Споделена история от Секс и интимност

Никога не се подвеждайте по грешните си мисли.
Да споделя за мен, сигурно има и други като мен, които се заблуждават от грешните си мисли, поради разни фактори, които влиаят на поведението им, на мислите им и на всичко около тях. Не искам да съдя никой, просто споделям и давам съвет на хора, които са били в моето положение.. бях на път да стана гей, така да се каже, възбуждах се от мислите си за секс с мъж, за това да правя орален секс на мъж, това беше мой фетиш, когато остана на саме със себе си, в действителност въобще не харесвах мъже, даже веднъж опитах свирка за около 2-3 мин, но не ми хареса, а и онзи ми правеше чикия и свърших, а като свърша тези мисли и неща отиват в категорията "омразни" и винаги ми е било неприятно след това. Винаги съм знаел, че мога да бъда обвързан само с жени, но не харесвам всички и за мен не е важно толкова да е вътре с жена, отколкото да съм с уникална дама, слаба и секси, та понеже съм правил грешната стъпка с проститутки, а и последния път беше с доста дебела и гадна, малко се бях поотвратил от мислите ми за жени, когато остана на саме, но в действителност жените са моя голяма страст от първи клас е така.. бил съм влюбен веднъж в първи клас дори няколко години, след това пак.. че и до ден днешен, ако я видя на снимка настръхвам, и сега пак се влюбих отскоро, имам връзка с момиче мой тип, като до преди месец си мислех, че съм гей и не мога да се възбудя от жена, защото в мислите ми ме възбуждаха мъже и моята суетност и влечение към прашки и подобен тип неща (дали на мен, дали на чужд задник), ме караха да се снимам така, да се оглеждам и да си пиша сексуални неща с мъже, като може би щях пак да опитам нещо, поради липсата на момиче... сега съм с това момиче, което е на 100% мой тип, само при целувка с език и съм вече готов, не просто възбуден, а мнооого възбуден, дори леко да ме пипне с ръка се възбуждам, но когато съм насаме не мога да се задоволявам от мисли с момиче, за това се мислех за гей, за би или за каквото й да е там същество, което го влече секс с мъже, но се влюбва в жени, но сега като осъзнах и си направих справка, че това с мъжете всичкото е било една голяма заблуда, свикнах просто да се възбуждам от тези виртуални неща и глупости.. но ето, въпреки че от 100 пъти за секс в 80 на 20 сигурно съм мислил за мъже и повече.. и нямах кой знае колко близки контакти с жени в последно време, аз не можах да се променя и чувствата ми и тръпката ми към жените е станала и по-силна, просто се случи в точното време, писал съм си по тия сайтове и с други като мен... не се подвеждайте от мисли и от разни глупости, докато не опитате и не осъзнаете какво точно ви влече, не че съдя гейовете, аз се смятах отчасти за такъв и ми беше кофти (просто не бях изпитвал тръпката с жена, тъй като не бях се влюбвал няколко години, с проститутки съм опитвал няколко пъти, ама то все някакви грозни.. а с моя критерии просто си забивах още пирони в ковчега и съмненията ми ставаха големи, че вече не съм мъж (какъвто си спомнях, че бях, когато бях влюбен в най-красивото момиче, което съм виждал и имах близки контакти с нея, само без секс).. но сега вече знам кой съм и какво съм и живея нов живот, много съм щастлив и като цяло във всяко едно отношение животът ми се промени, във всяко едно!!! Това да си перфекционист и да искаш най-доброто, да си суетен и комплексар със себе си, да си един сред хората с маска и да си в пъти по-чувствителен останеш ли сам, всичко това ти скапва психиката, моята вече е спасена, на 24 години, по-добре късно отколкото никога.

Коментари

1.   Дано убеди поне себе си, че си 100% хетеро, щото нас не успя, но това си е твоя живот де...

2.   е щом се възбужда от целувка и леко докосване от момиче, но само когато е мой тип, идеалист съм, няма кой да убеждавам :) всичко е на 6 вече

3.   а и аз не го правя за да се доказвам на някого, тук съм анонимен и не бих лъгал, просто давам съвет на хората с моят проблем, това си е чисто и просто една голяма заблуда, има такива хора, които изпитват тези чувства и желания и ги привличат и в действителност, нито ги съдя, нито искам да приличам на тях, но от липсата на това което те влече и желаеш, се залъгваш с някакви други изкуствени неща, както бях аз.. бях 100% хетеро реално, когато видя мой тип жена и 100% гей със себе си, не хетеро за пред хората да гледам жените за да ме видят, че смъ мъж, просто е възбуждаха в реален контакт много силно и изпитвах привличане и чувства, сега изпитвам тези неща и сам в мислите си за жени.

4.   Как така стигна до реална свирка, било то и за 2 минути?
Аз съм може би като теб, с леката разлика, че не съм се решил да пробвам свирка на мъж(поне до този момент), но все още, когато масторбирам си въобразявам, че съм на мястото на порно-актрисата(което ме довежда до по-бърз финал).
Надявам се да си избия тези мисли от главата, преди да съм се престрашил и преминал към осъществяване на фантазията ми :)

5.   , , И мъжете разпалиха страсти помежду си и замениха естествено употребление с противоестественото, затуй Бог ги наказа да получат отплата в телата си, която подобава на делата им. ''(римляни)

6.   ами как така.. нави ме един в сайт за запознанства писане писане писане.. отидохме в колата му, опита се да ме целува, но грам не ме кефи мъж да ме целува, някак си лицата на мъжете ме отвръщават и не почувствах никакво привличане, след това лапнах пишка.. не бях свършвал много време и в същото време онзи ми правеше чикия, но много бързо и свърших, въпреки че не бях надървен на 100%.. стана ми тъпо веднага като свърших и казах не ме кефи това, спирам.. няма да правя свирка и толкова, това беше... там приключи всичко, аз вече се осъзнах, опитвам и с жени напоследък разни неща.. но съм много претенциозен относно жените, това ми е било проблем.. влюбчив и ако не е слаба и секси не искам нищо интимно, имах няколко неуспешни опита като сложа презарватив, но опитах и без нямам никакъв проблем с момиче, а пък относно любовната игра ме държи на 100% надървен, а като пипна дупенце малко и секси.. в прашки и откачам, някак си аурата на жената ме привлича страшно силно, когато жената е пред мен и е много слаба, много специално и различно чувство е, което го нямам в сексуалните си фантазии, но пък реално е страшно силно, в крайна сметка от месец не мисля за мъже, някак си заблуждавах се, че харесвам това.. самият мъж не ме влече, и да бях би, нямаше да ме е срам да си призная, но явно не съм и толкова хетеро, нито хомо.. по-скоро харесвам нещо определлено откъм жени и нещо определено ме възбужда реално, не може да ме възбуди жената защото има путка, ако е дебела пък никога (само ако ми прави свирка), за секс само слаби жени с малки дупета, нещо специално ме кефи.. трудно е да се живее така, и по-скоро бях неосъзнат от липсата на това, което ме влече, ама пък.. по-добре късно отколкото никога да заживея живота който ще ме удовлетворява, нямаше да се самоубия и гей да бях, но някак си нямам чувства и привличане към мъжете, а вече и в мислите ми го нямам.. но го имах

7.   4.. ти си по същия начин като мен.. вероятно, не знам дали харесваш мъже, но мен ме отблъскват реално, особено лицата им и съм егоист с мъжете, както и обичам да се сравнявам с тях, да бъда над всички.. докато с жените не съм егоист, харесвам определен тип жени, възбуждат ме реално страшно силно и се влюбвам и ги чувствам буквално тези жени, а пък лицата женските ги разбирам много добре кое е красиво и кое грозно, идеалист съм, докато всички мъже са ми еднакви в лицата. И аз мастурбирах и си мислех за свирки, държеше ме надървен до край тази мисъл, но в крайна сметка щом си ползвам пишката и си бия чикии, каква възбуда аджеба ще изпитам аз, ако правя свирка на мъж.. ще му правя на него готиното, грам възбуда нямах като опитах.. щях да повторя сигурно, ако не беше се намесило момичето в моя живот, но в крайна сметка сега всичко си се нареди на мястото, някак си странен беше моя живот.. да си абсолютен гей, когато си сам пред компютъра и 100% хетеро, когато си сред жени и мъже, да не искаш мъже, а само жени.. специалните жени.. странен живот си беше, разбира се мастурбирал съм и на жени, но на дупета в прашки и на специални мадами, но много повече са били сучаите на мъже, странно ми е как не съм се превъзпитал да стана гей.. аз от 100 пъти в 90 съм мислил за пишки, но ето, че жените ми действат по същия начин, какт ои преди години в училище.. нямам проблеми с тях, просто не поглеждам сексуално на всички, само на слабите с малки дупета и т. н.. и със секси личица, аз първо поглеждам с любов де..

8.   Добре, виж сега, не те познавам, обаче така като чета какво си писал... ами изглежда ми че си от онези мъже, които смятат, че сексуалнара ориентация е нещо което е строго определено и един мъж е само и единствено с една жена. Друг вариант няма. Обаче ти спомена че нямаш нищо против еднополовите връзки. Поне според мен имаш нещо и то е страх. Искаш да си хетеро, защото те е страх от всичко останало. Да, вярно че всеки си има определен тип мъж или жена, обаче твоето ми звучи като скалъпено в съзнанието ти мнение което си повтаряш всеки ден за да се самоизлъжеш. Според мен не знаеш какво искаш и не можеш да разбереш, защото те е страх и не го посрещаш с отворено съзнание. Разбира се, може и да греша, не знам. Просто аз останах с такова впечатление.

9.   Явно си бисексуален и искаш да изживееш само хетеросексуалната си "част". Няма лошо.

10.   Ако правиш свирка на мъж и се възбуждаш от това и от друга страна се възбуждаш от жени (нежните им лица) , 100 % си бисексуален. Даже и да е минало това с мъжете - 1 хетеро мъж никога, ама никога няма да си помисли и да се възбуди от тази мисъл, пък камо ли да го направи. Аз съм жена и не мога да си представя какво им е на мъжете. Един хетеро пич ще ти го обясни по-убедително.

11.   абе нещата да се стигне до тези ми мисли са много, правил съм си развносметка над нещата в живота ми и като цяло липсата на жена мой тип ежедневно до мен и това, че съм максималист, идеалист за всяко нещо ме докарваше до тез фетиш мисли, които нямат общо с реалността, все пак опитах частично, отблъскват ме мъжете и не от срам.. ако можех щях.. тези мисли са ми идвали само като мастурбирам в никой друг момент.. реално всеки мъж го чувствам като съперник или приятел и не мога да бъда с мъже, ако можех щях, за да изпитвам по някакъв начин сексуалната възбуда от мислите ми.. не е до притеснения или някакъв стереотип какво смятам за правилно и да го правя заради другите, но това са просто мисли, с жени ми е сложно поради това, че ако трябва инициативата да е в мен ми е трудно, искам да съм идеален, искам да съм с идеална, ако нещо се разминава ще иам сексуални проблеми.. откъ жени ме възбуждат само специални жени.. чалгата и някой странни неща ме научиха така, аз съм влюбен в Галена и в жени от тоя тип, такива искам за такива мисля и само такива заглеждам и желая.. какво да направя, че не изпитвам любов към друг тип, а само към определен тип със стил, с грим, с дълга коса, с ноктопластика с по-големи и плътни устни, с прашки (те са мой фетиш), с курвенско поведение.. може да ми стане и от стената, не това ми е проблема, но не искам с всякакви жени и за да ме буди през цялото време една жена трябва да е перфектна, ако е с готино тяло ще ме възбуди определено време, но в някакъв момент ще се конценрирам върху някой неин дефект и това ще убие възбудата ми.. такъв съм, сложен съм.. имал съм своят тип и идеал за жена който съм преследвал, единствения път в който аз съм проявявал самоинициативата към жена, срещал съм и други такива, но не съм добивал смелост, в контактите ми с жени те ме гонят обикновенно.. не се е случвало 100 пъти, но са били много пъти, мойто желание и инициатива беше с една за целият ми живот.. с други не искам и това е.. а в пубертета имах и други грешни мисли относно притеснението за размера в последствие, че не ми е 20 , а винаги съм бил в живота си максималист, все да съм първи сред другите, все да съм най.. по някакъв начин съм се комплексирал във времето и започнах да се възбуждам от чуждите пишки в мислите ми, но ако гледам дупе в прашки, готино женско личице възбудата ми не е по-малка, просто ми се вдигаше пишката от мисъл за член, но това беше доскоро.. тъй като отскоро усещам женските ласки и близост на момиче (мой тип откъм тяло), но не моят идеал на 100%, усетих възбуда и от целувка и от леко докосване, но пак нещо ми липсва да съм на 100%.. не е от онези гримирани кукли и ако се концентрирам върху дефектите й ми се губи желанието, когато. Сложна е ситуацията, отскоро изпитвам ежедневно сексуалната си възбуда от жена, но всичко е частично, не се държи така курвенски не е и от онези на 100% мой тип (освен в тялото), опитваме секс без презарватив, но се притеснявам да не свърша в нея и опитахме на 2 пъти за кратко, възбудата ми беше на 100%.. но като сложа презарватив и веднага увехвам, не проявява самоинициатива, както когато съм опитвал с жени (платени), и пак тези неща ме карат да мисля гей ли съм така вътрешно и да си скапвам тъпата психика.. като без презарватив и когато е в прашки съм на 100%< слагаме го и след 5 секунди вече ме няма.. никакъв, губи ми се желанието и всичко.. прибирам се в нас (не мастурбирам от месец не съм.. мисля над нещата защо все нещо не се получава и си сривам психиката, според вас къде е проблема.. тъпо копеле съм това е. Научих се реално да се възбуждам от определен тип жени и да са много наконтени, много (изкуствени според някой) според мен напълно естествени.. Понеже писах на части и вкарах доста истории.. доста ми е объркан текста, за което се извинявам.. но си споделих някой терзания и мъки.. имам психологически проблеми, комплексар съм със себе си (сред хората не съм, нямам никакви притеснения), много мисля над нещата и мисля само негативно и малките проблеми за мен са големи проблеми

12.   От номер 4: Не разбрах, ти разширявал ли си се анално?
А относно приликите между мен и теб, колкото повече разказваш, толкова повече разбирам, че са.
И сега е момента да взема пример от теб и да се опитам, да не прибягна до реален контакт с мъж.

13.   Колкото повече пишеш, толкова повече се убеждавам, че 100% не си хетеро и това явно те измъчва, но запомни - заблуждавапш само себе си!

14.   И аз съм много любопитен да направя свирка или поне чекия на друг мъж. Разбира се, най-добре в тройка с жена, така нещата биха се развили естествено.
Изобщо си мисля, че повечето хора са бисексуални, просто страхът, срамът, липсата на място, време и възможности...

15.   вече няма какво да умувам и да се чудя, водя активен сексуален живот с момичета и всичко се получава перфектно, възбужда ме дори от целувка, беше трудно в началото, явно проститутката с която бях на 18 ми нанесе някакви психологически проблеми и от там бяха тези фантазии с мъже, но точно тези неща, които съм си представял, точно тези неща ме възбужда на мен да ми ги прави момиче на мен, към мъжете нямам емоционално привличане, егоист съм и ги чувствам като приятели, всичко е било заблуда, аз съм щастлив и вече не се опитвам да се убеждавам, че съм нормален, тъй като вече го виждам и я обичам на всичкото отгоре, както бих ви посъветвал да не се подвеждате по грешшните си мисли, така бих ви посъветвал и да не спите за първи път с жена проститутка, аз бях с много грозна и дебела жена, просто такава дойде.. фалшива беше снимката в сайта и като седна върху мен ми стана лошо, най-лошия първи път с жена съм имал сигурно аз, абсолютно нормално беше да ми нанесе психологически белези, сега ги излекувах и общо взето.. съм супер!!!

16.   ами бъди бисексуален :)))

17.   Аз се чувствам по същия начин . Моята история е малко по-различна . Имам фетиш към необрязани , с кожичка , може би защото аз съм обрязан . Гледам порно ,обикновенно , с мъж и жена . Избирам такива клипчета на които мъжът е натурален :) Върти ми се в главата да духам на мъж , не си падам по мъже , но после знам какво е чувството . Веднъж го направих
и е адско бреме . Знаеш че си духал и се тормозиш .
Отстрани едва ли някои би разбрал какво е . Предпочитам жена пред мъж . Пък и при мен жените са дефицит , по-лесно е да намериш мъж за свирки , отколкото жена , дори да не е кои знае каква . Поне при мен е така .