Споделена история от Секс и интимност

Сексът не върви
От близо 2 месеца съм с нов човек. И как да кажа.. секса не е като с бившия. С бившия правехме секс много често, сега с този не. Другото, което е веднъж му спадна.. преди 2 седмици и от тогава не сме. След това исках да му направя френска, той ми беше казвал, че много му харесва как го правя :D.. но тогава пак му спадна.. И не сме правили.. снощи спах у тях и нарочно нищо не съм казвала или не съм искала, за да може той да си се чувства уверен.. но дори не поиска.. И пича си е ок :D Сутринта весел.. целува ме.. знам, че сексът не е всичко, но аз го обичам. Аз съм на 26, той на 28. Само съм слушала от приятелки как мъжете им не искат секс, сега и на мен се случи.. А бившия хора, беше винаги готов.. и това много липсва :(

Коментари

1.   Върни се при бившия :D. Що не подразниш настоящия като изтъкнеш колко често сте правили секс с бившия? Подразни го пък да видиш после как ще иска да ти се доказва...

2.   На мен как не ми случи жена като теб? Ако на жена ми не и кажа нищо, ще минат 2 месеца, докато се присети, че се правеше нещо между мъж и жена. Пък аз и по 4 пъти всеки ден да го правя, не е проблем

3.   Лошо започва тази връза и още по-зле ще свърши. Секса не е всичко, но е важен критерии за здравината на една връзка. Ние в началото с жена ми, с която сме заедно над 10 г. всичко беше перфектно, после децата, секса занемаря, следват изневери... сега е зле и става все по-зле и изгледи за оправия няма. Вие сега сте зле, за след няколко години не ми се мисли.

4.   Ами питай него, защо питаш нас. :)

Може да са всякакви причините... а може просто естествено да е с ниско либидо (малко вероятно за здрав мъж, но все пак възможно)

5.   аз пък искам да попитам номер 2 защо чака жената да подхване.. че и 2 месеца.. според мен когато мъжа поеме инициативата това кара жената да се чувства желана

6.   Авторката - не питам него, защото когато първия път му падна.. нещо съм била казала.. нямам спомен какво, не мисля, че е било нещо ужасно.. и тогава много ми беше ядосан, така и не ми каза защо точно. И как точно да го попитам защо не иска секс?? Ще се обиди пак.. аз искам да му дам шанс.. ама ако не става, ще го разкарам хаха :) Довечера пак ме покани у тях, ще видим какво ще стане..

7.   Ами виж и довечера и бягай докато е време. Това, че си му казала нещо, ядосал се е... си е за оправдание. Не се престаравай довечера. Не се обличай специално секси, но в никакъв случай не бъди "неглиже"! Виж да си пийне (те), разумно обаче.
Стискаме палци и да обадиш какво е станало!

8.   Според моите наблюдения това, което си написала тук, се среща и при други хора. Но моля те, недей да сравняваш човека, който сега е с теб, с другия ти бивш приятел. Това е адски неприятно за човека до теб. Нали не искаш и той, да те сравнява със своите бивши? ! Щом си избрала него, сега е времето да се напасвате~ характери, секс и т. н. Ако не се получи, не сте един за друг. За секса може да го притеснява нещо, все още да не се е отпуснал... Не бъди чак толкова настоятелна, нека дойде непринудено. Направете си една почивка, примерно в неделя... Правете приятни за вас неща, разходете се, гледайте филм, говорете си, насочи разговора към темата секс.. но само намеци, отпуснете се и успех.

9.   Авторката - не съм чак толкова настъпателна, изчаквам.. Наистина е притеснителен и не мога да разбера защо.. Е тва е, как е възможно да има такива мъже шматки не е истина.. А не са хич малко такива..

10.   Дай Боже повече мъже като номер 2 ;) ;D

11.   Проблемите в едно семейство започват да личат първо в секса. Ако още в началото са наличн такива проблеми - какво остава, когато настъпят истинските проблеми. Няма бъдеще - категорично. Давай нататък.

12.   В началото някой мъже наистина се притесняват. Но два месеца са напълно достатъчно според мен. Има и нещо друго, защо търсиш причината в него? .. Може да не го възбуждаш достатъчно, а може и да е хроничен мастурбатор. Ако продължи така, според мен не би трябвало да си губите времето в глупости. Да секса не е всичко, но с него се полагат основите на една връзка. Не вървили сеска, колкото и да се обичате сте обречени да се разделите рано или късно!

13.   Много лошо впечатление ми правиш с това "ако не стане ще го разкарам".
Щом ти е бил ядосан може да си го ухапала, или просто от много притеснение, което да вметна с теб и нахаканите ти изисквания си е нормално, аз бях така ама момичето се отнесе човешки, преодолях го и сега чукам яко. Или спри да се отнасяш така или остави момчето да не му доубиеш самочувствието.
S. A. D.

14.   Авторката - здравейте.. както и очаквах и снощи нищо не се случи.. хаха Аз ли да почна да го пипам? При положение, че предните пъти не стана, излезе все едно насилвам нещата.. затова сега нищо не правя.. Не искам пак аз да си искам..

15.   Авторката - като не го възбуждам защо ме вика у тях тогава.. защо изобщо е с мен... Снощи ми сподели, че бил много стресиран в работата.. Може и това да е, не ме разбирайте погрешно, искам нещата да потръгнат и съм търпелива.. Ще изчакам събота и неделя, тогава ще е отпочинал. И ако пак не ми каже нищо ще опитам аз. То разбиране, разбиране, но на мен вече ми е безинтересно.. :(

16.   Ако послушаш съвета на номер 1, гаранция, че не само още по-рядко ще го правите, ами така ще подбиеш самочувствието на приятеля си, че само ще си влошите отношенията. Тази тактика предложена от 1, е идиотска.
Може би гледа твърде често порно, а това е ефект от него. Не го съди за това, че гледа, а поговорете и нека да го намали. Също така, след като му е спаднал веднъж, той се притеснява, и затова избягва секса. Трябва внимателно да говориш с него, така че да не се обиди. Моят приятел в началото на връзката ни имаше същия проблем, и след това спря да гледа филми, всъщност сега изобщо не гледа (въпреки че аз не съм против да гледа) и естествено проблемът изчезна напълно.

17.   ами не му става, не те харесва сексуално, особено ако си пълничка и не толкова атрактивна

26.   Авторката - Мии хубава съм, със сигурност и съм слаба. И ме ревнува.. снощи излизах с колеги от офиса и ми вика да слушаш.. аз се пошегувах че ще опитам и той се разсърди..

28.   Ах ти нимфоманка гадна. Ти знаеш ли че не е здравословно да чупиш орехите всеки ден.

на шега го казвам:) ама си помисли- като искаш постоянно нещо да те чопли вземи си вибратор

втория вариант е да изневериш което не е гот никак

29.   Авторката - пак ме викна да спя при него вчера и пак нищо... Мина месец вече сигурно...

30.   аз не спах с моя приятел 5 месеца.. просто така реших да го изпитам.. след това като започнахме.. не мо се запрем.. и става по хубаво и по хубаво.. така че помисли.. може да те изпитват.. най добре говори направо.. питай го не му ли се прави.. нагон няма ли.. да не би да е асексуален.. защото ако е такъв си е голяма мъка и по добре да го знаеш от по рано преди да си се влюбила и привързала...

31.   Авторката към 30 - аз няма как да се влюбя като не правим секс... Не знам как не го проумява..
Благодаря за коментарите!

32.   извинявай авторке... мисля че не те харесва, или все още за бившата мисли, или наистина стрес някакъв претърпява... мъж съм, имах такъв случай, не можех да се отърся от бившата, преживях такъв стрес, че не можех да го вдигна, после всичко си дойде на мястото, това е проблем някъде в мозъка и просто не се получава колкото и да иска мъжът... опитай се да го разбереш, дай му време, говори с него, нормално за проблема, човешки...

33.   Имала съм връзка с мъж с ниско либидо.
Не му се чука и все си измисля тъпи оправдания - спи ми се, уморен съм, айде да гледаме филм, излизам с приятели в кръчмата и сие простотии.
Просто с такъв чешит няма преборване.
Намери си някой по-добър.

34.   Ами появи му следващия път на вратата само по палто/тренч или каквото по-дълго имаш да те покрива и отдолу със секси бельо.. и ако тогава не му стане-мисля, че пича има проблем с ерекцията.. няма мъж който да не го вдигне, особено от приятелката си след като все пак, за да е с теб те е харесал визуално!

35.   Авторке, май ще уцелиш ваксата след толкова време:)) Нападай ти и ако пак не ще-пътя! На 26!? Мале, мале, как ще ти се радва някой!!! А ти си губиш времето...

36.   Няма пълно щастие мила!

37.   Готин сайт, готини хора, готини коментари - забавлявам се от сърце! Колкото до проблема - не мисля, че мога да помогна или някой може да помогне - нещата са комплексни, ти, той - нещата са между вас двамата и само вие двамата можете да ги решите. Винаги съм се чудил, защо хората не си говорят, защо не решават проблемите по между си с нормални човешки разговори, а търсят измислени причини или чуждо мнение! Пийнете по едно, ако не помогне по 2 пък... :)))))

38.   Мила, ти КАКВО му обичаш на Този?
Не го познавам, и теб не познавам и затова питам.
Не мога да си представя до мен да има жена, близка жена, да иска секс.... и аз да Й откажа.
Освен ако не съм тежко болен.
Не им разбирам на болестите, но май за това става въпрос.
А има толкова много здрави мъже, в смисъл, не болни.
А да, сега видях, че и ти си написала същото.
Значи ти поне си здрава:):)
А погледнах и номер 30 и се смаях....
5 месеца без секс!?
И още е с нея!?
Или тя наивно си мисли, че той наистина е бил 5 месеца без секс:)
Изпитвала го била:)
На такива изпитания един нормален, здрав мъж издържа не повече от ЕДНА СЕДМИЦА.
И после ставате бегли познати :)
Дано съм бил полезен. Ако не, пак ще ми изтрият написаното и така ще разбера:) :)

Y D

39.   до номер 38 от номер 30 ..нищо чудно че все ти били трили коментарите явно не стават ..най вероятно и ти не ставаш ..подозирам че си от този тип "мъжленца " които се бият в гърдите какво правят и какви пичове са с жените ..разбирам че явно нямаш никакви принципи нито пък знаеш какво точно искаш от живота ..предпочиташ като не ти пусне някоя да си избиеш комплекса и да си докажеш колко си вървежен като скокнеш на следващата..ти си един много повърхностен тип ..има хора които знаят какво търсят,знаят за какво се борят ..и ако трябва ще жертват 5 месеца за вече 3 години пълноценен семеен живот..

40.   Номер 39,
Не съм написал, че има нещо чудно.
Нито съм написал, че все ми триели коментарите.
Имам принципи.
Знам какво искам.
Нямам комплекси.
Нищо не доказвам, коментирам теб и твоето заболяване.
Никой никога не ми е казвал, че съм повърхностен.
И какво значение има какъв съм аз, след като болната си ти.
И за това, че ТИ си болна, не съм виновен аз.
И защо си тук, след като имаш толкова щастлив семеен живот!?
Аз съм тук за да се забавлявам.
А ти?
Нито си забавна, нито изглежда да се забавляваш.
И моля те, не ми пиши повече, вече не те чета.

На останалите се извинявам за персоналните пререкания в които бях въвлечен и се надявам номера като 30 да не нарушават хармонията на общуването тук.

Y D

41.   До 38-Това с триенето е на късмет. Зависи дали е модератор или модераторка. Явно си попадал на втория вариант/както и аз де... /. Коментара ти става-не е както го е описала 39. Ипитвала го тя 5 месеца... Що не го изпитва 25 месеца-ще е още по-силна връзката? ! Намерила тя... Така ще се представи някой на изпита, че....

42.   Авторката - направихме го в събота.. беше пиян и нямаше проблем с вдигането.. Днес ми дойде, пак ще съм на сухо :D Не съм влюбена вече, хора.. и сексът не ми хареса.. ужасна съм :( чувствам се неблагодарна и лоша, че не съм доволна, защото е добър и е коректен с мен.. а аз едва ли не искам глезотии. Глезотия ли е да искаш примерно да те изненадат с цвете или да те изчака след работа и да те заведе някъде на сладкарница примерно? Защото в Сф се виждаме само като отида при него, да спя у тях. И два пъти се разходихме по центъра на Сф. Да си призная често го сравнявам с бившия, знам, че не бива. Но бившия толкова много изненади ми е правил.. а сега нищо :(

43.   Авторке а запитвала ли си се това момче дали знае как да се държи с една жена? може би незнае че имаш нужда от такива неща.. има различни хора някой жени не са по романтиките и цветята..

44.   Авторката нещо хич не ме кефи. Само начина, по който описваш ситуацията, ми стига, за да си мисля, че проблемът е в теб!

45.   Жена плаче за секс, веднага се сещам, че има още един раздел, който има нужда от повече такива теми.. Пада се 12-ти от горе надолу. Историята е за там.

46.   Авторката - не е измислена история към 45. Както и да е.. Наистина е добър с мен и ще гледам да се съсредоточа върху позитивните неща и тъй.. :) Благодаря за коментарите!

47.   И на мен ми се е случвало! не ми ставаше за около 2-3 седмици, щом преди сте правили секс значи проблема е чисто психологически, изнервило се е нещо момчето... говори с него че всичко е ок, щом го харесваш да не притеснява, и ще видиш след някои друг ден като те яхне какво става!