Споделена история от Секс и интимност

Нежност и нещо което ме влудява
И така започвам направо..
Имам си приятел от скоро нямаме възможност да се виждаме всеки ден.
За сега сме още в началото с целувките и опипвания от негова страна.
Но проблема е че не знам дали се справям с целувките по врата. Не мисля и да го питам, защото ще каже да бе мило харесва ми/
Искам да попитам как става :D Смисъл засмуквате ли какво, пробвам на ръката си правя проби но се получават лиги, Хахаха чак ми е смешно ;(
Преди това момче имах и друг но не знам и при него дали са били нормални целувки.
Питала съм го къде му харесва да го целувам най много, отговарял е по коремчето.
Цт, Цт аз съм на 21 а приятеля ми е на 24.
Да знам голяма съм, и да не знам как се целува по врата е смешно даже трагично, Затова ако може сложете някакви гиф. на който ясно се вижда точно как се целува.
Ако може и вие се опитайте да обясните..
Има и друго нещо, което искам да попитам..
Адски много ми харесва когато приятеля ми е с брада и ме целува. Направо откачам случвало се е много пъти да го целувам само по брадата.
Луда ли съм вече започвам да се замислям, но много ми харесва.
От известно време ме гали с брадата си по лицето а аз се правя, че не ми харесва и се дърпам, Но допирът му от брадата просто ме влудява..
Та както казах от известно време ме гали с брадата си.
И ме е срам, ако е усетил че подобно нещо ми харесва..
Да попитам нормално ли е това.
И към мъжете как приемате това като нещо нормално
/или странно?
Много искам да публикувате това, което съм написала за да получа малко помощ и коментари и за 2-те неща.

Коментари

1.   Не е задължително да го засмукваш, можеш просто да му пускаш език по врата. Засмукването е същото както смучките, просто смучките са по-продължителни и винаги има лиги, дори леко да засмучиш. Не се притеснявай, важно е чувството, което му доставяш.

2.   Не се психирай толкова. Леко го докосвай с устни, с език. Приятелят ми откача само като усети дъха ми по врата си :) Ако му е приятно дишането му ще се учести, може да потръпне леко, да се възбуди. Следи реакциите му и ще разбереш какво му харесва. Но най-добре е да питаш направо. Например "Мило, бих искала да ти доставям максимално удоволствие. Кажи ми какво харесваш. " :)

3.   Абе я си целувай както ти си знаеш и както ти идва отвътре! Това ли си мислиш, че е гвоздеят на програмата, с който ще го впечатлиш или отблъснеш?! Луда работа!
БЪДИ СПОНТАННА! Това е най-ценния съвет, който можеш да получиш от някого. В любовта лъжите, шикалкавенията и имитациите не вървят, или ако вървят, то е за много кратко време...

4.   Ох, да ви имам проблемите. Някои хора се чудят какво да ядат или дали ще се излекуват от тежко заболяване, а вие се чудите как да се смучите. Това ли е най-важното в живота, бе хора?

5.   Благодаря ви.
Искам да споделя и друго.. Като се целуваме и може с часове но аз прекъсвам целувките, защото се целуваме доста дълго.
Защо все аз трябва до ги спирам(колко смешноо)!
Като си говорехме за бивши, той беше казал, че са се целували час...
Искам да попитам и друго смешно ли е че е осетил/ако е, че ми харсва повече с брада?

6.   Ти се бъзикаш. Ебати безсмислената и тъпа тема, бате

7.   Пише се Усетил, скъпа, няма нищо лошо че ти харесва допирът на брадата му.

8.   1 целувай го както и навсякъде другаде, само може малко по-бавно и продължително с леко идишване преди и след, създава много страстна атмосфера.
2 това си е съвсем нормално. Все пак човек може да се възбуди чрез всичките си сетива-от секси гледка, от аромат на парфюм, от звука на учестено, възбудено дишане, от вкуса при френска, защо не и от допира с косъмчетата на брадата?
S. A. D.

9.   Мисля, че ако започна да го целувам по ухото а след това и врата, устните и може би ще има очаквания, че ще слизам все по надолу.
А не мисля все още е рано. за мен има граница.
Бих искала да му задържа интереса, но в никакъв случай да се правя на недостъпна.
Ако го възбудя прекалено много, дали няма да иска да се стигне до секс?
Как действа при повечето мъже?

10.   Виж, не е нужно да се товариш излишно! Усещам, че не си с много опит, но това няма никакво значение, щом всичко е взаимно! Единственото нещо е да се отпуснеш, а не да се стягаш, останалото ще се получи! Можеш да му позволиш да доминира, но все пак сте двама! Той ще иска да разбере кое ти харесва повече, кое по-малко и кое не ти допада! Единственият съвет, който ще ти дам е да бъдеш естествена!!! Не е нужно допълнително да натягаш нещата. Предполагам сте още в началото, накарай го да те опознава! Тялото на жената е спесифично нещо, трябва повече игра, а с течение на времето ще се нагодите!!! Като за начало целувките са най-добрият аргумент, а колкото по-дълго сте заедно, толкова ще стават и по-страстни!!!