Споделена история от Секс и интимност

Сексуални контакти - колко време сте оставали без секс?
Здравейте! Колко време най-много сте оставали без секс и могли ли сте да издържите докато срещнете по-стабилен човек? Ако не можете съответно да издържите без секс, къде предпочитате да търсите сексуални контакти - по барове, дискотеки, при проститутка, по сайтове или някъде другаде? Поддържате ли връзка с някого само заради секс като "приятели с привилегии"? Имате ли затруднение да създадете след това по-продължителна връзка, ако сте имали много сексуални партньори, т. е. имате ли проблем с постоянството в една връзка след това?
Въпросите ми са отправени към мъжката половина. Хубаво ще е да споменете и годините си. Ще се радвам да споделите опита си.

Коментари

1.   Мисля, че е строго индивидуално всичко, а и на жените е по-лесно да издържат без секс дори с месеци.
Според мен не си заслужава да поддържаш каквато и да е връзка с някого заради секса или да скиташ по баровете заради едното ч... не, а ако човек е сам и толкова му се прави секс, нека се довери на дясната си ръка или да посети някой секс шоп.
Всичко останало е чиста проба губене на време и ни отдалечава от възможност за истинска връзка, а мъжете, които ходят на проститутки пък си харчат парите за глупости. Няма нищо срамно/лошо човек да е дълго без секс, докато има ръчички...
Аз съм жена, но поне според мъжа ми той не е оставал за по-дълго от 2 седмици без секс от 15 г. възраст, а сега е над 50 г.

2.   Мъж съм на 20 години съм. В момента уча в чужбина. Имам доста възможности, но точно преди да замина скъсах с приятелката си, с която ходех 3 години . Та за последните 5 месеца съм на ръчна общо взето, просто не мога да правя секс с някоя случайна, има какви ли не болести и неща. А и кондомите не винаги са сигурни. :)

3.   На 24, от 24, lol.

4.   Мъж, на 27...
най-дългия период беше 4 години. цялото ми средно образование. бях в чужбина, в малко 'нетипична' страна и обстановка.
сега го карам на близо година, но ако не се броят мимолетните отклонения с приятелки, повлияни от алкохол, сега съм на 3та година без постоянен партньор. тъжно :(
замислял съм се за 'приятел за секс' защото в моменти просто изпитвам страшна нужда, но просто не знам как да подходя и къде да си намеря правилния човек за това.
а що се касае връзка... и там желанието е голямо. хубаво ти казват, че много риби има в морето, ама те и моретата са много :D

5.   Две години (от 24 до 26г.). Иначе полов живот водя от 17-годишен. Сега съм на доста повече.
Наистина не си струва да се занимаваш, докато не срещнеш качествен партньор, с когото всичко да е точно и сексът да е по-скоро като естествено продължение и развитие на другите отношения.
Сексуални контакти по барове, дискотеки и проститутки? Луд/а ли си? Сексът е специално отношение към специален човек, а не бардак и помия с вкус на венерически, ментални и всякакви други буби... Смятам че само много изпадналите, умствено, емоционално и сексуално осакатени или недоразвити индивиди постъпват така. Не мога да си представя, че сексът или някакъв друг първичен инстинкт могат до толкова да водят за носа един нормален човек, че той съзнателно да предприеме някакви отчаяни действия, за да си ги достави... Това по-скоро ми прилича на наркомания, булимия или някакво друго подобно отклонение.

8.   Аз съм момиче на 23 години ии не съм голяма привърженичка на секса ;д не съм правила от година и 2-3 месеца... просто нямам желание... не ми се прави вече секс а любов...

9.   Най-дълго-около седмица,през това време на ръчна.
Напук на № 5 редовно ползвам услугите на компаньонки.Бил съм с доста от тях,но в последно време си викам само 1-2 доказали се.Само такива момичета обаче,залитания по магистралки,ромки и т.н-не.
Водя полов живот от 17 г,сега съм на 29.Мъж.

10.   Жена съм, но все пак ще се изкажа, защото става дума за мъж (бившият ми). Най-дългият период без секс, докато имахме връзка беше 6-7 месеца. Да уточня, че той нямаше желание. Винаги е отричал да е имал друга, така че се предполага, че и двамата сме били на сухо за толкова време
Ж27

11.   3 години и 9 месеца. Имала съм възможности, просто не мога да го правя без любов. Збанм че звучи банално и клиширано, ама... А как искам да не съм такава!

Ж, 35

12.   от Авторката:
Жена съм. Станало е някакво объркване, не питам заради себе си. Нямам проблеми с издържането, чакам си толкова колкото е необходимо.
Странен е този период, когато мъжът е необвързан. Може ли по това ако има безразборни сексуални контакти докато е необвързан да се съди за мъжа дали е стабилен човек или развейпрах и дали има проблеми с обвързването и постоянството след това? Кое е по-важно за мъжете - секса с която и да е заради физическата нужда, сексуалния контакт с човека когото обича или пък нещо друго ? Кое определя поведението му като необвързан?
Напоследък попадам само на мъже, които имат някакви регистрации в сайтове за запознанства с цел секс или когато са били необвързани с години са прибягвали до компаньонки. Разбира се разбирам за това в последствие. Поддържали са си регистрациите в сайтовете доста продължително време, с години. Странно е че все по-често се срещат такива мъже. Замислих се дали пък аз като не мога да възприема това като нормално поведение не отблъсквам човек, който в действителност може да се окаже стойностен. И дали мъжете заради това пък не отблъскват жените за по-стабилни отношения? Защото рано или късно се разбира за тези неща и хората искаш не искаш ти ги сервират като информация за човека, с когото излизаш.

13.   не знам защо си мислите, че жените издържат дълго време без секс. Може би защото съм млада (малка) имам по-честа нужда, но буквално след 2та седмица без секс очичките започват да ми шараят, заглеждам нон стоп мъже и лигите ми текат като гледам секси мъже, да не говорим, че когато пусна телевизора чувам само секс, секс, секс... а когато си сам не е същото както когато го правиш с някой..

14.   21 години

15.   Аз лично малко късно от моите приятелки почнах да водя полов живот, но в скромният си опит да споделя, че 4 месеца не съм правила! Това ми е най-дългият период!!

16.   на 22г. съм и най-дълго 8 месеца, сега съм в процес на тъсене на сериозна връзка и времето продължава да расте...

17.   Тъжно ми е да чета как млади хора чакат перфектния човек :) 1. во го няма. 2ро живейте си живота и си правете кефа (секс) докато сте млади и не попаднете на човека с който ще ви е кеф и ще си останете с него, а не после да ми пускате теми : Защо не ме "пердашат" вече??? Омръзна ми половинката, искам разнообразие.... Всеки човек има сексуална революция и е много тъжно когато се изживее след брака....

18.   Жена - 26 г.
Аз съм по-зависима от секса... явно, не съм привърженик на "просто секс", но засега така се получава. Ако седя повече от 2-3 месеца и се изнервям...

19.   Според Зигмонт Фройт липсата на секс води до невротизми :)

Правете секс.

пс: матурбирането не е секс

20.   Привет. Аз съм мъж на 30 и не съм правил секс никога. Откачам. Не мога да разбера защо не ме харесват жените.

21.   Мъж на 59 години - оставал съм без секс няколко седмици. Природата си ги решава тия неща - през нощта. Не съм ходел по проститутки на млади години - и тогава, и сега може да се намери обект за чукане, стига да не си претенциозен много. Сексуални контакти могат да се търсят навсякъде. Нямал съм проблем с постоянството след повече партньори преди това. Преди да се оженя ходех с три жени едновременно - избрах сегашната ми съпруга. Въпросите на авторката са към мъжката половина. И... хоп - веднага, още първият изказал мнението си е... кой мислите? И разбира се, мнението ? е много кратко по темата. Останалото са любимите съвети за мастурбиране и квалифициране на ходенето при проститутка. Както и говорене от името на мъжа си...

23.   Моят приятел е много опитен в това отношение. Бил е с много жени ако имаш нужда от личен съвет, той е човекът и ако искаш мога да ти дам телефонния му номер, да си поговорите. Иначе по въпроса, той е на 21 години и до сега е имал 21 приятелки, аз съм 18тата ;д ама какво да прави... издържал е най-много без секс 2 дни, за това и на мен не ми пречи да го прави с други жени докато е с мен, защото аз не мога да издържам това темпо. По въпроса къде да срещнеш жени, той ги среща в университета, в автобуса, в кафето и къде ли не, трябва да си по отворен и чаровен. Веднъж даже аз присъствах на поредната му свалка, бяхме заедно в кафето и пиехме сутрешното си кафе когато едно момиче мина покрай нас и му се усмихна, аз усетих че и той я харесва, с един поглед се разбрахме с него и той хукна след нея, заговори я и след няма и 5 минути дойде да поиска ключа за общото ни жилище. Аз естествено му го дадох, допих си кафето и си отидох на работа. Но мисля че твърде много се отклоних от темата. Надявам се да съм ти била от полза. Ако искаш може да се видим някой път ;)

25.   На 24 съм. Преди 5 години започнах със секса и най-много съм оставала на сухо за около 5 месеца. Трудно ми е въздържанието. Даже ми се е случвало да го правя с приятели, само защото хормонът ме удря. После съм съжалявала в общия случай. Не знам как е при другите, но мен най-много ме възбужда всеки нов човек и затова сескът за една нощ ми се струва много привлекателен, особено, ако нямам постоянен партньор или нещата в спалнята доскучаят. А за тези, които казват, че търсят "подходящия" - за секс или любов говорите? За жалост не винаги всете вървят ръка за ръка... Така че - живейте, докато е време... :)

26.   25, и как "за една нощ" ще се напаснеш дотолкова с някого, че сексът да стане наистина вълнуващ, разтърсващ и т. н.? Имам чувството, че чоплиш само по посърхността, и въобще не знаеш какво означава истински секс... Това е все едно да тръгнеш да танцуваш с първия срещнат - естествено, че първите 2-3-4 пъти ще се настъпвате, ще се разсинхронизирате... С по-малко от 4-5 акто нищо не правиш! Хормоните са едно, но хубавият, здрав, питателен секс - съвсем друго нещо...

27.   26 понякога когато не познаваш някого е по-лесно. Не занеш за лошите му качества, виждаш само това което ти покаже, а всеки се старе да се хареса на първата среща ;)

30.   До номер 23! Цитирам : Той е много, опитен на 21. Майко Дечко не се връзвай на тези, глупости просто твоят приятел е решил, да има връзка с отворен тип. Това за мен, лично си е номер, да лангърка, нагоре надолу други мадами, до като ти си до него, и си сигурна! Успех с връзката и взаимоотношенията ви. За темпото (няма и да го коментирам :D) Казва ти го м 31. Относно, въпроса на автора/ката 2 месеца и половина!