Споделена история от Секс и интимност

Време за интимност
Привет на всички :)
Много ми е интересно кога мислите, че е момента за интимност? -Не става въпрос само за секс а като цяло..
Кога бихте позволили.
Сега малко за мен, От скоро си имам приятел но сме от разстояние но пък това не пречи, защото много се харесваме и виждам, че има интерес към мен както аз към него...
когато той дойде в моя град имаше възможност да остане няколко дни (Но не у нас).
И така след това аз бях на почивка с родителите си, за мой късмет бях близо до него. И пак бяхме заедно около седмица.
Но при престоя и бяхме почти по цял ден заедно той се опитваше да пипне тук там, Аз се дърпах не настояваше.
И пак ще имаме възможност за бъдем заедно. Той ще идва.
Но пак казвам ''Заедно''ИМАМ предвид че ще се виждаме, ако пак се опита с тези пипания как да му обясня, че все още е рано.
Но така, че да не го отблъсна по този начин.
На 20 съм а той с 3 год по голям от мен.
Много бих се радвала ако ми дадете някакви съвети , но като изключим това, че съм Тъпа и много глупава тема.
И като цяло кога според вас е нормално за интимности.
Като добавим и че много се възбужда. Колкото и да му дърпах ръката той си искаше ама го отказах де :D

Коментари

1.   Че защо му отказваш. Ти го искаш, той те иска, харесвате се защо да не консумирате привличането си. Нищо лошо няма в това. Обаче виж - всяка монета си има 2 страни - така с дърпането може да му писне и да те зареже, ако правите секс пак ще му мине мерака и пак ще те остави. В двата случая ще страдаш само ти - с всяка среща се привързваш и влюбваш все повече нали?

2.   20 години си съвсем в нормалното. Разбира се, зависи, важното е ти да се почуствая готова

3.   Благодаря ви!
Да това е, ако се започне от сега може да ме помисли за лека, (но знае, че не съм).
Но мисля да му позволя някои неща сещате се.
Но както казах много се възбужда и доста го боли и ми става гадно :-D.
Хем гадно хем смешно даже от болка трудно ходи. И ще споделя, че веднага си помислих, че има някакво заболяване.. Защото чак да ходи трудно.
Отклоних се малко от темата... Рано е за секс но поне някаква интимност може да има..
Но не знам ако си позволява сам някой работи как да го спра.
Не искам да го отблъсна по този начин. Хем го желая и
искам да прави каквото иска с мен, хем се притеснявам, че е още рано.

4.   Не си поставяй такива ограничения. Сигурно нямаш много опит с мъжете и живееш с представите, които ни се насаждат в гимназията, че някоя жена ако "пусне" много бързо, и тръгва славата на лека. Недей така, тук няма кой да те обсъжда, няма кой да те сочи с пръст, голямо момиче си, ти също имаш нужди. Ако го чувстваш, ако го искаш, какво значение има колко време е минало? Не е като да сте се забърсали в бара и да сте се награбили, макар че то и това се приема за нормално вече. Прави нещата, както ти идват отвътре, и в никакъв случай не се съобразявай с някакъв криворазбран насаден "морал", че трябва да се чака определен период, за да не излезе, че си лека. Той е на 23 години, ти си на 20, всичко това е нормално за големи хора като вас.

5.   Тогава щом е рано, няма да бързате! Накарай го да лудне по теб, предполагам знаеш какво обича??? !!! Повече целувки, гушкане, ласки! Щом те харесва значи не иска да правиш прибързани неща, той иска ти да го поискаш и да си готова за това! Влюбена си в него, той те харесва много, можете да говорите на сходен език, тогава няма проблем!!! Щом те харесва ще чака...

6.   Ами дай му нещичко в аванс, без хич не върви.

7.   „Много го боли, чак не може да ходи”, лъже те да му пуснеш, когато си готова го направете, няма да те зареже и избяга от теб. Мъжът ако е кавалер, трябва да умее да чака. от един Мъж.

8.   Първо, ти разбираш ли каква е идеята на изчакването или го правиш само, защото си чула, че така трябва? Мисля, че е второто, защото ако знаеше, нямаше да ни питаш.
Идеята на изчакването идва оттам, че мъжът по природа е първичен, преследва женски с цел оплождане, разпроизвеждане на човечеството и тн и тн, а жената от своя страна е тази, която съумява да закрепи семейството, или поне би трябвало, тя носи ценностите, тя е вдъхновение, и отново - поне би трябвало.
Така че в този смисъл, момиче, което изчаква, го прави, за да докаже на любимия си, че между тях има нещо повече от чисто физическо привличане и го прави с цел да убеди партньора си, че на него му е забавно с нея и на други места освен в леглото. Един мъж ВИНАГИ първо ще погледне на жената чисто във физичен аспект, и след това ако намери нещо повече в нея, само тогава му светва лампичката, че му е приятно в нейната компания, и дори да не е искал сериозна връзка, то той несъзнателно ще пожелае да е заедно с въпросното момиче.
Изводът е, че периодът да бъдете интимни, е само тогава, когато ти се убедиш, че на него му е приятно с теб и самият той иска нещо повече от теб. Така че този период е различен при всеки и в зависимост от това доколко се стараеш в това да го омаеш.
За мен тази е истината, жените трябва да поемат инициативата, но по невидим начин, за нещо сериозно, честно казано, винаги така е било и така ще бъде. И в това няма нищо лошо, защото иначе нямаше да има такова нещо като семейство, брак, връзка и тн. Хората щяха да живеят като кукувици. Важно е човек да осъзнае отговорността на пола си и да действа спрямо него. Не говоря за манипулации, една истинска жена ще привлече мъжа с качества, с умения, с чиста доброта, ще му докаже, че е способна да бъде, това което той иска, тя всъщност ще му покаже той какво иска, защото повярвайте ми, мъжете не знаят какво точно искат докато не го получат. Те не знаят колко много се нуждаят от любов, а някои от тях никога дори не го разбират.

9.   Напълно съгласна с номер 8.

10.   Благодаря на всички!
Имах си приятел с него бяхме 2г. заедно, но не се стигаше до секс, защото аз не исках.
Нещо като предчуствие беше.
Възбуждал се е той но такива изпълнения не е имало.
Вече започвам да мисля, че по този уж че го боли иска да го съжаля и да го направим.
Към мъжете възможно ли е чак да не може да ходи, защото аз го видях ходеше бавно и трудно /или преувеличава?

11.   Преувеличава, може да го боли ако има някаква инфекция, но да го боли и да не може да ходи, мисля че се преструва за да те накара да го направите. един мъж.

12.   Ами когато бях с него и уж го боли трудно ходи, точно тогава гонехме автобус за да се прибера естествено след този имаше друг. Ох не знам не ми изглежда да е такъв но няма начин да се принудя и да го направя заради това.

13.   Пак ти казвам, че не може да го боли и да не може да ходи, когато един мъж не е правил секс дълго втеме, либидото му се повишава и започва да му се иска, чуства възбуда, както предполагам е и при вас жените, ако толкова не може да се сдържи, може да се самозадоволи и да освободи напрежението, до тогава когато ти решиш, че трябва да го направите. Надявам се че сега ти се изясни. #11

14.   Някакви други коментари?

15.   До 14!!! Ами какво да ти кажа! Тези неща се усещат и според мен не е трудно да резбереш дали иска да правите САМО секс или изпитва някакви чувства! Можеш да го държиш постоянно на дистанция, но можеш и да действаш... , ти добре знаеш до къде сте стигнали! Ако искаш, обаче пълноценна връзка категорично мога да ти кажа, че на първа среща не му намеквай за секс! Тогава автоматично ще му светне лампичката към какво се стремиш! Дали ще бъде за "една нощ" или "приятел за леглото", все ще е нещо от този сорт! Нали уж мъжете са първични? След няколко срещи вече ще си наясно какво искате и спокойно можеш да му позволиш сериозна любовна игра!!!
Относно това какво харесва, всичко е индивидуално. Има неща, които са все пак общи- сексапилно бельо, клинчета, къси полики или някоя хубава рокля! Ти можеш да варираш и в зависимост от момента сама да избереш с какво да го изненадаш! Желая ти много приятни моменти...