Споделена история от Секс и интимност

Сексуалния живот на големите мъже (50+)
Привет :)

Покрай скоро започналата ми връзка с 58 годишен мъж, ми стана интересно как стои въпроса със секса при тях.
На мен ми се случва за пръв път с толкова възрастен, така че нямам база за сравнение, пък любопитствам.

Сигурно е индивидуално при всеки. Аз за почти 6 месеца мога да споделя следното- правим секс почти всеки път като се видим, когато имаме повече време го правим по 2 пъти (трябва му около половин час почивка), а един ден 3 пъти за два часа, което вече ме втрещи, а той го обясни с това, че ме желае много силно... Няма НИКАКВИ проблеми с Вдигането, което за мен е странно, явно винаги съм мислела, че при тях е трудно. Хапове не взима. И интересен факт е, че за пръв път в живота си прави френска любов на жена.. :)
Хайде, споделяйте мнения и опит, ще е интересно.

Коментари

51-56 от 56

63.   до 62, 57 съм - Че в днешно време какво ли е безплатно? Индиректно някои си плащат и за приятелството, любовта и т.н под една или друга форма, и им излиза в пъти по-скъпо. Плащането не се състои само във ваденето и даването на пари - сега ти се замисли над това. Относно обслужването на старини, не се знае кой как и къде ще го удари. На мен домашна прислужница, пък била тя облечена в одеждите на съпруга, спътница в живота и т.н. не ми трябва. Човечеството отдавна е измислило, пералните, старческите домове - пази Боже, социалният патронаж. Моля се да ме слушат краката и акъла, другото сам ще си го набавя без да се опитвам да надхитрявам времето.
А каква е гаранцията, че някоя дърта вълчица няма на мен да ми се овеси на врата като воденичен камък и да разчита аз да я обслужвам ? Затова казвам пази Боже..... и живея за мига, днес ме има, а утре може и да ме няма и това се отнася за всеки, включително за вълчиците и свраките. Сега живея да мига, а утре ще му мисля за утре като дойде това утре.

64.   Не ги знам възрастните мъже, но тук някои хора говорят все едно на младите мъже не са им нужни пари, за да имат жена.

65.   Мъж на 50 бил дядо. Пишлегари ще ме уморите от смях. Мъжът ми е на 48 и тялото му и ентусиазма му са завидни. Да може да не са всички мъже на 50 така сексуални и жизнени. Обаче е стил на живот и психика кога ще остарееш. С този мъж съм правила секс и на 29 като беше. 20 г. по късно мога да твърдя дори че е по хубаво от началото. Не мислете че сте богове само защото сте млади. Жена съм и мога да го твърдя. За разлика от вас. Осван ако и вие не сте пробвали с мъже и не говорите от личен опит.

66.   Номер 22 много си прав ,няма как 50 годишен да чука по добре от някой на 35-40. ж 51 съм но гаджето ми е на 42 не на 60 защо ли?

68.   До номер 66.
Ако гаджето ти на 42 може да чука, няма да се хване с 51 годишна а максимум с 31....

69.   До 66-нещо не ти вярвам. Знам, че има млади мъже дето искат да опитат с по-възрастна от тях, но твоето"гадже"на 42 не вярвам да иска по-стара жена на тия години-обратно, по-млада. Типично за тая възраст.

51-56 от 56