Споделена история от Секс и интимност

Имам един фетиш
Здравейте, аз съм на 29г. и съм силно увлечена по писсинг (но не точно в тази му форма на общо приетото понятие). От както съм сексуално активна (16г.) , разкрепостения секс ме е привличал. Например, винаги ми е харесвало да го правя на пълен мехур (наливах се и дебнех, тайно моментите в, който ми се пишка много) . Един ден прибирайки се към вкъщи, много ми се ходеше (по малка нужда) едва издаржах, чуствах как е наръба. Бързайки да отключа, усетих как се изпуснах малко, затворих вратата и ме обзе, непреодолимо желание да се облекча, преди да вляза в тоалетната. Вече усещах, как бавно ме затопля, мокрейки се все повече, докоснах дънки си и, всичко се размаза от възбуда. Странно , извратено или не, на мен ми харесва, а пък и нали, всеки има право на гледна точко и лично мнение. :)

Коментари

51-100 от 132

58.   правил съм го, но не ме възбужда така както да пишкат върху мен.

61.   Здравейте и от мен! Адски много се възбуждам от писинг и уетинг и това са любимите ми фетиши. Правил съм ги няколко пъти при които жените са пишкали върху мен и в устата ми, както и в гащичките си, а аз съм ги лизал и търкал докато го правят. Търся момичета и по-големи жени които харесват това. С уважение към всички!

63.   Аз пък мога да пишкам и докато свършвам то тогава е най яко жена на 25

69.   И аз се възбуждам докато ми се пишка и винаги съм била на ръба, но не го правя, защото не знам как ще реагира мъжа ми, а много се възбуждам от мисълта и не съм го пробвала до сега от съображения и за това ходя до тоалетна, за да не се напишкам в леглото или до него. Дори сега много ми се пишка.

70.   Препоръчвам Ви един сайт, където има форум за любителите на различни фетиши. Там има подфорум на тема ''стискане, пишкане'' и ''писинг''. Там участниците се изключително толерантни и възпитани, пишат с уважение едн към друг. Администраторите на сайта изхвърлят всеки, който прояви груб тон или пише простотии. Анонимноста е абсолютно гарантирана. Сайта се казва Art_Fetish. Там съм поствал доста по темата под името e., но има имного други участици вкл. и доста дами.

73.   Аз много искам някой да ми пикае в устата готов съм на всичко

74.   и аз имам такав фети6 мом4е сам но 26 и едно от партниорките ми го направи и ми хареса да не се притесняваите, а му се наслайдаваите.

76.   Дълго мислех преди да напиша нещо по въпроса за този фетиш. Мъж съм, на 32 години и това винаги ме е карало да изпитвам невероятна възбуда. А именно жена, която губи контрол и... Много се радвам, че това се споделя и от много дами. Никога не съм имал такава случка на живо. Моята приятелка го е правила докато сме говорили по телефона, но на нея това не харесва толкова, колкото на мен. Не съм пробвал, какво е усещането дори и върху себе си, да се стискам докато не издържа. Но знам едно със сигурност нищо друго не ме възбужда така, както жена, която не издържа на напрежението да стиска и се подмокря.

77.   Към авторката:Моля те сподели, някоя друга пикантна подробност, относно твоя фетиш. Това е нещото, което ме възбужда страшно много. Не мога да го обясня, обаче знам, че нищо друго не ме кара да се чувствам така, както вида на напикаваща се жена. никога не съм виждал на живо, но ме спирам да се надявам, че ще се случи, някога. Ще е супер, ако възбудата, бъде споделена.

80.   Здравей ако те интересува да го правиш този фетиш в на някой устата аз съм човекът!

81.   преди време с една моя позната от нета отидохме на разходка из природата, напазарувахме си не6та за пикник и тръгнахме, тя се бе6е облякла спортно с много прилепнал по нея анцунг, а бе направо изглежда6е много секси намерихме си място за пикника и се по4ерпихме подобава6то с бира, когато си трагнахме тя ми каза небрежно 4е много и се пикае и аз небрежно и казах да се испикае място много след около 6-7 мин. отново ми каза 4е мн. и се пикае и както си варвяхме и я бях пригарнал ми хвана раката и си я сложи между краката си и съвсвм леко се изпика след около 5 мин го повтори, тогава ми каза 4е мн. би искала и и харесва да пикае и някои мъж да я гледа аз и казах 4е на мен би ми било вазбужда6то и сам за тази идея след това тя както си бе6е с анцунга се разкра4и клекнала и много обилно се испика за мене това бе6е наи ероти4ната слу4ка в живота ми мн. ми хареса ве4ерта когато се прибрахме просто пикае6е кадето и скимне а аз от своя страна постоянно я лижех и докосвах това е ако някои има подобни изживявания да ги напи6е

83.   Здравейте, мъж съм на 44, от няколко години практикувам писинга и е страхотно. Вярно отне ми много време да навия жена ми на след години успях. Жена ми е много закрепостеняла по отношение на различните неща в секса. Както и да е, преди 3 години я навих, трябва да уточня че става вапрос само за това че аз и пикая в устата, за друго не се нави. Но с времето и на нея толкова и хареса че го правим почти всяка вечер, усещането е уникално, не се страхувайте и пробваите, това си е секс отвсякаде

85.   Здравейте на всички фенове на този фетиш. Писал съм и друг път по тази тема. Номер 76... Все оше нямам кой знае какъв опит. Ще се радвам, ако има момичета с подобно влечение да вземат отношение по тази тема.

88.   Здравейте, мъж съм на 23 години, от София. От както се помня напикаването ми е носило огромно удоволствие. До сега не съм виждал на живо жена да го прави, но често си го представям. Ще се радвам, ако има момичета, на които това им харесва или просто им е интересно да ми пишат по фейсбук. Dunki Mok съм там :) Лека вечер!

90.   Здравейте, мъж на 46г. Не зная защо ми изтрихте предишния постинг. Аз също съм любител на този фетиш, независимо какво си мислят всички. С жена ми го практикуваме от близо 15г. Имам достатъчно опит в него. От начало ми беше трудно да я убедя, но сега е по-лесно. Макар, че тя още не е напълно свикнала да го правим на 69. опасява се да не опикае кревата. В банята го прави по-спокойно. Не мога да я убедя само на това да се стиска и да се опикае, когато вече не може да стиска. Това ми е много възбуждащо, както виждам и на други участници тук. Ще се радвам на мнението и на други участници на форума. Поздрави и приятна вечер.

93.   Няма нищо лошо няма човек без някой фетиш и аз мам някой фетиши за някой са отврат но за мен не ето и за твоят фетиш едни ги обожават други пък не. твоят фетиш е ппопринцип писинга моят е БАЛБУСТИНГА което предтавлява вие жените да ни ритате стискате и мачкате токите някой жени не г приемат но и този фетиш си има своите почитатели. Аз например съм готов да платя на някоя мацка да ми рита топките но лошото е че някой искат по 150 лв. но има и по евтини около50-60 лв. Ако има желаещи да ми ритат стискат и мачкат тестисите да ми пишат тук дори и вие. Аз ше ви изпълна писинга а вие ше ми наритате топките. ОК

95.   Мъж съм на 41 г. Откакто се помня това ме привлича невероятно, а от скоро имам и приятелка, която няма нищо против. Особено с напикаването - дори споменаването на тази дума ме възбужда. Правил съм го и го правя(им) по всякакви начини.
Радвам се, че има толкова много хора, на които им харесва.
Виждам, че мога да оставя адрес - ******
Поздрави на всички!

96.   Оххх как ми се иска да ме напишкаш, да пишкаш навсякъде по мен..

97.   Следя темата... Не разбирам, защо няма повече момичета, които да споделят тук? много ми се иска и да мога да се и свържа с такава дама, която се възбужда от това. Не знам как и къде може да стане това, дали има момичета в България с подобен фетиш.... Като чета в тук намират се, ама... Къде се загуби и авторката, защо не пише? Моля ви момичета пишете, за да не загубя напълно надежда.

98.   Мъж съм. И аз имам фетиш свързан с писинг, но не знам къде мога да срещна дама, която има същият фетиш.

103.   Жена съм и харесвам писсинга

104.   Мъж на 29 съм и харесвам писсинга във всичките му форми.

107.   Мъж съм и харесвам писсинга

121.   аз си го практикувам, приятелката ми е пишкала в устата докато я лижа аз съм и пишкал на гърдите, по путето, по дупето, по лицето... навсякъде след секс докато е още надървен в дупето и... кефим се един на друг и не ни пука, важното е да се харесва и на двамата

123.   М 38г. темата е интересна и определено ми е от любимите. Ще кажа само че всичко това което се иска в една връзка е хубаво да се споделя и си мисля че има голям шанс да се осъществи. Моята история е подобна работя в малка фирма а работата е предимно мъжка но си имаме и една колежка която съвсем скоро дойде и бързо се адаптира в колектива, така се случи че ни пратиха командировка за 3 дни в друг град и съвсем от икономична гледна точка решихме да вземем двойна стая в хотел като с останалите пари излезем вечер на ресторант. вечерта седнахме да хапнем и пийнем и започнаха разговорите и за семейният ни живот какво ни харесва и какво ни липсва и т. н. Аз и казах че бих искал жена ми да е малко по разкрепостена в секса и така полека си и казахме кой какво предпочита, колежката ми е на 24год и не е семейна попита ме какво разбирам под това разкрепостен секс и аз след малко увъртане защото ми беше леко неудобно и споменах че би ми харесало да съм с жена на която и харесва писинга и подобни неща с пишкане а тя с лека усмивка ми каза че в началото си е помислила за нещо доста по перверзно и че според нея това не би било проблем да го направи също каза че на нея много и липсва приятеля и да я лиже и така с подобни разговори и мисли се озовахме доста подпийнали в хотела. Още като влязохме в стаята си тя ми каза че и се пикае но заради мене няма да ходи в тоалетната и когато започнах да я чукам при всяко вадене на члена ми тя пикаеше а аз наистина бях доволен и възбуден, накрая свърших дотам че поисках да я излижа а на свой ред тя пишкаше

125.   123! Браво!
Определено ме впечатли как се е получило. Надявам се да сте се накефили.

127.   Ж на 31г. съм и за първи път се отдадох на този фетиш когато бях на 22-23г. По това време имах приятел който беше на 30г. и ми беше загатвал няколко пъти че му харесват подобни неща но така и не бяхме пробвали нищо подобно докато една вечер докато се натискахме в колата му на мене много ми се пикаеше а бяхме в една гориста местност и ме беше малко страх и го помолих да слезе с мене докато се испикая, той слезе но докато си свалях панталона с който бях той ме прегърна силно и леко се испуснах от което ми стана някакси възбудено и му казах че ако не ме пусне ще се напикая, бях само по бельо и както си и мислех той не ме пусна и както бях права в неговите прегръдки просто се испишках, но най възбуждащото беше че докато пишках той постоянно ме масажираше от което много се възбудих, след това много често правихме подобни неща в последствие се разделихме но това завинаги ще си остане любимият ми фетиш

130.   Моя мъж ми спомена преди време че би му харесало да пикая докато го правим, но не мислих че и на мен би ми харесало докато не го пробвах и от тогава си го практикуваме редовно щом е възможно. Когато го направихме за първи път стана така че се бяхме обзаложили всеки да направи нещо за другия и той пожела точно това, после когато вече и аз го исках се е случвало съвсем умишлено да се наливам с течности без да ходя да пикая само и само да мога да го правя докато го правим

132.   Някой би ли споделил как бих могъл да накарам половинката си да направи подобно нещо с пишкането. Мъж на 30 год.

133.   До 132 ком. просто бих те посъветвал да и кажеш какво искаш и ако държи на тебе би го направила, бившата в началото на връзката ни беше някакво дърво и не щеше и да чуе за подобни неща но постепенно я навих и си ги правихме постоянно. В един момент нямахме кои знае къде да се осамотим и много често ходехме с колата ми на някое осамотено място да се чукаме предимно вечер и веднъж тя ми сподели че иска да ме види как масторбирам, че и било интересно и аз разбира се го направих, после след няколко дни и казах че искам да я гледам как пикае и може би от тоя момент я навих и нея на тия перверзий, защото почти постоянно го правихме в най различни варианти, гледал съм я как пикае, пикаела е права, пикаеше както е с бельото си, случвало се е и да пикае когато е с някой клинче, в леглото докато го правим, в банята а бе почти във всички пози и варианти

134.   Това е прекрасно усещане, да имаш някой до себе си, който те разбира и споделя емоциите, от това което ти носи такава наслада... Уви, не съм все още срещнал сродна душа. Но знам, че някои ден ще я намеря и ще се отдадем на мокри игри.

136.   И аз го имам този фетиш, жена съм. Много ме възбужда, когато видя мъж да пишка на публично място с мощна струя. Тази сутрин, посред бял ден, в деалния център като минавах през една градинка чух звук като фонтан. Забелязах, че някакъв мъж го е извадил и пишка. Исках да продължа да гледам как от пениса му се излива този водопад, но не беше прилично.

137.   Май сме доста с този фетиш. Мъж съм, също като дамата по-горе ме възбужда пишкането, дори само докато гледам. На два пъти ми се е случвало да "заварвам" дама да пишка и възбудата беше доста силна. Би ми харесало и тя да ми гледа струята, но такива жени са рядка порода.

138.   Аз пък съм лесбийка и обожавам да лижа женски крачета. Не трябва да ти пука какво биха си казали другите за фетиша ти, радвай му се и се чувствай свободна. Обаче няма смисъл да го споделяш на хората около теб. Това е информация само за партньора ти и то не за първа среща. В крайна сметка сигурна ли си, че би ти било приятно да знаеш какво точно възбужда всеки твой приятел или роднина?

139.   Аз веднъж се напишках, докато правили анален секс, и това още повяече ме възбуди.
ж 34

140.   Така се почва. След 9 години, би трябвало вече, да си минала на "дрисинг"?!

141.   Е добре, че си се разминала само с напишкване, някои се и наакват.
:)

143.   Здравейте, аз съм мъж на 27 години и също си падам по тези неща. Преди няколко години писах тук. За съжаление няма български сайтове по тази тема... Много ще са надявам да се свържа с други хора, на които им допада този фетиш :)

144.   Аз също харесвам писсинга. За съжаление не познавам хора с подобен фетиш около себе си. Когато съм за по дълго сам вкъщи, често когато ми е пълен мехура, се напикавам в дънките си понеже ме възбужда адски много. Харесвам и писсинга с момичета

145.   Аз съм номер 143. В предишния коментар забравих да ви кажа да ме добавите в инстаграм - georgiwetting. Много ще се радвам да се запозная, дори и виртуално, с други хора, които харесват този фетиш.

147.   Аз съм 144. Успях да добавя 145 в инстаграма си и вече си пишем от няколко дена. Ако има други желаещи да се включат нека пишат тук.

148.   За всички любители на писинга, едно сериозно предупреждение: ако сте мъж и решите да пиете урината на партьнорката си, непременно се поинтересувайте дали пие хормонални противозачатъчни. Ско това е така, в никакъв случай не пийте урината - хормоните там ще ви докарат сериозни проблеми включително гинекомастия.

150.   Аз съм номер 14 и номер 16. Коментарите ми са писани 2010, когато бях на 18. Тия дни се сетих за тази тема и реших да видя има ли някакво развитие. Виждам, че има но май по-големият процент любители на писинг/уетинг сме от мъжки пол. Иначе аз всеки ден посещавам такива сайтове и гледам само такова порно. Писал съм си с жени от най-различни страни, като с доста от тях поддържам контакт и до ден днешен. Това лято си писах малко с жена от България, дори мисля, че е тази Ивелина която също е коментирала тук, но не съм сигурен. Бих се радвал да намеря и други хора от нашата страна с които да си общуваме на тази тема, а и не само :) Поздрави на всички, които харесват този фетиш! Ще следя темата за ново развитие всеки ден и се надявам, че скоро ще се включат още хора.

151.   Аз съм номер 14 и номер 16. Коментарите ми са писани 2010, когато бях на 18. Тия дни се сетих за тази тема и реших да видя има ли някакво развитие. Виждам, че има но май по-големият процент любители на писинг/уетинг сме от мъжки пол. Иначе аз всеки ден посещавам такива сайтове и гледам само такова порно. Писал съм си с жени от най-различни страни, като с доста от тях поддържам контакт и до ден днешен. Това лято си писах малко с жена от България, дори мисля, че е тази Ивелина която също е коментирала тук, но не съм сигурен. Бих се радвал да намеря и други хора от нашата страна с които да си общуваме на тази тема, а и не само :) Поздрави на всички, които харесват този фетиш! Ще следя темата за ново развитие всеки ден и се надявам, че скоро ще се включат още хора.

156.   Моята история започна в един горещ летен ден, имах уговорка след 19часа при моята секси фризьорка, когато отидох довършваше една жена, и ми каза да изчакам и ще ме оправи набързо защото бързала. С нея се познавахме почти от 10год. и доста и се шегуваме един с друг, когато приключи с жената ми каза че отива за 2 минути до съседното заведение да се испишка и ме почва, върна се доста бързо защото било затворено и не е могла да си свърши работата, на всичкото отгоре сигурно щяла и автобуса да си изпусне а толкова много и се е пикаело, че не била сигурна дали няма да направи белята. Аз и казах че не бързам и ще я изчакам да иде някаде другаде, но тя настоя да ме подстриже първо и после ще ходи, предложих и че бих я закарал, че и без това нямам работа а тя веднага се съгласи и каза че в такъв случай бих и закарал и един колет който е тежък и сега бил моментът. В този ден се беше облякла с една къса пола-една педя над коляното и на няколко пъти неволно се потърка в мен от което се възбудиха, отделно поне 3-4пъти спомена колко и се пикае от което още повече се одървих. Като тръгнахме ми каза че ако не съм бързал можела да почерпи за дето ще и докарам колета-била и без това сама тая вечер. По пътя си беше крастосала краката и се осещаше че е на ръбът да се изпусне, шеговито каза че била изпила 4-5л. вода от сутринта и не е ходила да пишка и че ако се изпусне ще ми наводни колата. Пристигнахме и когато понечи да слезе я чух че изпсува нещо и се затича към асансьора, аз я догоних и заедно се качихме до апартамента и, тя веднага отиде да пишка и след няма и 2 мин. дойде видимо доволна и спокойна, сипа по едно пиене и отиде до кухнята за нещо а аз отидох до тоалетната да се облека и аз, още щом влязох видях че си е събула прашките които бяха видимо мокри, не се сдържах и ги взех, помирисъх ги и се възбудиха страшно много, миришеха хем на пикнята и хем на пот. Седнахме и тя подхвана че още малко и е щяла да се изпусне, а аз и отговорих че май го е направила, станах казах и че това много ме възбужда и я прегърнах пуснах си раката и посетих че е без бельо и че има прическа там долу, целунах я а тя ми отвърна на целувките, попита ме какво ме е възбудило и аз и казах че съм видял мокрите и прашки и че ми е харесало как ухаят и че искам да си ги убуе и да я видя как пишка в тях, изтичах и ги взех тя ги убу ама ми каза че незнае дали ще може да се испикае защото току що го е направила. Както бяхме прави и се целувахме тя ми хвана раката и ми я допря до мокрите си прашки, леко се разкрачи и се испишка, до сутринта въобще не спяхме няколко пъти го направихме а тя няколко пъти се испишка в бельото си

158.   Поздравления за историята на 156. Не знам дали е истина или не, но само представата за тази случка е доста възбуждаща. До номер 150/151. И аз постоянно търся някой съмишленик, с когото да мога да си пиша свободно по темата...

160.   Това жена ми искаше да го пробва веднъж. Викна ме в банята, прави, аз зад нея. Чуках я известно време, но не ставаше. Тя не се отказа. Отиде до спалнята, върна с един крем за ръце, за смазка. Да сме пробвали дали ще стане ако вляза отзад. Там по-бавно се движех и по едно време тя извика, че не издържа и започна да пикае. Дълго пика. После се забърса и предложи да продължим в спалнята. Продължихме отзад, само малко и погалих клитора и тя свърши. После, докато лежахме ми каза, че няма да повтори това с пишкането. Не усетила нещо особено. Но нямала нищо против да повторим 'задния секс'. Той повече и харесал.

161.   Здравейте отново! Аз съм 14, 16, 151. Радвам се, че все пак през последните 2-3 месеца има някакво раздвижване по темата, макар и само от мъже. Явно дамите нещо са по-притеснителни ли, не знам. Виждам по-горе някои от вас пишат за инстаграм и други такива социални мрежи, та имам въпрос специално към тях - какво става, колко души се събрахте?

163.   Здр. реших да напиша и аз нещо главно заради 151#, разбира се че има и мн. жени които са овлечени по тоя фетиш, но си мисля че им е леко неудобно да споделят за това. Сега съм на 36год но когато бях 17годишна, до тогава не бях имала мъж а той беше много мил и внимателен с мен, след няколко месеца 3 реших че вече е дошло времето, реших да остана да преспя в тях, той живееше на село беше сравнително добре оредено, но нямаше тоалетна в къщата и трябваше да излизам в двора му ако ми се наложеше, бяхме сами на етажа и цялата нощ не спяхме, гледахме тв, музика пих доста течности и по едно време мн. ми се ходеше да пишкам но някакси не ми се излизаше навън и го питах има ли начин вътре, той разбира се измисли нещо и ми донесе един леген и ми каза че само това е варианта ако искам да не излизам. Все още не бяхме го правили и му казах че бих искала да не гледа докато пикая, но той така и него направи обърна се докато пишках, бях мн. засрамена някак си но същевременно и възбудена. Когато отиде да хвърли легена го видях че помириса съдържанието му така че и аз да го видя че го прави. След това вече като се върна го направихме и доста често когато бях в тях когато ми се ходеше да пишкам пишках по този начин вече не ми беше неудобно като ме гледа, даже и се чувствах някак си по желана когато той е до мене в тоя момент. Постепенно правихме все по луди неща, веднъж ми каза че иска да го направим когато мн. ми се пикае за да видел дали ще издържа без да се напишкам, аз също го исках и след около час пиене на много течности му казах че съм почти на ръбът, правихме го в поза мисионерска и още на 3-4 мин не издържах и просто источих всичко от мене, и на двамата мн ни хареса в последствие мн често го правихме от което и до ден днешен си спомням. Сега не сме заедно и на няколко пъти съм пробвала със мъжът ми но на него някак не му допада и вече и не пробвам подобни неща, за които мн ми липсват предишните изживявания

168.   От 14, 16, 151, 161, 165. Пробвай да ги публикуваш пак. Аз незнайно защо след като публикувах втория, някак си се появи и първия и излиза, че публикувам едни и същи неща два пъти. Явно нещо бъг в сайта.

51-100 от 132