Споделена история от Секс и интимност

Много му е голям и честно когато го видях се уплаших
Здравейте, аз съм момиче на 20г. и от няколко седмици си имам нов приятел. Той е по - голям от мен. На 25г. е. Преди него не съм имала по - големи от мен гаджета. Била съм с трима и всичките бяха колкото мен. Половите им органи бяха с малки размери. Доста къси и тънки. Аз по принцип съм тясна, дори гинеколожката ми го казва, че едва ми слага спекулума, но дори не ги усещах като правехме секс. Дори в онази поза, в която влиза най - много, по гръб, той най мен и краката върху раменете му, като вкарваха с всичка сила пак не стигаха до края. С новият ми приятел обаче се уплаших, наистина.

Когато се съблече и го видях се стреснах и тръгнах да отстъпвам, направо ме отказа. Звучи малко смешно и като от порно филм, но наистина се уплаших. Дебел и дълъг. Беше трудно да ми го вкара, но като влезна беше добре. Но пък не мога да поема цялата дължина. Боли ме. Добре ми е като ми го вкара само до половината. Помолих го да му го измеря, но той отказваше. Накрая се съгласи и след като свърши намерих с какво да измеря и беше дебел 14. 5см и дълъг 19см., което предполагам във възбудено състояние ще си се уголеми с поне още половин сантиметър, защото когато мерих вече беше свършил и леко омекнал.

Това за мен е доста, не зная, но ми се иска да го вкараме целия, а просто физически не мога. Дайте ми някакъв съвет как да постъпя за да успея в това. Гел ли да ползвам или е до нагласа.

Коментари

1.   Щастливка! А сега сериозно. Първо избирай поза при която няма да прониква дълбоко за да не те боли и после залагай на дългата предигра и действайте чак като си супер, ама супер възбудена и буквално мокра. Така няма да боли.

2.   и един мърмот...

4.   Ти знаеш ли че на моя му е цели 26 пък аз не се оплаквам! Ти за едни 19 сантиметра си тръгнала да хленчиш!

5.   Оф, сега пак ще има да ти обясняват разни комплексари как не може да му е толкова голям.. Аз не виждам нищо ненормално в 20 см, на моя му е 22?

6.   Това 100% го е писал мъж. На моят приятел му е 22см. дължина и 16 дебелина и в началото действително като не бях свикнала ме болеше, но вече ми доставя удоволствие, така че се съмнявам че след няколко седмици ти все още не си свикнала и на 19см. те боли...

7.   Късметлийка си ти и то голяма. Ще свикнеш, не се притеснявай. Просто избирай пози, при които не усещаш толкова болка, когато няма пълно проникване. Например като сте легнали двамата настрани и така със сигурност няма да може да проникне целият, но ще може да стимулира клитора ти с ръка и ще се чувстваш много добре.

8.   Ок всичко, само едно не разбрах. Той докато те чука ти му се молиш да му го премериш ли?? :))))

9.   Хаха ами скъсете го бе - да ти е по мярка

11.   Моят си е 15 санта и досега не са ми се оплаквали, че не го усещат или че ги боли. ;)

12.   Мила, радвай му се. Ако е и крив, усмивката няма да слиза от лицето ти. Не му казвай, че не ти харесва и имаш дискомфорт, да не вземе да иде да си го мери на друга. Намерете някакъв компромисен вариант, при който да ти го подава до половината :) а колко жени искат големи ако знаеш. И аз съм жена. Моят мъж също е с голям, доста по-голям от на предишният ми партньор, та като си го харесвам в леглото като е супер... добре че има и такива мила, а той ще оцени ли твоята теснота :)

13.   В началото може да си слага ограничителни пръстени на пениса от сексшопа при положение, че те боли. Така няма да го вкарва целия, а после по малко и без тях.
Избягвай да си качваш краката на раменете му, защото така проникването е по-дълбоко и ще те боли. Ако сте легнали и той е зад теб не е толкова дълбоко проникването.
14, 5 см дебелина-... и на моя мъж му е с тая дебелина и според мен е хубаво, че те изпълва добре, иначе му е 15 дълъг и ми е таман. Но пак се случва в някои пози с по-дълбоко проникване да ми опира в шийката на матката и да ме наболява, но се търпи де.
Иначе 19см дължина-е, не е чак толкова брутално дълъг-ще свикнеш с времето.

14.   Била съм с трима. Имах късмета и тримата да са добре сложени там. Никога не съм попадала на нъж с малък член. И на тримата им бяха дълги и дебели. Абе късмет, но единия оттях никога няма да забрвя. Такова нещо - дори сега, като се сетя се усмихвам. Не беше гигантски размери, но изглеждаше отлично. Дълаг, дебел- доста, с добре оформена главичка, абе с кеф да си разходиш езичето по дължината му и да му засмучеш главата. В началото и мен ме болеше, но само докато влезе, после нещата си идваха на мястото. Също така и на задна. Често се налагаше да му припомням, да не се забравя, защото имах усещането, че ще ми се пръсне корема от тласъците. Едно усещане като налягане при вкарването. Говори му, насочвай го. Всичко ще си дойде на мястото. Късмет и наслаждавай се.

15.   .... Слагайте и повече гел ако трябва.

17.   И какво сега - фукаш ли ни се? ! :))))

Сега сериозно. На моят приятел не му е много дълъг, но пък е адски дебел. Не съм го мерила. преди като си говорехме, каза, че е 16-17см. Но дебелината е наистина значителна, защото просто като го вкара го усещам толкова плътно в себе си. На предишния ми приятел беше може би толкова дълъг, но по-тънък и когато за първи път правих секс със сегашния си приятел... ме обвзе паника. Той е много едър мъж и понякога не осъзнава силата на тялото си и когато го забоде по-рязко и дълбоко ме приболваше.

Но явно телата ни имат някаква "дарба" дя се напасват, защото с течение на времето аз си свикнах с неговия размер и сега не ме боли, в каквато и поза да сме.

Когато си отдолу, поне докато свикнеш, не си качвай краката на раменете му, а си ги свивай отстрани на тялото му.. така няма еда влиза толкова дълбоко. А има и един трик, който хем ще му хареса, хем и теб ще те предпази - слагаш пръстите си пред "приятелката ти" във формата на буквичката V (показалеца и средния) Така хем имаш контрол на проникването, хем на него му създаваш двоен натиск и му е по-хубаво.

А с времето ще се напаснете

18.   Моя е 17 см в ерекция и крив, гледа надолу, но жена ми е доволна защото добре я уплътнява отвсякъде, вече 18 години, и винаги стига до оргазъм. Радвай се, късметлийка, чакат те много разтърсващи оргазми!

20.   Е каква късметлийка бе, за тясна жена си е стресиращо и болезнено, колкото и да е добре "подготвена" за същинската част.
Аз бягам от по-надарени, че дори и с нормален размер ми е болезнено в началото. Но пробвай съветите, които дават по-горе, може и да ти помогнат.

21.   Вие сте болни хора (момче съм) такива работи ме отвращават имам чувството че момичетата са доста извратени... Само като чета коментарите и се моля да не бъда повече с българка.

22.   голям смях сега ще измерим на целия форум сабите че не се събирали в калъфите им:))))))голям смях

23.   Боже, боже какво обясняваш на хората имаш си приятелки и приятели с които да споделиш момиче съм и тази история не ми се вижда реална има доста други жени и момичета които са така и какво трябва да се хвалят ли? Всеки както господ ги е създал все едно да пише някой оле на приятелката ми циците и са огромни а е без силикон много е яко. За тази история едно фък е достатачно

24.   Тъпото е, че идеалът за мъжки член на жените е -
Голям и дебел и се подигравате на тези които нямат късмета да имат голям пенис.
Не мога да разбера защо е толкова важен размерът?

FXN ~

25.   До FXN ~

Жена на 25 години съм и с риск никой да не ми повярва ще кажа, че най-хубавият секс, който съм правила, беше с мъж, чието достойнство може би е и под средното. Признавам си, че първият път даже се изненадах от размера и много го подцених, но човекът си го можеше просто и ми разказа играта. Самото му поведение беше адски възбуждащо.
И все пак не говорим за пениси от по няколко сантиметра. Не знам каква проста кифла трябва да си, за да се подиграваш на такова нещо, ако момчето е точно.

26.   Ахахаха 14 см дебел???Уби коня бе момиче!

27.   Mного ми е смешно…. не друго, а това, че си поискала да му го премериш. Не мога да си представя да съм с мъж и да му кажа: абе, я дай линия да ти го премеря. Все едно гаджето ми да ми каже- дай да ти премеря гръдната обиколка… Супер излагация.
А, пък номер 13 направо ме разби с тоя квадратен член, който описва- как според теб ще е толкова дебел, колкото и дълъг?? ! Чак и с точност 14. 5 бил… Смях!!! Ти лично ли му го премери или той ти каза и това ли си говорите- колко см ми е дълъг и дебел. За мен това е супер комплексарско и много смешно.
ж29

29.   Големият ми проблем с голямaтa ми любов.... големият му член!!!
Дa, мъже, не се комплексирaйте, проблем си е големият.
Вечни притеснения, той дa контролирa количеството, aз пък, дaли нямa дa " превърти" и дa ми го.... тaкa 1 год. нaкрaя се рaзделихме.
Сегa нa моя ( нaстоящият) си му е около 16 см и си ми е перфектно:-)
То е нещо кaто, ... не ми гледaй рaзмерa нa гърдите, че ще почнa дa ти броя сaнтиметрите:)))
Но всъщност нямaме нуждa от толковa, не се впрягaйте.

30.   24, размерът има значение, но правилото не е "колкото повече, толкова повече" :-) нали знаеш, че и жените не сме еднакви, така че важното е партньорите да си пасват. една тясна жена трудно може да е с мъж с голям член и обратно. така че не се отчайвай и търси подходящата:-)

31.   24, размера е важен за онези жени, които не влагат нищо в секса.

32.   Не размерите са малки, а на някои кофите са големи и затова трябват черпаци, от магазин гигант.

34.   Номер 25 би ли обяснила какво значи че го е можел твоя човек някакви техники ли ти е приложил или какво може да се контролира или... че чак играта ти разказал.

35.   До номер 5, парафин ли си е бил? Не се подигравайте с науката, тези 22 са на някой от Судан, но не и на българин. На българските мъже е между 14 - 18, а 18 се водят големички. Освен това всяка жена знае, че мъж с от 20 см нагоре, е отвратително болезнен.