Споделена история от Секс и интимност

Спонтанности в секса
Здравейте момичета и момчета! Искам да ви помоля да споделите какви спонтанни неща сте правили по време на секс. Необичайни, интересни, различни, нетрадиционни. Искам да опитам нещо различно с приятеля си и ще е супер, ако споделите някои интересни и различни неща, които сте правили и са ви се случвали или замисляте да направите. Моля, споделете : ) Всяко мнение е важно за мен.

Коментари

1.   Хайде хора, искам мнения : )

2.   Ммм и на мен ще ми е интересно, да чуя предложения, за разнообразие!

3.   Направете го на терасата през нощта или в асансьора. Мисълта, че могат да ви видят всеки един момент, си е възбуждаща. А любимито ми е, докато е в мен да ми вкара пръст отзад и да натисне матката. Е това ме докара до оргазъм буквално за секунда. Веднъж казах на приятеля си да ме изненада в някой момент, в който най-малко очаквам - да ме "нападне" и да ме "изнасили". Той ме изненада, докато се къпех. Просто изведнъж влезе гол, както бях с пяна и затворени очи, за да не ми влезе пяна в очите и директно си го вкара, докато разбера какво става. А веднъж, както си спя и като на сън усещам как ми влиза. Има много, но ще ми отнеме много време, ако се развихря.

4.   на тез замислените аз не им викам спонтанни

5.   Просто когато ти се отвори апетит за секс - го направете. Без значение къде сте и т. н.

Действай - не му мисли толкова :)!!

A. S5

6.   Благодаря ви за мненията. Номер 3, супер си. Искам да чуя още : )

7.   От скоро съм началник в една фирма, и си прибрах петък телефона в чекмеджето в кабинета. Събота казах на жена ми аиде да излезем и да отидем да си зема телефона то няма никои само охраната, а и ще ми видиш кабинета алабала :),
и така като влезнахме клучалката и на дивана.... :)

8.   Сигурен ли си няма камери? Да не се познаеш в нета някой ден? :)

9.   Благодаря ви. Продължавайте. Номер 7, интересна идея : )

10.   една вечер с жена ми се пребирахме от един купон бяхме в една уличка нямаше никой и правихме секс /или нещо подобно на секс/беше много възбуждащо че някой може да ни види пък и да ни е видял някой голяма работа нямаше да спра да я чукам

11.   "Всяко мнение е важно за мен."

Телефонен секретар:
"С цел подобряване на обслужването телефонният
разговор се записва..."
"Всички оператори са заети, моля изчакайте.
Вашето обаждане е важно за нас. ту-ту-ту..." ;-)

12.   Да, всяко мнение е важно за мен, защото хората са правили различни неща със своите половинки и ми е интересно да разбера какви. Вместо да остроумничиш, по-добре сподели нещо, което ще си струва всеки да прочете, а не поредният тъп постинг : )

13.   Накрай го да те изнасили, но без да му казваш точно къде и кога. Просто да те сграбчи от ряз и да те почне.

14.   Веднъж се изпуснах при анален секс.... Спонтанна, но кофти работа.