Споделена история от Секс и интимност

Разнообразие в секса
Здравейте,

Аз съм момиче на 20год, от 2 месеца водя редовен полов живот. Приятелят ми е по -голям от мене, правим секс 3-4 пъти на ден, заедно сме от 9 месеца и до преди 2 месеца бях девствена. Пожелах първия път да е с него. Много се обичаме, отговорен човек е и никога не мисли за себе си, винаги се старае да ми направи първо на мене хубаво, както и аз на него разбира се.

Въпроса ми към Вас е как мога да разнообразя сексуалния ни живот та да не стане така, че да вземе да му омръзне с мене (сексът). Аз много опит с мъжете нямам и това ме притеснява честно казано, еблива съм, имам голямо желание за тройка с две жени и един мъж, той също си пада по тези неща, но за съжаление нямам такива приятелки, които биха искали подобно нещо да опитат. Скоро той има имен ден и искам да го изненадам с нещо, да направя нещо, което наистина би му харесало и го побъркало. Приемам всякакви мнения и идеи, мъжете ако се включат също ще бъде добре.
Благодаря на всички предварително!

Коментари

1.   "еблива съм, имам голямо желание за тройка с две жени и един мъж" - Jesus Christ! Разбрахме още като написа "правим секс 3-4 пъти на ден". Презадоволените хора обикновено са склонни към извращения. Само два месеца са минали и ти мислиш за тройки. Не мога да си представя за какво ще си мислиш, след 1-2 години...

2.   До преди 2 мес. девствена, а вече разнообразие търсиш. Ами след още 20-30 год какво ще правиш? Успокой топката малко. 20 г. си била девствена, а сега иска за 2 мес. да наваксаш всичко. Не става така. Всичко с времето си. Не бързай да изпревариш събитията.

3.   Ела аз ще те науча на някой триквое - мъж на 22 :)

4.   Ха-ха, това не е писано от жена :Д

5.   Ако приятелят ти обича шоколад, пусни го в задния двор и ще има кафяво разнообразие. Време ти е вече, цели 2 месеца са минали, докога ще чакаш...

6.   Гълтай!

7.   Не знам колко си "еблива",но определено си трясната в главата и в устата .
Речника ти е разхлопан ...сигурно от секса "по 2-3 пъти на ден".

Освен орален и анален секс,незнам още какво друго да му предложиш.Това за тройките ми се вижда голяма екзотика....

Спри се малко,че си като невидяла.
Да не се наситиш и ти и той и бързо всичко да ви омръзне.Че какво ще правиш до края на живота си...

8.   Не ме разбрахте или аз не съм се изразила правилно. Не ми е омръзнал сексът в никакъв случай, напротив всичко е екстра. Искам да има разнообразие и повече игрички, за да не се стигне до именно това презадоволяване и еднообразие, защото мисля, че веднъж стигне ли се до там вече ще е късно за всякакви опити. Знам, че има хора, които имат такива проблеми със секса, не искам да бъда от тях.
За задния двор, както го нарича №5, съм предлагала това, но тъй като му е твърде дебел члена не иска там защото щяло да ме боли.
№7 гълтала съм, но не ми дава много да му правя френска, защото е можело да се разболея от нещо си, забравих какво име имаше.
Бих искала повече идеи за секса, отколкото критики, но все пак Ви благодаря, особено на №5 и №6 поне са си направили труда да се опитат да помогнат.

9.   Купи си секси бельо, превете го под душа, правете анален секс, пробвайте 69, правете го в любимата му поза и му дай да свърши на любимото място, правете го сред природата, направи му изненадваща свирка, или просто изпълни някоя от фантазиите му(всеки мъж си има поне 5 и би трябвало да ги знаеш) или направи нещо, което знаеш, че иска или пък не сте правили досега!
П. С. По-горните коментатори са прави- ако правите всичко първата година, после има риск да стане еднообразно и да му писне. Забави малко ритъма!
S. A. D.

10.   изненадвай го, има 1000 начини, не че правя реклама, но в списанието космополитан и сайта има много идеи :)

11.   То така като гледам май на теб ще вземе да ти омръзне :D

13.   Вържи го и го напляскай

14.   Ако за имен ден правиш такива изненади, какво ли ще е за рождения :)

15.   Изненадай го покани един ваш общ приятел и направите тройка с него може да му хареса

16.   Момиче, успокой се малко. Ти първо елементарното научи, пък после се чуди с какво да разнообразяваш. Или може би за 2 месеца вече си се изучила, та вече минаваш на горното ниво хахаха.

И между другото точно на този етап ще е много глупаво от твоя страна да направиш тройка с друго момиче. Ти с твоя "колосален" опит в секса няма да правиш нищо друго, освен да гледаш. Онази ще му извърти разни номера (освен това тя е и различната, с която може и повече да не го направи никога), а ти ще направиш една нескопосана свирка и ще седнеш на резервната скамейка, гледайки тъпо, докато онази вие от кеф, докато твоя я пори като скумирия. Ще се комплексираш доста от това, гарантирам ти.

А ако пък намериш някоя "ветеранка" в секса като теб, на твоя ще му е леко тъпо с две "доайенки", които не могат да различат фуй от бахур.

И от мен да знаеш, ако искаш по-дълга и сериозна връзка и твоя да те уважава истински и дълго време, няма да го постигнеш с тройка. Виж, за кеф става, ама за истински дълготрайни отношения... хм не.

17.   Ха-ха-ха! Всички, написали коментари тук ЗАВИЖДАТ ЯКО! Аз съм на 16, приятеля ми на 18 и правим секс по 2, 3, 4, 5... колкото ни се прииска пъти секс на ден и е страхотно! Опитваме нови пози, правим го на различни места. Няма абсолютно нищо лошо в това да иска разнообразия и да го прави ако трябва и по 10 пъти на ден! Тя е на 20, и двамата са млади, искат да им е готино, искат нещо различно, и в това няма нищо лошо. :)

18.   Тройката с друга мацка е рискована, ако мацето е по-талантливо от теб?
Мисли отрано и за Коледа, потърси някой негър за изненада;-)

19.   Лелеее, колко простотия има на този свят...
сладуранооо... До тук не прочетох нито един свестен коментар. Наистина ти завиждат, защото голяма част от бг. мъжете си мислят само за масата, мачовете и ракията.
Точно сега ти е времето, а не когато ти се родят децата.
относно аналният секс-колкото му е по-дебел толкова повече време ще ви е необходимо за разширяване. Като за начало си купете подходяща играчка.
при всякакъв вид секс има опасности от заболявания и инфекции, затова ЛАПАЙ, ГЪЛТАЙ, ЕКСПЕРИМЕНТИРАЙ И СЕ НАСЛЪЖДАВАЙ НА УДОВОЛСТВИЕТО. Само при тройки и четворки прави ти избора и не повталяйте партниорите

20.   до 17

няма как да ти завиждаме. Ти си на 16 и това, което правиш (ако ще да е по 10 пъти) не може да се замени с това, което прави една 30 годишна да не говорим за по-възрастна. Искам да ти кажа, че истинското удоволствие чисто физиологически идва на по-късна възраст. да си жива и здрава след 20 години ще видиш, че това, което изпитваш в момента е жалко подобие на удоволствие. не ти завиждам, сама ще се убедиш след време. Времетраенето и броя не са критерий за степента на удоволствие и удовлетвореност, но си твърде млада, за да ме разбереш. И между другото секса не е просто търкане на полови органи.

21.   Абе, 17, душко, откъде терен за по 5 пъти на ден? Или мама и тате отсъстват много, или не знам :D Между другото, 20 го каза доста добре. А пък за авторката - те нещата, които могат да се правят, действително са много, ама пък не са неограничено количество. Ако ги изгърмиш всичките през първата година, тогава виж може и да ви стане еднообразно бързо-бързо. Еднообразието идва много по-късно, ти след 2 месеца връзка (интимна) си тръгнала да впрягаш каруцата пред вола. Нали все пак трябва да си му интересна и след 2 и след 5, и след 10 години... Тогава какво ще правиш? Ще му готвиш екзотични манджи и ще се надяваш на чудо ли?

22.   Лелеееее, 19... ти изби обаче рибата с лъжичка :):)))

Такааааам по темата. Сексуално разнообразие се търси, когато сексуалния живот на двамата куца, а не от страх да не започне да куца ;) Авторката не се е изразила правилно според мен. Млада е, объркана - иска да задържи този мъж и си мисли, че с разнообразни креватни изпълнения ще стане, за което всъщност е на 90% много права.

Ама то.. не става така, момиче! искаш интересен секс, ама някак си все едно ще го планираш. Просто.. когато наистина търсиш приключния си личи - влагаш емоция повече, отдаваш се на театрото и интересния секс се получава.

Ясно е, че до известна степен просто си се похвали колко много обичаш човека си и как искаш да му направиш изне4нада-тройка сдруга жена. сега мъжете да се пукат от яд и да завиждат, че техните скумрии не искат :)

Спред мен не си достатъчно зряла емоционално за истински секс и истинско удоволствие, иначе мога да ти изредя цял арсенал разнообразия.

Но ето един съвет - пробвай друго. Просто се наслаждавай и го показвай, нека интересните нещица ти хрумват на момента, остави се страстта да те води. Всичко друго, колкото и добре дае планирано... някак губи от чара си.

23.   За какво разнообразие може да става въпрос тук, при условие, че той не й дава да гълта, защото можела да се разболее от нещо? ! От какво нещо, бе? За да има разнообразие в секса в една двойка трябва да има пълно отдаване, доверие, да няма забранени или опасни за здравето неща.. Щом има опасност за здравето ти от свирка, аз не зная какво разнообразие ще си предложите.. ПРосто си правете безопасен секс с презервативче и кротувайте. А ти мила се замисли, не разбрах на колко си години, ама честно ти казвам не се докосвам дори с пръст до пениса на мъж, който ще ми обяснява че е опасно за здравето ми да му глътна спермата. А и ти самата, как може да си толкова безхаберна, не те ли стряска това???

24.   Да бе наистина ква е тая болест освен очевидната дето може да я хванеш от гълтане? Звучи ми като отклоняване на темата от горещото място. Провери, макар, че май е късно...
S. A. D.

25.   Я това с гълтането не го бях прочела. Ама той и анален не иска. А нашата тръгнала да търси разнообразие... хм? !? !!?

26.   Какъв ли ще е тоя мъж, който не иска анален секс от мацето?? А относно разнообразието- разбира се, че е желателно и е редно да се търси, като това в никакъв случай не означава, че секса куца! Ние никога не сме имали проблеми и редовно включваме още една мацка в схемата, даже само като гледам двете мацки става супер.

JR

27.   >Да бе наистина ква е тая болест освен очевидната дето може да я хванеш от гълтане?

Херпес, хепатит, ЧПВ…

28.   До №27
Било е възможно да се хване стафилокок от лапане, гълтане и т. н. Колкото и добре да поддържаме хигиената си много, много малък риск е имало. Казах, че приятелят ми е по-голям от мене и може би затова толкова ме пази. Казва, че съм правила страхотна орална любов, но не иска да го правя често. Мене много ме е кеф, като стигам до оргазъм така с лапане само.
Искам да попитам има ли мъже, на които не им харесва много оралната любов, защото си мисля вече, че аз не се справям добре.
Благодаря на всички Вас, които сте се включили с коментарите си до тук.