Споделена история от Секс и интимност

В мен ли е проблема, та не иска орална любов?
Здравейте, с прителят ми сме заедно от година... Всичко е ок, но как да го нАкарам да ми направи орална любов.. Случвало се е 3-4 пъти най- много.. И вечв ме е срам да си поискам :-D Държа на личната хигиена и всеки път преди секС аз минавам през банята... Е и след това.... та въпроса ми е към мъжете :-D вкуса ли е гаден? какво? :-D на мен ли ми има нещо? Незнам какво да ди мисля :-(

Коментари

1.   За това трябва да си говориш с него, не с нас. Зависи и на какво ниво са отношенията ви, колко доверие си имате.
Вкусът не е гаден - леко киселее. Възможно е миризмата да не му допада, но и тя, ако си здрава, не е болка за умиране. Може просто да не си пада по подобен род ласки, да има някакви задръжки или просто така да е възпитан. Имай предвид, че само две поколения назад, подобни ласки са били екзотика и дори са се смятали за сексуално извращение.
Ако наистина те обича и приема, би трябвало да се интересува какво и как ти доставя удоволствие на тебе, и да има желание да се учи и усъвършенства в тази насока, а не да гледа само себе си и собствените си удоволствия.

2.   Някои мъже просто не изпитват желание да доставят такова желание на приятелките си, което е жалко. И моят е същият. Мия се преди и след секс, избръснала съм се гладко, ама той не иска и това си е. Ама аз пък не искам да го насилвам, защото от друга страна и аз не му разрешавам всичко, примерно категорично отказвам анална любов. Пробвали сме и ми беше неконфортно, да не каже, че болеше много и от тогава край. Така, че явно и него нещо го възспира да ми достави тази радост, само не знам какво. Може да е лош спомен от предишна вразка. Ако примерно някое от бившите му момичета е имала лоша хигиена. Знам ли, дори не иска да говори на тази тема.

4.   Ами незнам и аз като му кажа след секса... Той ама защо не ми каза... Срамно е да ди искам поне за мен чувството е неудобство...

5.   Не ги слушай тези, които говорят за миризма на вагината. Нямали са късмет.
Вагината на здрава жена с добра хигиена е практически с неутрален мирис и срамните устнички са по-вкусни от устните на лицето. Френската любов на такава дама е върхът на удоволствие за мене и редовно я правя на партньорката си.

6.   аз пък много харесвам поза 69 възбуждаме до краен предел проблема е на другия ден много ама много ме боли езика-работя като дистрибутор и ми е трудно да говоря:)

7.   Може просто да не е наясно какво точно се прави. Поговорете по въпроса.

8.   Ами добре го праеи.... А може би е защото имам бяло течение, което явно при мен е неизличимо :-(

9.   Лекува се! Спри храните от животински произход, намали до минимум хляба, а белият изобщо го спри, яж повече сурови плодове и зеленчуци, гладувай - 1 - 2 дни седмично и ще изчезне.

11.   Мъж съм и обожавам това :)
Изобщо не ме интересува някаква там хигиена.
Нали езикът ми има антисептични свойства:)
Ако един мъж не е готов да оближе жената по всяко време... значи, не я чувства толкова близка.

Y D

12.   Страхотно удоволствие е да доставиш оргазъм на любимата жена по този начин. Да, възможно е понякога тя да не може да го достигне така, но обикновенно става. Толкова е хубаво, когато жената си разтвори краката и ти позволи да я целуваш и лижеш по най-интимната част от тялото си. Вкусът на чистата жена е прекрасен, а след като се навлажни от собствените си сокове, знаеш, че това се дължи изцяло на теб. Да й доставиш удоволствие по този начин е най-естественото нещо, когато има любов между вас. Ако мъжът не иска да го прави, това значи, че не обича достатъчно жената. Няма значение дали жената е окосмена или епилирана на това място. Ако в същото време я галиш по зърната на гърдите удоволствието и за двамата още по-голямо. Около 30 процента от жените не могат да достигнат до вагинален оргазъм и клиторният е единствената им възможност. Жени. ако искате да разберете дали мъжът ви обича, насърчете го да ви люби с език.

13.   А, това да ти е проблема. Моята жена пък все няма желание за нищо. Все е изморена, сърдита или неразположена. Иначе обича френска, аз също.

14.   Номер 5 и 12 са сладоВКУСНИЦИ! Аз също съм така и ще побъркам приятелката си! Личната хигиена е важна, но чак пък да се изпада в истерия и да се взима душ след всеки "сеанс" е крайност, както и липсата на всякаква такава!!! Бъди естествена жена, която държи на себе си, подържай добра хигиена, предизвикай го с хубаво бельо!!! Всичко ще е наред когато сте заедно и той ще те пожелае.

15.   Подкрепям всички, които казаха, че мъжът, ако обича жената до себе си, сам ще пожелае да й достави това удоволствие. Това е възбуда и за двамата, не само за жената. Важно е да поддържаш добра хигиена и не мисля, че в това е проблема. Може би твоето момче просто не знае как се прави. Проблемът не е в теб!

16.   Знае но, ... Имам чувството, че ми има нещо с това негово нежелание... нямам проблем с хигиенатА и незнам на какво се държи това, въпреки че твърди че ме обича... Явно съм сбъркана :-D :-(п

17.   Проблема не е в теб! Проблема е в него! Имах същия проблем. Моят приятел е на 21 години и в началото също не искаше да го прави. Аз го карах, подтиквах го и понякога с късмет се случваше чудото, но много за кратко. По едно време изпаднах с ъщатата ситуация като теб и се чудех какво да правя и реших да го попитам и да си поговорим по този въпрос. Предразположих го да говори и той ми каза, че има лоши спомени за това от миналото. Бил е с една, гадна, долна, грозна и го е правил с нея и сега като сес сетя и аз и той ми се провръща. Даже го е правил докато е била в цикъл и ми показа и клипчета. Било е ужасно. Не го ревнувам, но му съчувствам. Просто поговори с момчето и ако и така не стане му се нахвърли и си дръж на това което желаеш толкова силно.