли на сърцето ала бала, все пак да не стане някоя грешка, трябва да мислиме за здравето му :D

11.   До номер 5 : има съпруга русичка 3 години по млада от него, има и деца и внуци, а това аз на колко съм няма значение и да има интерес към мен, но за сега не е сексуален интереса му знам ли само той може да каже, разбира се че няма да ми признае току така

13.   Да възрастта е без значение.

14.   Здравей!
Що за въпрос задаваш! От 15 години имам връзка с 20 години по-възрастен от мен мъж. Сега аз съм на 44, а той е на 64г.
Сексът с него е все така божествен! Освен това, бъди сигурна, че ако не търсиш само секс, мъж на тази възраст е най-добрия приятел!
Успех ти пожелавам!

15.   От авторката : Номер 14 благодаря за позитивното мнение а, мога ли да те попитам от къде си и този мъж с когото имаш връзка женен ли е?

16.   Здравей! Аз съм на 45 години и от 7 години съм вдовица. От 4 години поддържам връзка с мъж на 65 години. Той е строен елегантен, добре изглеждащ мъж и никога не съм се притеснявала, когато съм с него в заведения и почивки. До този момент проблеми в сексуалния живот не сме имали. Може би поради тази причина, че сме влюбени един в друг. Възраста е без значение, когато има голяма любов. Не знам къде мога да ти напиша по вече подробности относно нашия сексуален живот.

17.   Авторката : До номер 16 можеш да ги напишеш тук няма проблем :)

18.   аз съм на 26 пробвала съм секс с 56 годишен мъж. беше супер!

19.   Щом като ти ехубаво с него, какво значение имат годините? !

20.   пробвай го, да го видиш дали няма да огъне маркуча, иначе за окото казват, че е последния полов орган, т. е. това че се заглежда нищо не значи

21.   Заглеждал се по дупенца бил... Ми те всички дядовци само се заглеждат...

22.   Аз също имам връзка с мъж на тази възраст вече 13 години. Искам да ти кажа, сексът с този мъж ме задоволява напълно. Била и съм и с 20 години по-млад мъж, вярвай ми, никой не ми е доставял такова удоволствие както 64 годишния. Не се двоуми, времето минава!!!

25.   Годините са без значение, стига да има кой да поддържа интереса и желанието в мъжа, да е споделено!

26.   Имам някаква връзка с мъж на 62 и е невероятен, а и знае доста неща... Според мен годините не са проблем, който си го може си го може.. :) Авторке, интересно ми е стана ли нещо с твоя човек, че гледам коментарите са от няколко месеца?

27.   Ако авторката е над 45 БИХ могъл да го приема. Ако е по-млада, просто ще отида да се изповръщам в тоалетната. Ако ще и Брат Пит да е, само мисълта, че е на 64 ще ме накара да повърна. Толко ли не ви се получава с младите, че да търсите пенсионерите. Или поне ако ги търсите, то да е за пенсията..

28.   От известно време имам връзка с мъж на 60. Несравним е в секса, колкото и невероятно да ви звучи. При това не взема виагра и тем подобни. Но не мисля, че може да се обобщава. До човека е. Мъжете на тази възраст не са за отписване, напротив. Те са по-всеотдайни от разни нафукани младежи, които си мислят, че всичко опира до размера.

29.   Винаги са ми били интересни коментарите под тези теми - всяка жена гледа да изкара мъжа си/любовника си, който е на 50 години едва ли не сексуална машина. Човек като чете коментарите си казва, че за някои може би дори времето е спряло.
Е, след това бързо хвърляме поглед върху стотиците теми, пуснати от незадоволени жени с неможещи, или неистащи съпрузи и откриваме простата истина - с годините не намалява желанието, но намалява моженето.
С други думи - един мъж до около 40-45 години иска и може, а един мъж на 50 години вече по-скоро иска, отколкото може, пък тук в коментарите нека жените си хвалят колкото искат мъжете, лошо няма.
То неслучайно мъжете над определена възраст отделят повече време на т. нар. "любовна игра", защото просто или по друг начин не могат да задоволят жената до себе си, или пък просто им е необходимо много време, за да получат ерекция, а в следващия момент им е краткотрайна, та жената трябва да е максимално подготвена, че за 10-ина минути да е готова дето се вика.

30.   Мда, бе, а секс с над 70 годишен мъж е изключително невероятен. Аз колко двойки виждам мъж на 75 и зряла жена на 19.

31.   Тъща ми (която аз уважавам, напук на всеобщото мнение за тъщите), е на 63, от 20 години е разведена и продължава яко да се плющи с любовника си, който е около 60-те. Няма ограничения за такива неща, човек е на толкова, на колкото се чувства.
Конкретно по темата, при всеки мъж нещата са различни, някои увяхват рано, други държат до късно, генче, начин на живот, психика ако щеш, една камара фактори има, обуславящи кой до колко може да държи, така че всичко е според случая. Нищо лошо няма такъв мъж да се заглежда по дупенца, човекът си живее живота, всички мъже, коментирали дотук някога ще дойдат на неговата, тогава ще ги видя, какво ще кажат. Относно евентуално влечение на авторката към въпросния господин, заслужава си ако е в неговия възрастов диапазон, аз на нейно място, ако съм с бая години разлика, не бих опитвал такова нещо, но всеки си има предпочитания.

Venom

32.   Дa бе! Увиснaли вече отвсякъде, кожaтa и месaтa им се тресaт и кaк ли пък не, ще предпочетa тaкъв пред млaд мъж!
И кaто зaпочнaт дa " святкaт" с оня противен поглед нa:" искa ми се млaдичко".... ужaaaс!
Мен ме отврaщaвa товa, приятелки сa кaзвaли същото!
Не вярвaм, че млaдa женa, aко не търси дпълнителни екстри, кaто" обезщетение" зa дaщносттa си, ще предпочете някой нa годините нa бaщa си, пред млaдо енергично момче!

33.   Аз лично не бих пробвала. Самата мисъл ме кара да настръхвам. Но пък хора всякакви, сигурно има жени, които харесват по- възрастни мъже, нещо като фетиш, като секси бельото или високите токчета, знам ли и аз. Те хората в днешно време толкова са се извратили, че вече всичко е възможно.

34.   За нищо на света не бих пробвала. Не познавам мъж на 60 години да има хубава кожа. Колкото и да е добър и активен.

35.   Номер 31, тъщата ли те се хвали, че се плющи? Може просто да си правят компания двамата.

36.   N35, хващали са я няколко пъти в неудобна за нея ситуация, да не говорим че къщата е на два етажа а на долния живее сестра и, която пък редовно ги чува. Откровени охкания и пъшкания трудно можеш да ги сравниш с проста компания. Сравнението го дадох във връзка с това, че за тия неща няма възраст, а относно авторката, лично нейна работа си е дали харесва мъже на 60 , аз на нейно място бих се ориентирал определено към нещо от моята възраст или по младо.

Venom

37.   No 32, имам нещо увиснало, святкащо и тресящо се за теб, без допълнителни екстри! Похвали се на приятелките си!
Аман от ограничени харпии!!!
М-59

38.   Н37 aз съм" огрaниченaтa хaрпия";)))
Пaзи си го.... тaм, кaквото си имaш, aз предпочитaм човек нa моятa си възрaст със всички " екстри" нa млaдото тяло и дух.
Кaкво ми е огрaниченото? Че нямa дa си легнa с мъж нa годините нa бaщa ми? ! Aми не- кaтегорично!
И дa, продължaвaм дa твърдя, че интересa нa подобни момичетa е друг- не стaрческото вече тяло!
Съжaлявaм, но товa е истинaтa и го знaеш!
Aко имaш подобнa връзкa с женa м/у 20-30 годишнa.... е, вероятно някой нa нейнaтa възрaст и дaвa удоволствието, пък от теб другото!

41.   Лично мен, по-възрастните ме мъже ме привличат неудържимо. Много по-мъжествени ми изглеждат. Моичкият е с 20год по-голям от мен и е просто несравним. Не казвам по-принцип че всички са така, до човек си е

42.   38, ти си "зелен здравец" :)

43.   Искам и аз да споделя. На 35 г съм и не съм била привличана толкова силно както от този мъж на 60. Страхотен, страхотен мъж!

44.   Номер 43 и кое точно те привлича и радва в толкова възрастен мъж и го прави толкова страхотен в твойте очи, ако има тялото на Силвестър Сталоун съм съгласен макар той да е на 65 не на 60. Трудно на тея години мъж може да впечатли с нещо особено в леглото. Другия вариант е да познава отлично женската сексуалност и да е чел много, но тея са малко.

46.   Хора всякакви. Не е задължително да е безупречно, за да е възбуждащо за определен тип потребители. Има извратени, които се възбуждат от фекалии, има хора, които искат да правят секс с някого, който е с ампутирани крайници. Всяка от девиациите си има наименование, но не и обяснение. Влечението към старци си е геронтофилия и очевидно авторката, ако е 20-30 г. има податки за такова нещо. Почти всеки мъж и на 60-70 г. е способен да направи нещо в леглото с млада жена, защото тя е допинг за него, но да се твърди, че един 65 г. мъж е по-добър в секса от 35 г. е нелепост и безумие. Но хубаво е, че има и такива жени, защото времето минава и ние се приближаваме към старостта. Дефектът се превръща в ефект.

47.   Мъж на тази възраст определено не е най - добрият приятел, а ако е женен - просто търси да разнообразие и да си съживява 35 - 40 годишния брак.

48.   И моя съпруг си намери любовница с 20 години по-млада от него-той на 60 тя на 39.Незнам как е бил при тях секса,но определено оралната любов и аналния секс са го привлекли.Но след това,съпругът ми беше много по-различен.В смисъл беше станал по-активен,разнообразен в позите си-нещо което при нас не се случвало по този начин.Та мисълта ми е:Вероятно по-младите жени въздействат на тия мъже като виагра,и най-вече че са с много по-млади жени от тях,ги прави активни мачовци.Вероятно това ги стимулира-нищо че имат 35 годишни бракове с големи синове като нашите.

49.   Не знам как е било при теб 48, но аз като се запознах с моя той беше на 52 години и изгладнял като вълк, а аз бях 32 г. по-малка. И така си изкарах следването и първите 3 г. от кариерата като негова любовница и не сме спирали със секса - всеки ден и дори по два пъти, а с жена му не е спал или ми е признавал, че се е пробвал по Коледа или на почивка тяхна, защото по празниците няма как да се вижда човек с любовницата си, но не се получавало. На 60 г. се разведе като сметна, че си е изпълнил дълга към децата и не мога да се олача - вече 15 г. сме заедно, а сексът е като в началото, многократно дори или поне веднъж на ден. Не е нужно да казвам, че и бързо ми направи деца след като се оженихме и сега живеем в пълна хармония, а порастналите му деца ни гостуват често, защото у нас е много спокойно, а бившата му жена не можа да си намери друг, макар че имаше връзки, но бързо си тръгваха мъжете. Братът на съпруга ми се разведе на 60 г., защото жена му му отказа секс открито - не ? се правило, взе си 50-годишна, много енергична жена, с която живеят много добре, а жена му е сама

50.   Номер 49 се е пооляла с лъжите. Напоследък каква е тая мания да ни лъжете, хвалейки уж много потентните си 50 годишни мъже, че някои от тях даже и сами се хвалят (предполагам всеки ще се сети кои хора точно визирам, защото постоянно пишат коментари от такъв тип в сайта).
Хайде, като е бил на 52, а ти за него си била младо гадже мога да го разбера в началото, че му е било завишено либидото, но ако правилно смятам днес е на 67 години, и да се опитваш да ни убедиш, че правите секс цитирам "многократно дори или поне веднъж на ден"... Съобразявайте се малко, на лъжата краката са къси и лесно прозира откровената измама, която се опитвате да ни пробутате.
Всеки може да си пусне в днешни дни някой порносайт и да видив категорията за секс между стари и млади, колко точно ги бива 60 годишните, и то при условие, че са наблъскани здраво с виагра и имат максимално добри условия за секс, понеже това им е работата. Даже аз имам една приятелка, която като беше на 26 излиза 1 седмица с един мъж на 56 и го разкара, защото е кръгла нула в леглото. Само 1 път успели да правят секс, и колкото и тя да искала още, човечецът без хапчета просто не бил в състояние да си задържи достатъчно ерекцията, че да се получи нещо, което да може да мине за секс. Е, имало е опити за алтернативно задоволяване, но специално тя не се задоволява с друго, освен с истински пенис, така че след едноседмична авантюра й приключиха отношенията с чичкото.
Та в заключение искам да кажа, че не е лошо да се хвалите, и да се опитвате да ни убеждавате как черното е бяло, но поне го правете в някакви граници, че става чак смешно, когато лъжете чак толкова нагло. ;)

52.   Потентността се запазва дълго при здравите хора. №50, мъжете, които се поддържат в добро здраве, на 50, 55 или 60 години са напълно активни сексуално. Аз съм жена на 43, доскоро имах връзка с 55 годишен мъж, а имам и наблюдения сред приятелите си, които са около 50-е. Тези, които водят здравословен начин на живот - разумно хранене, спорт, чист въздух, не пушат, пият умерено, са си абсолютно енергични във всяко отношение. Въпросният мой бивш любовник плува всяка сутрин по 3 километра, всеки уикенд е на ски през зимата или с велосипед по планините през лятото, любител водолаз е, в къщи си е направил малък фитнес, не пуши, пие само вино. Ами естествено, че ще е потентен, та този човек пращи от здраве. Той и на 70 ще е потентен при този начин на живот.

53.   Мдааа прав/а е № 50 в преценката и разсъжденията си, затова аз на 45 г съм с 10 години по-млад от мен мъж....и не мога да се оплача от количеството и качеството на секса !!

54.   Ей,49 ти съвсем ни взе за канарчета.......засрами се малко де...

55.   До № 50, аз Ви писах, за моя съпруг и авантюрата му с 20 по-младата му любовница /която се славеше с лошо име в нашия малък град/, която по ирония на съдбата гледаше болната ми майка по програма. Вероятно тя е съблазнила съпруга ми предвид годините и, но след като си замина тя от нашия живот съпругът ми не е бил така активен и като бяхме по-млади. Така че незнам но младите жени действат като допинг на по-старите мъже. Е... вече всичко позатихна но аз от опит Ви казвам, че и мъже на 60 и няколко години могат да бъдат активни в половия си живот. Така че аз вярвам на № 49-ОТ ОПИТ!

56.   интересно 55, що не си се развела, може би финансови интереси, а пък ако отчаяната съпруга е грозничка, едва ли много ви се е освежил умрелия брак!

57.   На 69 съм. Искаш ли да ме пробваш?

1-50 от 106