Споделена история от Секс и интимност

Никога не съм свършвала
Здравейте на всички, които ще прочетат за какво пиша!
Аз съм момиче на 19 години. Спала съм с 2 момчета (първият не го броя изобщо, защото беше първи и последен път с него). С вторият имах интимен контакт 4 пъти. С третият сме заедно от 8 месеца, полово активни от 7. Той е първата ми любов, обичам го много, той също се влюби силно в мен. Споделяме си абсолютно всичко, като започнеш от в какво настроение си днес, до как изглежда дадена мацка и как бихме я чукали, да речем. Като ви кажа всичко имам предвид всичко, не ни е срам да си говорим за каквато и да е тема, абе като цяло не сме срамежливи да си говорим за даден проблем.. Тааа моят е, че съм "свършвала" само с мастурбация. Правя го често, не мога да опиша как става, но е "външно", т. е. не "пъхам" никакви неща във вагината си. Правя едни движения, които аз наричам извънземни, и след известно време получавам много хубаво чувство, пулсът ми се ускорява, няма влага. Не ме питайте как се научих, не помня от много много малка го правя. И двамата обичаме секса, правим го по всяко едно време, никак не се лишаваме от него! Различни пози, различни места (легла, маси, бюра, кола, под, поляна, стена, ограда и т. н). Едва ли сме пробвали "всичко", но много, да. Последното ми ходене при гинеколог беше по време на първия месец-два от нашия интимен живот, попитах гинеколога си дали има даден проблем в мен, той естествено каза, че в партнора е пробледа, да се старае. Относно психиката-много ми харесва с него, отпускам се, но няма вариант, в който да не мисля за дадено нещо! Всеки казва, че трябва да се отпусна и да не мисля за нищо.. Аз се отпускам, но мисля за нещо! ПОМОЩ...

Коментари

1.   Като за начало защо не го научиш на тези извънземни работи - предполагам, че след като говорите за всичко той знае, че не ти е доставял удоволствие. Нека да пробва по твоя начин.

2.   Щом свършваш сама - клиторно, значи няма да е проблем да те свърши и той. Помоли го да си поиграе с езиче (може и с пръстче, но да го плюнчи постоянно и обилно) и ще видиш, че ще свършиш. Просто не се притеснявай да му казваш къде, колко силно и как ти харесва и ще получиш разтърсващ оргазъм. За мен като мъж е страхотно удоволствие, когато приятелката ми свърши така :) Голям кеф е, когато я накарам да се тресе от удоволствие само с връхчето на езика си :) Та и при теб ще стане. А за вагиналния оргазъм - там нещата са по-сложни. Някои жени не могат да го получават, други го получават сравнително рядко. Накарай приятеля ти да ти прави френкса и чак като свършиш правете секс. отпусни се, наслаждавай се и по някое време то само ще дойде :) Успех!

3.   Спокойно, мила! Не си ли чувала, че на нас жените ни трябва време за да се научим да свършваме. За първи път го направих на 16, а първото ми свършване с мъж беше чак на 20, т. е. трябваха ми 4 години да опозная тялото си и да се отпусна достатъчно, че да стигна до там. За това не се притеснявай, за това си трябва време. И това ще стане.

4.   Започни да изучаваш себе си, усамоти се и се самозадоволявай като изучи свойте ерогрнни зони, опитай да откриеш Gточката си показвай на партньора си кое те възбужда и къде да наблегне по време на любовната игра и ще свършиш с мощен оргазъм.

5.   Е, никой ли няма мнение?

6.   Много съжалявам за проблемите ти мила!!! Приятелят ти имал ли е такива проблеми с бившите си приятелки? Защо не ги попиташ? Може би трябва да намалиш самозадоволяването.

7.   Защо не смениш момчето? Може би имаш нужда от промяна...

9.   Момиче,
бъди спокойна. Нещата ще се подредят. Отдавай се на страстта и на партньора си, показвай му какво ти харесва и кое ти доставя удоволствие и ще започнеш да изпитваш силни оргазми. Недей да търсиш проблем в някого. Просто се отпусни и се наслаждавай.
Пожелавам т много секс.
М41

10.   Проблема е в това, че си свикнала по този начин на стимулация да стигаш до оргазъм, и не си подвластна по друг начин да свършиш. Просто не мастурбирай повече така... дори спри мастурбацията след като имаш приятел, или я разнообрази.

11.   Научи го да прави това, което ти правиш без него. Покажи му, нали нямате задръжки.

12.   Леле, опитвали сте буквално всичко. Не знам какво да каже, звучите ми като идеалната двойка, дори вече всеки да казва, че не съществува такава. Идете при гинеколог и след това при сексолог! Сексологът най-добре ще ви помогне ;)

13.   Да ти кажа от мъжки опит, ебаси колко е трудно да докараш момиче до оргазъм само със жезъла.... Така че може просто още да не е станало, пък и да не можете нещо, това не е болка за умиране, ще те ближе или с ръка и после ще го правите или обратно.. имам предвид не е голям проблем, че не свършваш по време на самия секс.
S. A. D.

14.   След като си говорите откровенно, го накарай да се заиграва малко повее с теб, преди същинския секс. Имам предвид да те лиже, да те докосва с пръсти. Докато го правите може той да ти гали клитора, може и ти сама да си помагаш с пръсти. Така ще видиш колко бързо ще свършиш. Самия факт, че си мислиш някакви странични неща докато го правите, показва, че нямаш достатъчно и нужната възбуда.
Иначе няма нищо обезпокоително, повечето жени(и мъже) в началото на половия си живот все още опознават тялото си, реакциите, собствените и желанията на парньора.

15.   От авторката
1 и 2 - правим вагинален, орален и анален секс (от скоро, 4 пъти досега). Не помага!
6- Бившата му, връзка от сорта 10 месеца, минимун 3 пъти е получавала оргазъм на един негов... Мият се и пак отново същата процедура, докато се изморят. И с нас е така, само дето аз не съм като нея да свърша..
7- Обичам го и искам да се получи нещо дълготрайно.
10- Благодаря, не се бях замисляла. А какво да правя, когато него го няма, а адски адски съм превъзбудена, та чак не се търпи.. хахаха ще се "стискам" явно.

Иначе той ме е виждал по какъв начин свършвам сама, т. е. мастурбираме от време на време и един пред друг.

17.   От 2 - авторке, ако не може да те свърши и на орален секс, значи има 2 варианта - той е супер неопитен любовник или пък ти сама си слагаш спирачка.

18.   Когато го няма, продължавай да мастурбираш, няма лошо! Когато сте заедно- експериментирайте, можеш да го направиш и пред него, важното е комуникацията!!! Опознай тялото си! Момиче си, великолепна млада жена!!!

19.   Авторке, на това, че бившата му била свършвала всеки път по 3 пъти не вярвай толкова. Нали не очакваш, че ще си признае пред теб, а е възможно и самия той да не знае със сигурност. Забелязала съм, че дори и момчета които вече са навъртяли някаква бройка и имат някакъв що годе приличен опит не успяват да разберат със сигурност дали една жена получава оргазъм.
Моя съвет е да не се срамуваш да му казваш как ти харесва да ти прави орална любов или пък да те докосва с пръсти. Много мъже аналогично от техния пенис и техните усещания, започват да натискат силно клитора, смучат го, а за жената е приятно когато с него е борави леко, без натиск и без засмукване. Пръстите и езика трябва да са постоянно влажни. Нека да го прави докато свършиш. Не става за минута, може да ти е нужно малко повече време, което си е съвсем в реда на нещата. Най-важното- остави на страна комплекси, притеснения и странични мисли. Отпусни се и се наслади на усещанията си. И оргазма ще си дойде. Но трябва усилие и от двете страни.

20.   Авторката
19 - При оралната любов не чувствам нищо, освен влага. Смисъл никога не ми е било доставяло някакво удоволствие, дори и с предишния. Както има момичета, които не могат да се възбудят без да си играят с гърдите им, така има и такива, които са хладнокръвни към гърдите си. Аз съм така с оралната любов. Иначе той я прави бавно, не смуче постоянно, когато му дойде отведнъж да го направи. С пръст също борави много добре, но за пръстта проблема е в мен. Винаги е навлажнен, играе бавно, много ми е хубаво, един странен гъдел е. Ииии идва момент, в който адски много ме е гъдел и така издържам най-много минута и го карам да спре, защото имам чувството, че ще експлодирам, ама по гадния начин, ако ме разбирате :D. Тогава се отказвам, да, стискам се и спираме. По този начин не мисля, че ще се получи, но по другите защо не става, като се отпускам...

21.   И аз смятам, че той лъже че бившата му е свършвала, или тя него е лъгала и е симулирала оргазми. Моят съвет е малко нестандартен- купи си вибратор, така ще научиш една мнгоо важна стъпка, да се научиш да свършваш с нещо в теб така да се каже, и с разтворени крака, защото досега явно свършваш като си притискаш краката предполагам. За гаджето ти, остави го с пръстче да си играе с клитора ти поне 15мин така може би след няколко опита ще свършиш. За оралният секс едва ли, много малко мъже знаят наистина как се прави орален секс

22.   Извинете за въпроса, не на място, но защо толкова бавно се одобряват коментарите? Много гадно така, малко модератори ли има, каква е причината? Извинете отново.

/Модератор7 - Не са малко, но не винаги имат време модераторите. Личен живот, работа и.т.н.

23.   Леле, авторке. Свежа кожа, агнешко месо. Как така не свършваш когато те лиже? Няма как да ти покажа, но аз с моя пъргав и палав език не помня да е имало случай да не кача която и да е мацка на седмото небе. Имало е случаи да попадам на жени с по-лоша хигиена и да си "хапвам" развалена рибка. В други случаи съм хващал пришка на езика, защото се е налагало да стържа слабо чувствителен клитор по 20-30 минути, но накрая всичко завършва благополучно. Ако случйно нищо не стане и скъсате с тоя... дай знак.... ще те оправим.... нямап грижа. ;)

24.   От авторката
21: Моля те обесни ми как се симулира скуирт оргазъм? :D Как бившата му ще задържи течността във вагината си, само и само по някое време да се направи, че свършва? Иначе си права за начина, по който мастурбирам! Притискам си краката. Мислила съм за варианта с вибратора, макар че на него не му се нрави тази идея, потиска го мисълта, че не може да ми достави удоволствие. Всъщност той ми доставя удоволствие, но не й най-силното.
23: Благодаря! По принцип нямам желание да го оставям, не го искам, дано и не става. Ако някога стане-съдба, но ако нямаш против, можеш да дадеш някой съвет за мъжката половинка как да прави орален секс. Все пак имаш опит, ние имаме проблем и търсим решение :) Всеки съвет ще ни е полезен!
Благодаря на всички за мненията ви, ако се сетите нещо, драскайте коментарче :)

25.   Не знам авторке, на мен ми е странно. Клитора е достатъчно чувствителен при всички жени и всички без изключение могат да получат оргазъм чрез него. При теб го доказва факта, че като го правиш сама успяваш да свършиш. Но с приятелят ти- не. Значи причината е, че той не го прави както на теб ти харесва. Това не означава, че той не е добър или не знае как. Просто всяка жена си е различна и харесва по различен начин. Също и психологически се отпусни.
Мен също понякога ме е гъдел ако започне директно да ме лиже. Заради това първо си играе с пръсти и след това орално :) Не се срамувай да го напътстваш. Пробвала ли си докато е в теб сама да си докосваш клитора?? Така гаранция ще получиш оргазъм/

26.   Дааа, как да не съм пробвала. Аз сама като си играя с него не ми се получава, но той като го прави умирам от гъдел ахаха и идва момент, в който адски много ме е гъдел и казвам да спре, защото не издържам от много гъдел :Д

27.   Според мен повечето момичета, които свършват по твоят начин със стискане на краката в последствие имат проблеми с оргазмите по, тоест всеки друг начин не им доставя удоволствие. Най вероятно се дължи на това, че не познават телата си и считат че директното дразнене на клитора предизвиква оргазъм, а то всъщност води до прекалено силно и дори нетърпимо в един момент усещане. Аз бих те посъветвала просто да спреш свършването сама Спираш и толкова. И насочваш цялата си сексуална енергия само и единствено към усещанията, които получаваш от него. Дори и да останеш незадоволена известно време, в един момент всичко ще си дойде на мястото.

29.   Ами мисля, че проблемът ти идва от начина ти на мастурбиране, понеже си свикнала с притискане на краката, като при този метод се напрягаш силно и получаваш оргазъм много бързо, но при секс, стимулирането му е по трудно. За това мастурбирай като стимулираш клиторът си с ръка, така ще свикнеш да получаваш оргазъм при полов акт, като не трябва да се напрягаш, галиш клиторът и очакваш да започне усещането за приближаваща наслада. Успех.

30.   Много ви благодаря! Никога нямаше да се замисля къде е причината, благодаря ви за мнението, дано този начин да помогне! Ако случайно не стане, ще потърсим гинеколог и сексолог. Някой с опит при такива доктори в София? Трябва ми някой, който дори да е надменен/а и да се държи недобре с пациентите, да си разбира от професията?

31.   Авторке щом си свикнала със стиснати крака пробвайте следната поза: ти си по гръб на ръба на леглото, краката ти са изправени, стиснати един към друг и вдигнати на едното му рамо. Той е прав или на колене. Така дори ще си по-тясна и ще усещаш всяко движение по-добре, а краката ще са ти стиснати както си свикнала. Пиши дали е станало :)

32.   23 прекалява! Това вече е гадно!!! Обективен

33.   Пробвано е, но не и кой знае колко продължително. Ще се пробва всичко казано, за което благодаря, дано има ефект. :)

34.   31! Една много приятна поза! С притиснати бедра също мога да добавя и още пет много готини! В първата жената е легнала по корем, а мъжа върху нея! Позата не е проблемна, защото отвора на влагалището е в задната част на бедрата (откъм дупето), а не отпред и проникването е нормално, както при другите пози с разтворени бедра. Втората, макар и не толкова популярна е просто страхотна! Жената е странично седнала (подобно на "ездачката") върху мъжа, като той е хванал бедрата й/или и прави други стимулации!!! Третата е "класическа ездачка", ако е на легло или "стол", ако и двамата са седнали, като жената (момичето) е с гръб към мъжа и яко е нанизана! Това всъщност ми е любимата поза!!! Четвъртата е "лъжички"", като жената е легнала странично, но без да повдига някои от бедрата й, мъжа е легнал също странично зад нея! Последната поза е предложение, което трябва да се пробва! Жената е седнала странично, с притиснати бедра на маса или нещо удобно, но по-високо, а мъжа е прав или варианта, в който тя е приклекнала върху ръба на масата и е с гръб към него... и се "друса" свободно!!!
Всичко е въпрос на индивидуални усещания! Желая ти много приятни емоции и дано в поне една от всичките пози, които практикуваш да получиш оргазъм!!!

35.   Аз лично нямам такъв проблем, дори и първия си път свърших. Най-много зависи от човека с когото го правиш. :))

36.   Измивай клиторът с интимни гелове, това повишава чувствителността му, няма начин да не свършиш, успех.

37.   Ееее, тука се получи колективно разучаване на Кама Сутра. ;) Авторке, аз съм 23 и си мисля, че ще се справите и Ви трябва само време. Искаш да дам съвети на приятеля ти? Не е добра идея, защото не се е родил мъж, който да приема съвети за такива неща! А съм последния, който би подронил така авторитета на момчето. Мъжка солидарност - както се казва! ;) Дори и да пренебрегнем тези понятия за мъжка чест - аз няма как да знам ти с какви движения си помагаш сама - вероятно приятеля ти е доста по-запознат. Предполагам, че ти се стягаш малко психологически и затова бих ти предложил да пробваш едни капки за възбуждане на жени. За да не правя реклама ще ти кажа, че името на този продукт се състои от три думи - първата е на страна от Европа, втората е благороден метал с жълт цвят, а третата е име на досадно насекомо. Много е ефикасен и ще ти помогне, защото силно възбужда жените и прави "пещерките" им много влажни и чувствителни. Отделно засилва притока на кръв към "червената шапчица" и я уголемява - при допир насладата е убийствена. Прочиташ упътването и действаш. Така ще ти паднат всички задръжки, така ще ти се... че само като видиш мъж и ще свършиш. ;) Гарантирано. Хайде и ще почерпите. ;)

38.   37 хахаха странно разбиране! Само ще ти кажа "приятел в нужда се познава", както и "мъж в нужда се познава"! хаха :) Относно капките.. не са нужни, вече поясних, че доста бързо и лесно се навлажнявам много повече от нужното. Наистина, влага си имам доста, ще пробваме позите и психическото отпускане този уикенд! :))
Благодаря ви!

39.   №37, би ли споделил какви са тези капки, че ми стана интересно, ако обичаш?

40.   До авторката
Здравей, аз имам същия, ако мога да го нарека проблем. Правя същото нещо от малка, сега съм на 20 години. И мога да кажа, че само това ми доставя удоволствие. Преди време бях чела, че ако го правиш от малък, след време ще се превърне в проблем. Темата е стара, но ако прочетеш коментара сподели, дали вече всичко е наред :)