Споделена история от Тинейджърски

Не мога да разбера дали ме харесва още
Така.. Лятоо ^^ .. ;д бях на лагер на море и там ме запознаха с едно от моето училище..Той си пада сваляч.. имал е доста гаджета ;д Той е една година по-голям.. В началото ми беше безразличен обаче той почна да се занимава с мен да ме сваля.. ии аз почнах да го харесвам.. разбрах от общи приятели че и той ме харесва и когато се върнахме от лагера той ми се обади да излезем.. И така излязохме и после пак и пак ;д вече 6 пъти сме излизали ама той още не ме е целунал и се чувствам гузно.. Имаше шансове да ме целуне обаче той се се дърпа или просто не прай нищо.. Не е като да не се е целувал до ся щот дори и аз лично съм виждала снимки на които се целува.. иначе ме гушка, обарва ме.. Но се пак имам чувството че не ме харесва.. ии нз кво да правя :( Последните 2 пъти като излизахме му намеквах че не ме е целунал обаче той като че ли не ме разбра.. и се чувствам глупаво да излизам с него и общи приятели да ми казват че ме харесва а той да не прай нищоо.. ако някой може нещо да ме посъветва ще се радвам :)
П.С.: Сри ако има грешки ама бързах ;д

Коментари

1.   Мила, това, че не те е целунал още не значи, че не те харесва.

Мег*

2.   ?ми ти пък ко чакаш,целуни го ти бе ,може би до ся той пък ти е намеквал ,че иска ти да направиш първата крачка ,акои ти го харесваш не го изпускай !

hlp

3.   Ами и аз имам гадже от 3 месеца пък още не сме се целували.
Номер две казва ти да направиш първата стъпка и на мен са ми го казвали, но просто искам първо той да ме целуне, може би, и ти са на моето мнение.
*7*

4.   поговори с него.. смисъл от типа, че те обарва прегръста.. държи се мило с тебе.. а си свикнала хората които се държът така с тебе да ходиш с тях.. нещо такова... , че ако иска нещо сериозно да ти го каже ако не да не те обарва и прегръща,знам ,че това ти харесва.. но трябва да рискуваш.. и аз бях в подобната ситуация и за да е чесно спрямо двамата и да си останете най-малко фр трябва да рискуваш

6.   Не мога да го разбера...
Аз съм от Белослав и съм на 17 (другият месец правя 18), момчето което харесвам също е от тук, той е на 19. Познаваме се от 4 години г/д. Това лято започнахме да си пишем и чуваме по-често. Аз се привързах към него. Излизахме постоянно заедно, вечер също бяхме заедно на вън, прегръщахме се и се целувахме, нищо повече. Аз започнах да го харесвам и с държанието си ми се сстори, че и той ме харесва. Една вечер ме помоли да изляза на вън, аз си бях легнала, обаче излязох без никой да разбира. Той ме помоли да идем у тях аз му отказах така няколко пъти все ме молеше и аз му отказвах, но една вечер приех. Отидохме в тях съблякохме се аз му казах, че съм девствена и той се учуди. Направихме го, беше много внимателен. На следващата седмица се беше напил и отново ме помоли да изляза на вън. Аз излязох и той ми каза, че ме обича аз бях много щастлива, но на другия ден ми каза, че не си спомня нищо аз се натъжих и се почувствах ужасно. Ние продължихме да си пишем, до преди 2 седмица, той започна по-рядко да ми пише и изобщо не ми звънеше, дори не излизахме заедно, но снощи той ми звънна да изляза на вън, аз излязох отидохме у тях и отново го направихме. Аз много го харесвам даже мисля, че съм влюбена. Не сме се чували от снощи, а у тях го прегръщах като за последно, защото ме бе страх да не е наистина за последно. Първият ми път беше с него и дано го оцени, дано се замисли и да разбере поне така, че го харесвам, а аз го и обичам.. Объркана съм и ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете да ми кажете какво да правя и според вас той харесва ли ме или иска само секс от мен..? :|