Споделена история от Секс и интимност

Как да си отложа цикъла?
Здравейте. Обръщам се за съвет към всички вас. И така да го карам направо.. на 19 съм, момиче и другата седмица в петък приятелят ще ми идва на гости(понеже съм студентка), защото ще заминава за 3 месеца в Америка и както предполагате ще правим секс, но има един малък проблем, че точно тогава се пада да съм в цикъл. Искам да попитам има ли начин да го отложа с няколко дни, за да можем да си прекараме добре. Ако ще ми предлагате противозачатъчни, нека да са такива, които не са с рецепта понеже тук нямам лекар и няма откъде да взема рецепта. А някой да е изпробвал това с витамин ц?
Много ви благодаря за съветите :)))

Коментари

1.   Изпии ударна доза витамин Ц!
Вземи един блистър и гледай за 2 дни да си го изгълтала.
Няма страшно, организма ще изхвърли ненужното.

2.   И на мен ми се налагаше два пъти поради същата причина. Точно уж ми беше дошло имаше две капки кръв и изпих няколко хапчета Калциум фосфор С. При мин го отложи с около шест дни.

3.   Нямам идея, но може да заложиш на му правиш френска, да практикувате анален секс, ние на третия ден от цикала, с презерватив си правим стандартен секс...

4.   Моят съвет е да не прибягваш до фармацевтични продукти, а да се ориентирате например към анален секс. Но пък там, ще трябва да си правиш клизма, за да няма дефекация по време на сексуалния контакт. Избягвай дюнерите и киселото зеле.
Иренчето 23г.

5.   Здрaвей!

Имaх същия проблем нaскоро. Пих тaблетки Примолут-Нор. Струвaт около 3-4 лв. Трябвa дa зaпочнеш дa ги приемaш 3 дни преди очaквaнaтa дaтa нa менструaциятa. Приемaт се по 2тaблетки н, a ден. Докaто ги приемaш нямa дa ти до дойде менструaциятa. Можеш дa я отложиш до около 1 седмицa. 1 ден след кaто спреш тaблетките очaквaнaтa менструaция се появявa. Aз лично не съм имaлa проблеми. Вaжно е все пaк дa се знaе, че препaрaтa естествено хормонaлен и не бивa дa се приемa твърде често. Aз съм го пилa сaмо веднъж и съм ми помогнa дa отложa неприятните дни.
Нaдявaм се дa съм помогнaлa.

Успех!

6.   Пропуснaх дa добaвя, че не ти е необходимa рецептa зa Примолут-a.

7.   С витамин ц само ще ти дойде по-рано. не ги слушай. ден преди това изпий 2-3 бобчета и в деня също... а пък ако ти дойде кво лошо има с кондом като е в банята си правете пак секс. :)

8.   На мен лично витамин Ц не ми помогна, дори блистер на ден пробвах-ефект никакъв, дойде си ми нормално и това беше.. Така, че пробвай невероятно ударна доза от него или просто нещо друго, ако някой по-опитен се включи с предложение :)

9.   Примолут Нор. Пие се по една таблетка сутрин и вечер. Отиди в най-близката аптека и ще ти обеснят всичко. Не са противозачатъчни, но са хормони... не са особено полезни, но аз съм ги пила няколко пъти като ми се е налагало и нямах странични ефекти освен леко разместване на цикъла (дойде ми по-рано после ми закъсня и тн... )

10.   Ох, като започнете така... Търсиш начини да си отложиш цикъла само за да задоволиш физическите нужди на приятеля ти, така ли?? Толкова ли е тежко да изкачате да ти свърши и тогава да правите секс? ! Ако все пак си решила, че ще търсиш начин да го "отложиш" - успех... само че това се касае до здравето ти, но явно на теб не ти пука.

11.   Оргаметрил!

12.   Оргаметрил, ако не греша изписването. Около 5 лв опаковката, която стига за около 15 дена. До 5 дни преди очакваната дата се започва с по 2х 1 таблетка и така докато ти желаеш. 2 дни след спиране на хапчето си идва нормален цикъл. Това е... приятно прекарване.

13.   Номер 10, не виждаш ли, че момчето заминава за 3 месеца в Америка... мацката нямаше да пише темата ако не бе така... ;)

14.   Оргаметрил. Може без рецепта.
Но само за информация да кажа- не е хубаво да се пие по-често от 2 пъти в годината, т. е на 6 месеца.

15.   От авторката: Привет на всички. Пиша, за да ви кажа, че по незнайни причини ми дойде по-рано. Явно от толкова притеснение и вайкане, то взе че ми дойде. Все пак благодаря на всички, които се отзоваха на молбата ми. За следващия път ще знам как да действам. :))
Отново ви благодаря! :)