Споделена история от Тинейджърски

Как да разбера дали наистина ме обича?
Здр аз съм на 17 момиче съм. Ходя с едно момче от един месец и той ми казва, че ме обича, но аз не го вярвам. Защото преди мен той щеше да се жени с друга, но той ходил на военна служба и тогава момичето го изневерил със съседа й. После те се разделили и той започнал да ходи с друга и след нея с мене. Аз мисля, че той иска да се жени за мен само за да я отмъсти. Не вярвам на тези които казват много рано "обичам те". Той все ми повтаря, че ме обича, но аз не го вярвам.

Как да разбера дали наистина ме обича? Искам да съм сигурна.

МОЛЯ ВИ дайте ми акъл. КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ НАИСТИНА МЕ ОБИЧА?...

Коментари

1.   Може би в момента ходи с тебе, за да забрави тая с която имал намерения да се жени, не забравяй че не по собствено желание е скъсал с нея ... Та това да го оставим настрана
той може би още не те обича но има чувства към теб, ако нямаше нямаше да ходи с тебе..

А и можеш да пробваш дали те обича като му кажеш уж на майтап "кога ще ме запознаеш с ваще" и вече от отговора ще разбереш какви са му намеренията
УСПЕХ !

2.   Ами напълно невъзможно е да те обича. Освен ако не е любов от пръв поглед. Може би изпитва нещо към теб, но то със сигурност не е любов. Какво да ти кажа само времето ще покаже. Извинявай не искам да ти се меся, но не ти ли е много раничко на теб още за брак. Поживей си походи си прецени дали го обичаш и чак тогава реши. Желая ти успех дано разбереш това което искаш !!!

3.   Пьрво си доста малка за сериозна врьзка. На тази вьзраст си казвате обичам ти и след месец вече не е така. Имам дьщеря на 16 и знам за какво става вьпрос. На тази вьзраст това което изпитвате е силно но за кратко. А за женене изобщо не си помисляй. Може да го прави нарочно а може и наистина да изпитва нещо кьм теб. Но както ти казах на тази вьзраст имате много силни емоции които много често и бьрзо се сменят. Незнаете още какво е истинска любов и истински секс и нещата се обьркват.

4.   ЗНАЕШ ЛИ ПО-ДОБРЕ ГО ОСТАВИ, ЗАЩОТО ТОЙ НЕ Я Е ЗАБРАВИЛ.

5.   Ами седни и поговори с него кажи му как се чувстваш и когато видиш реакцията му ти сама ще разбереш дали те обича и заради какво е с теб....

7.   Поговори с него

8.   Аз пак мога ти кажа само 1 ако те обича ще ти обраща наи много внимание на теб и за него няма да има стара или нова вразка
или стара или нова жена и ако чесно не напомня колко му е кофти за тва или онова само ако е щастлив то ще си проличи като е с теб

9.   ти сама ще разбереш дали те обича само по погледа с които те гледа с начина по който ти говори дали говори повиче за вашата връзка или за предишните.Но не бързай за женене научно доказано е че ранните бракове от 15 до 18 винаги завършват с развод защото не са добре осъзнати, ако искаш да имаш зад себе си един неуспешен брак тогава направи тази грешка казвам ти го аз момиче на 16 години. :)

11.   Моят съвет е, да не бързаш да се жениш защото ти е рано. Аз съм момиче на 17, Обичам много моя приятел но осъзнавам, че е много рано за брак. Ние сме заедно от 9 месеца, но понякога и аз имам съмнения в неговите чувства.. мисля, че само времето ще покаже дали те Обича истински.. :)

13.   Не съм съгласна с това за влюбения поглед на мъж не може да се вярва колкото и влюбено да говори, да те гледа много внимавай. може много да се разочароваш повечето мъже те гледат в очите и те лъжат, те гледат изгодата залъгват ни много добре и жалкото е че им се получава. обикновено като ни резат крилата яхваме метлата. моя съвет девойче е недей да вярваш на всичко имай едно на ум да не те правят на идиотка.

14.   Аз имам въпрос към авторката. казва ти, че те обича, а споменавал ли ти е за сватба или просто ти си правиш някакви заключения от това, че той е бил сгоден, а сега на теб ти казва, че те обича?
до №13 - не съм съгласна, че мъжа не може да гледа влюбено! както има мъже, които гледат жената в очите и лъжат, така има и такива жени. и обратно... и жените и мъжете могат да гледат влюбено. важно е да умееш да гледаш на дълбоко в погледа, за да разбереш!
аз например в началото вярвах на приятела си като ми казваше, че ме обича. в последно време все по-малко му вярвам, въпреки че ме гледа в очите не е същото като в началото. просто се усеща.

15.   Kъм авторката и аз сега се чувствам така ; (

17.   Mоя съвет е да внимавате много. Бях с едно момче, гледаше ме много влюбено, правеше всичко за мен, знаех че ме обича. Всички го виждаха, но накрая се оказа че върти още три и това случаино го разбрах и какво нали беше наи влюбения ето колко му е любовта. От тогава не вярвам на мъжете и на себе си, защото интуицията също може да те подведе. Мъжете са два типа добри или женкари, добрите са добри но за сметка на тово са супер нерешителни, защото са били наранявани и ги е страх. Женкарите те пък те гледат в очите и те лъжат, но са по смели ще доидат и ще ти кажат всичко с риск да бъдат одрязани, но предимството им е че когато се влюбят остават завинаги. Но за целта трябва да е трудно, докато добрите с тях е трудно, те трудно допускат някои до сърцето и когато това стане го крият, докато не се убедят че могат да покажат чувствата си. Не искам да ви плаша просто ви съветвам. Мили Дами имайте си едно наум и недейте да вярвате на всичко, което ви казват. Не бъдете наивни, за да не ви използват.

модератор: отделяйте си мислите с точка и главна буква, защото следващия път няма да публикувам коментара Ви.

18.   Виш, ако му нямаш доверие от това нищо няма да стане! Но ако не си сигурна изчакайте малко с тая свадба. Изчакай и се увери че той наистина те обича зада няма неприятни изненади. И не мога да разбера как ще иска да отмъсти на оная. Зависи от колко сте заедни. Ако сте заедно от дълго време на се съмнявай! Ако сте от скоро изчакай малко(опознай го и бъди търпелива)! Желая успах!!! :)

19.   Звучи ми като турски сериал

20.   До №19 - Много сапунки гледаш ;)

24.   Аз нямам много опит, но знам едно, че ако той те обича ще е готов на всичко за теб. Според мен поговори с него и му кажи, че го обичаш, но още не си готова за тази голяма стъпка..! Ако той те обича наистина ще те разбере и ще подкрепи решението ти..! И мен са ме наранявали много пъти, лъга ли са ме, че ме обичат, но това не трябва да ни спира да обикнем отново някого.. А и със сигурност ще има още много момчета в живота ти.. за това не избързвай...!!