Споделена история от Секс и интимност

За масажа на простатата
Здравейте, М на 29години съм, имам малко западнал сексуален живот, опитвах да накарам жената да направи няколко опита да ме масажира, нооо отказът си беше тотален, просто явно не е отворена още към тези неща и след време може и да се поотвори, въпросът ми е към мъжете, как масажирате простатата си, нямам впредвид с онези специални масажори или вибратори, дали сте измислили някакъв друг начин. Пробвал съм с пръстче да я намеря, ммм не съм успявал, ако знаете някой добре изпитан метод, заповядайте и кажете.

Коментари

2.   Не разбирам защо жена ти се притеснява. Може би идеята да ти "рови" в дупето и идва в повече... Въпреки, че въпросната "мъжка G-точка" се намира на 1-2 см от "входа". Половин пръстче и леко въртеливо движение са напълно достатъчни. Аз масажирам милото, когато му правя "свирка". Ефекта е поразителен. :) А реално не изисква нищо кой знае какво.
Опитай пак да говориш жена си. Или още по-добре - намери някакви материали по темата. Има милиони статии в интернет, списания, клипчета и т. н. Седнете малко и се образовайте заедно.
Ж27

3.   Аз съм го правил с дръжка от чадър, тази като кука дето е, става, но ще се радвам да чуя и други мнения. М на 32

4.   хахахаха... номер 3... така не се бях смял отдавна... моля ти се - измисли още нещо.. за френски гаечен ключ какво би казал?

5.   Ама всъщност защо не идеш в секс шопа? От какво се срамуваш? Там със сигурност ще ти препоръчат нещо.

6.   Аз бих препоръчал просто да отидеш при специалист... както направих аз това лято :)

Ходих често на масаж при едно момче и се сприятелихме... и от дума на дума го помолих да ми направи такъв масаж. Отначало се дърпаше малко, но после се съгласи. Беше цялостен масаж с малко масаж на простатата. Трябва да ти кажа че се чувставах невероятно :)) Препоръвам ти го www. vip-massage. com му е сайта. Но отиди първо няколко пъти на релакс масаж... и след това питай. ;)

7.   № 6, май си обърнал резбата, масаж от мъж на мъж - просто отвратително! Следващия път като идеш ще ти "масажира простатата" с хуя си, върви после разправяй че е само масаж, пък то - живо ебане.
Перинеума при мъжа (растоянието между мъдете и ануса) е богато инервирано и когато жена ти те стимулира с пръст, т. е. пипа ти мъдете, движи си пръста около ануса възбудата е страхотна и свършваш бързо. Аз съм мъж на 47 и моите ерогенни зони са зърната, обожавам жена ми да си играе с тях и да ги смуче, хуя (то е ясно), мъдете и зоната около ануса! Не ми е масажирала простатата, защото има хемороиди и не е желателно да бърка вътре, но сигурно е много възбуждащо!