Споделена история от Секс и интимност

Имам един фетиш
Здравейте, аз съм на 29г. и съм силно увлечена по писсинг (но не точно в тази му форма на общо приетото понятие). От както съм сексуално активна (16г.) , разкрепостения секс ме е привличал. Например, винаги ми е харесвало да го правя на пълен мехур (наливах се и дебнех, тайно моментите в, който ми се пишка много) . Един ден прибирайки се към вкъщи, много ми се ходеше (по малка нужда) едва издаржах, чуствах как е наръба. Бързайки да отключа, усетих как се изпуснах малко, затворих вратата и ме обзе, непреодолимо желание да се облекча, преди да вляза в тоалетната. Вече усещах, как бавно ме затопля, мокрейки се все повече, докоснах дънки си и, всичко се размаза от възбуда. Странно , извратено или не, на мен ми харесва, а пък и нали, всеки има право на гледна точко и лично мнение. :)

Коментари

1-50 от 132

1.   Само какъв ти е проблема не разбрах.Всички хора обичат да пикаят

2.   И аз и аз..едно пикане- половин...нали :Д

3.   Щом те кефи си го прави на воля. Само гледай това ти желание да не те обземе докато си в автобуса или в службата :)

4.   На мен ми звучи много извратено но.. всеки със странностите си предполагам..

5.   И аз имам същият фетиш и си права разни писинг игрички :)

Момиче съм на 22 години

6.   Ставаме двама души :P Пробвала ли си да го направиш върху сексуалният ти партньор по време на любовната игра? Възбудата е уникална стига и на него да му харесва. Аз лично се кефя максимално много, когато тя уринира върху мен е след това започне същинското полово сношение........
Мъж 26г.

8.   До сега съм се старала да подтискам това си желание, но определено ме влече и би ми харесало, ако има подобна заигравка..
радвам се, че има и други хора с подобни желания, така се чувствам по-малко странна.

9.   Леле, номер 6, моето мнение е, че това е отвратително! Няма нищо лошо да изпитваш удоволствие от облекчението (което е естествено), но това трябва да е строго ЛИЧНО. Не бих отделяла каквото и да е било върху партньора си.

10.   Oх,моралистите ме отвращават !
Почитателка съм на Пушкин и неговите разбирания за разнообразяване на любовния живот..

11.   Бах ти и извратеняците опикани,не дай боже на такива грешки на природата да попадна някой път. Представям си някое готино гадже вместо да ми каже-айде мило да се любим, да ми изтреска следното-давай да се опикаваме пикльо, ужас!

12.   Последната капка остава винаги в гащите . :P Колко от мъжете се бършат след малка нужда, и на колко от тях са им правили свирка след това, номер 11 :)

13.   Споко! Този фетиш не е чак толкова рядко срещан. Виж чуждите сайтове. Просто в БГ сме доста закрепостени и ни е неудобно да си споделяме нещо, което е извън стандартното. Това да изпитваш по-висока сексуална възбуда докато ти се пишка е нещо нормално. Имах приятелка, която често отлагаше ходенето до тоалетната до последния момент. Докато един път едва не се напишка и после ми каза, че така и харесвало, усещала някаква възбуда като и е пълен мехура. Аз съм мъж и страшно се възбуждам, като гледам жена, на която ужасно и се пишка и е на ръба да направи билата. Ако искаш пиши ми на hot.fetish@abv.bg. Това е моят странен фетиш.

14.   И мен ме кефи това. Момче съм, дори често посещавам такива сайтове :)

15.   Кои сайтове посещаваш? Има ли български?

16.   За български не знам, но има доста - wetset,wettingherpanties или просто в някой порно сайт пишеш pissing и готово :)

18.   Авторката: По добър резултат ще ти даде, ако напишеш female desperation :) И след това опитай с посочените от номер 16 :)

19.   А опитвала ли си сама да напълниш мехура си и да стискаш докато ти го вкарват и лашкат в тебе? Мехура ти се лашка и блъска органите около себе си и матката отнася повече удари от главичката на члена, защото се подпира от мехура. А ако успееш да устискаш и до оргазъма и изпразниш мехура докато тялото ти се разтриса от спазми, простп е върховно. Блаженство е да си жена и то млада...

20.   Радвам се че има и други които си признават че им харесва да пишкат по време на секс.Когато правим секс в банята винаги пишкам върху мъжа ми и той се възбужда страхотно и после му е адски твърд.А и аз тогава сам много мокра и секса е страхотен.

21.   Това е страхотно! Аз карам приятелката ми да се напикава и докато го прави и търкам клитора през мокрите гащички, усещането и за двамата е просто невероятно.

22.   Здрасти. От доста време търся партньорки, които обичат писинг игри. Която е увлечена нека драсне на peefan.@.abv.bg

24.   И на мене ми допада това , но аз да пишкам върху партньорката. Не мисля че има нещо извратено, просто когато това е целта се пие повече вода, и урината е почти прозрачна и не мирише гадно. Но рядко се намират желаещи, освен ако ги изненадам......

25.   И аз съм фен. Не допусках, че може да е толково възбуждащо, докато на времето не ме открехнаха две финландки на Златните. Ама в България кой да ти знае.

26.   И какво стана с тези финландки? Разкажи, моля те нещо, че възбуждаш любопитството ми...

27.   До 26 - добре, ще разкажа. Значи, лятото на 1997г. беше. Много дъждовно и студено лято. Бях на 21 и работех пиколо в един хотел на Зл. пясъци. Бяха последните години преди да затегнат режима и тогава персоналът правеше, каквото му е кеф и се правеха наистина добри пари. При нас имаше руснаци, немци, британци, поляци. Финландци дотогава не бях посрещал. Обаче някъде точно на хай сезоха - хоп - две руси каки идват. Аз съм на смяна. Отдалеч си личеше, че работата е за секс туризъм. Едната беше много красива мацка, Едита, няма да я забравя. На другата не й помня името, беше си леко грозноватичка.

Още докато им качвах багажа в стаята се запознахме и явно ме харесаха. Нормално, мургав, черноок, чернокос балканец - на север нямат такива. Направо ме извикаха при тях като ми свърши смяната.
С голямо нетърпение избутах смяната. Махнах униформата, преоблякох се и юруш към 414. Тогава открих две неща - писинга и това, че 414 на фински звучи като "как си нели как си". Бяха с белите хотелски пеньоари и бяха пили много водка. Моят английски не беше много добър тогава, ама не ти трябва много да разбереш. Било им горещо и искали да се освежат в банята. Хванаха ме и ме помъкнаха натам. Малкият звяр щеше да пробие бермудите.Тогава Едита почна да ме съблича, а другата се разкрачи и се изпишка обилно пред нас. Последва я Едита, а аз я търках отдолу. Много бяхме възбудени, чуках ги и двете подред. Чувството беше неописуемо. Изкъпахме се тримата заедно.

Повторихме упражнението след следващата ми дневна и още няколко пъти през нощта, когато не бях на смяна, но се бях скатал при тях.Мокрите им игрички бяха неизменна част от секса. След като си заминаха разбрах колко са ме зарибили по женския писинг.
Женен съм от четири години и най-готиното е, че много бързо успях да зарибя жена ми. Макар, че първоначално не щеше. Сега изобщо не ползваме леглото за секс, а ходим в банята.

Е, това ми е историята. никак не ми пука, че някой ще ми каже перверзник или фетишист. кой няма сексуални мечти? В грешка е онзи, който няма смелост да ги постигне, а не този който ги прави. Плюс това, какъвто и да съм, аз не преча на никой.

28.   Аз съм мъж и много обичам писинг, ако искаш мога да ти помогна с пишкането - cpenev@abv.bg

29.   Веднъж един от бившите ми приятели ме помоли да се изпишкам върху него, но без да искам пръцнах, а като се обърнах да се извиня видях, че съм го наакала... умрях от срам и притеснение. Избягах и не му вдигнах телефона, въпреки, че ми звънеше - как да го погледна в очите, а беше умен, красив и всичко си му беше точно, но вината е в мен.

30.   Най интересно ми е, при тия кефещи масажни вани, при тия масажиращи душ-кабини, при ароматните смазки с най приятен дъх, при климатизираните и проветрени помещения, кво ви кефи толкова пикнята? Кво правите после с опиканите чаршафи? Или се опикавате сред природата? Ами после опикани ли ходите кат няма де да се подмиете?

31.   30, това е все едно да кажеш: "Най интересно ми е, при тия бързи самолети, луксозни кораби, спортни коли и яки мотоциклети кво ви кефи толкова да се разхождате из парка? И после какво правите с изкаляните маратонки? Или се разхождате по дърветата?..."
Който има желание си намира как.
Ти всъщност пробвал(а) ли си "кефещите" масажни вани? За мен не представляват никакво удоволствие. При масажа (от жив човек) въздействието е не само механическо, но и енергийно, ментално.

32.   Навремето имах приятелка, която обичаше да пишка в гащите, а аз да я търкам с ръка по клитора.Разказа ми как се е привързала към този фетиш- една вечер като ученичка закъсняла много и като се прибрала, баща и и ударил такъв шамар,че се напикала и едновременно с това получила страхотен оргазъм.

33.   Искам някой мъж да ме ебе впикочния мехур да ми говори непрекъснато че му се пикае и накрая да опика в пикочния ми мехур а през това време да пие много бира да ми говори ча ако ми засмуче зърната отново ще се напикае и оох да се напика обилно

34.   33, ти жена ли си? Изпробва ли първо всички останали дупки по тялото си, та стигна и до пикочния мехур? Пък и кой ще е тоя мъж, дето ще може да си вкара хуя в пикочопровода ти? Тоя няма да смее да се съблече пред мъжете... Но ако искаш, можеш сама да си правиш това. пробвай с иригатора. Отнчало може и да влиза трудно, но после пикочопровода привиква към размера и можеш хем да се ебеш в пикочния мехур, хем да го пълниш. А ако извадиш накрайника от топката и го свържеш с маркуча на душа, можеш да се пълниш и под налягане с вода с желаната температура. Желая ти успех в забавлението ;)

36.   супер си. на мен са ми пикали в устата и много ми харесва

37.   Писсинга си е супер. Успях да зарибя и жена си и сега постоянно има 69 с писсинг.

38.   Здравейте на всички, които са привлечени от този фетиш. Аз съм мъж на 47 г. и доста отдавна го практикувам. Изпробвал съм различни неща - взаимно пишкане един върху друг или само единия върху другия, пишкане с гълтане, галене на партньорката през гащичките докато тя пишка и т.н.

За всички тези, които не харесват това, бих казал, да бъдат по толератантни в изказванията си. Няма нищо странно в сексуланите желания на хората, стига да са взаимно желани и да доставят удоволствие и на двамата.

39.   Ужас... Лично за мен това е отвратително.
Ама на които им харесва да си пикаят един върху друг или пък в устите, ок... щом това ги кефи.
За мен е абсолютна гадост.
Уффф... някой може да поиска и да се изсере върху партньора си.
Ама, че работа...
Гадно, пфф...

40.   И аз си падам по писинга. Имах приятелка преди време с която го правехме редовно. Чувството е много възбуждащо и секса винаги беше невероятен.

41.   не само, че съм правил писсинг, но и скат секс

42.   От всеки фетиш мога да извлека по нещичко което да ме докосне, като някой от тях не ме оставят да спя спокойно :П. Но от скат ,е там вече неможах :)

43.   Много бих се радвал, ако има дама с която мога да споделям такива моменти . scuter@dir.bg
М31

44.   айде на хорото.

45.   Аз съм момиче на 23 и също адски мн. ме възбужда да се стискам докато ми се пишка до ръба. търсех в нета нещо по темата на български и така попаднах на този форум, за което се радвам. виждам че не съм сама и за други момичета като мен това е повод за възбуда. има какво да си говорим, който иска може да ме намери в facebook. направих си специален акаунт качила съм мои снимки но само от кръста надолу, не искам някой познат да разбере за фетиша ми към пишкането. ще се радвам да ме добавят и други момичета като мен, за които стискането и напишкването е повод за възбуда, хайде бъдете смели, всичко е анонимно. а профила ми във фейсбук е: desperation pee

46.   с пишкането иди- доди, ама това с гълтането... :))

48.   Привет!
Поздравления към 45 за групата във facebook! Но нещо не мога да я открия. Има няколко подобни, но май не попадам на твоята.
Все още актуална ли е? Ако искаш свържи се с мен на hidden_fetish@abv.bg, много ми е възбуждаща темата!

49.   Имам предложение -вакантни места в градската тоалетна. Аз съм й арендатор и мисля, че ако направим една атракция с вас там, ще ми потръгне добър оборот, а и държавата ще спечели от данъците... Сериозно! А и друго си е да работош това, което ти е хоби. Нали? Разбрахме се.

51.   За номер 48.
Аз съм тук под номер 38. Групата на 45 във facebook беше активна до преди известно време, но за съжаление от скоро си я смени или я е изтрила. Аз също попаднах на няколко подобни, но са все чуждестранни, а мисля, че има много българи и българки, на които това им харесва.
Аз също ще се радвам да установя контакти с единомишленици. Имейла ми е s_string@mail.bg.

53.   Аз лично не си падам по нестандартния секс, но съм открила, че наистина, когато ми се ходи по малка нужда, успявам да свърша по-бързо. Чувала съм го и от други хора. Но дотук, не изпитвам никакво желание да уринирам върху партньора си. Дори когато след секс отида до тоалетната да се изпишкам, става много трудно и бавно. Според мен не е естествено, в смисъл физиологично, сексът и уринирането да се случват едновременно. Това не значи, че пълният мехур не изпраща сигнали до мозъка за вид напрежение и не притиска влагалището отвън и така ерогенните зони като G-точката вътре в него не се стимулират от по-плътно проникващия пенис.

54.   здравейте отново, аз съм момичето под номер 45...за съжаление акаунта ми беше изтрит но си направих нов който е: Ivelina Mihailova... името ми наистина е ивелина, но фамилията не е истинската...просто искам да съм анонимна все пак..ще кача няколко снимки, които са реални мои

55.   здр 54 мн има с името Ivelina Mihailova кой профил е твой

56.   към 45-и моят фетиш са wetting и pissing.с жена ми ги правим често,особено като отидеме на вилата и децата не са около нас.давам един имейл за корспонденция,като държа на моята анонимност и уважавам вашата.emoto@dir.bg.благодаря Ви. между впрочем има бг.сайт- art_fetish

57.   а харесвали ти да пишкаш върху другите

1-50 от 132