Споделена история от Секс и интимност

Първи път с приятеля ми - УЖАС!
Здравейте!
От време на време чета този сайт и за разлика от другите подобни намирам историите тук за истински а коментарите за културни и полезни. За това доиде момента да споделя нещо и да потърся мнението ви...

Аз съм момиче на 18 - 12клас. Дано заглавието не ви е подвело - водя полов живот от 16 годишна но сега имам нов приятел.
Зимната ваканция една съученичка ме запозна с него. Той е на 21, на пръв поглед обикновен но това което го различава от другите момчета е че е много романтичен, сдържан и възпитан, абе с две думи знае как да се държи с едно момиче.
Както и да е.... След месец срещи вече решихме да минем на следващото ниво, а и видяхме възможност тъй като родителите му си бяха отишли на село така че в събота вечетра отидохме у тях с ясното намерение да правим секс.

Много се беше постарал да стане романтично - свещи, по чаша шампанско абе супер. Започнахме да се целуваме и събличаме докато и двамата останахме по бельо. Тогава той каза как много искал да направи едно нещо и как щяло да е много забавно... Като почна да увърта така ми стана ясно че ще е нещо необичаино но не исках да го разочаровам за това го попитах какво е. Тогава ми каза че иска да ми ближе краката. Много се смутих. Опитах се да му откажа като му казах че имам гъдел което си е истина но той беше много настоятелен и какво да правя - съгласих се. Тогава той ме хвана за глезените и почна лакумо да ми ближе петите. Много ме беше гъдел и се дръпнах но това го амбицира още повече. Все да ми лапа пръстите на краката и да си завира езика между тях... абе УЖАС! Почиствах се много неловко, едно че ме беше гъдел едно че ме хвана страшен срам... Като наи на края си извади краката ми от устатат си го попитах дали това нещо толко му харесва а той обясни че много го кефело и много държал да го прави по време на любовната игра. На мен направо ми причерня - значи не е било единичен порив - всеки път ще е така... Въпреки това продължихме и в краина сметка свършихме това за което бяхме отишли но аз все още съм шокирана от това сето направи. Никога не съм си помисляла че някои ще иска да ми ближе ходилата.

Какво да правя - за него явно ще е проблем ако не му дам пак да го направи, а пък аз не се чувствам конфортно от това - КАКВО ДА ПРАВЯ не искам да го оставям заради няква глупост...

Коментари

1.   И кво? и аз съм го правил веднъж и много ме възбуди това, но момичето също като теб беше някаква много ограничена по отношение на секса... всъщност не повторих с нея, защото се случи така че се разделихме. сега понякога го правя на новата си приятелка и на нея също много и допада. няма нищо ужасно или лошо. не знам къде е проблема

2.   Щом не ти харесва кажи му го, не може само на него да му е кеф, а ти да се отвръщаваш! Не го рабирам, как може да му харесва такова нещо????

3.   Мило момиче,
не си единствената, преживяла това, а и приятелят ти не е единственият мъж, искащ това. Почти всеки втори мъж, с когото съм била (а са доста, не се хваля, но факт), има фетиш към женски крака и най-вече ходила и държи да ги целува и облизва. Още повече, в различни форуми и блогове, чета че това е доста разпространена практика. Според мен мъжете се влияят от порнофилмите, защото там има доста сцени с облизване на ходила, а в някои случаи и на обувки - мъжка им работа... Моят съвет е да го оставиш да го прави, все пак сексът е от двама, за двама - трябва да се правят компромиси в името на удоволствието на партньора - за личният си комфорт - ходи редовно на педикюр, поддържай си краката, а с течение на времето може и на теб да ти хареса.

4.   Хах това е ужасно смешно.Просто му кажи, че това теб не те възбужда, даже напротив, гадно ти е... Би трябвало да разбере.

5.   Мила , това просто е фетиш!Нищо страшно няма! : )

6.   Защо всички жени трябва да се съобразяваме с мъжките фетиши ? От къде им ги ражда акъла....

7.   Номер 6, вашите глави раждат къде, къде по-изумителни неща. Но ние дори не коментираме. :)) Иначе по темата нямам специално мнение. Съвета ми към авторката е просто да поговори с него в един момент.
Ралф

8.   Хахаха, аз съм мъж, но не си падам по фетишите. Досега бях чел тук в сайта за какви ли не облизвания, но за пъхане на език между пръстите не бях чел.:)))))))))))

9.   Това само в порно филми съм го виждал, не знаех, някой да го прави найстиня.Явно има такива топове.Лично на мен ми се струва смахнато.
Готов съм да излижа момиче, което харесвам от главата до петите, ама до петите не и тях и без пръстите също.Абе накратко под прасците не слизам.

10.   Следващия хът предварително си измий краката ,да не притесняваш.Ако един мъж не е в състояние да оближе една жена, от краката до главата, то той не я обича истински!

11.   Не мисля, че трябва толкова много да се плашиш и притесняваш. Гъделът е проблем наистина (казвам ти го от личен опит и то не само в областта на стъпалата, но и по корема, деколтето и гърба). Стъпалата са много чувствителни и един добре направен масаж е велико удоволствие. Помоли го просто да комбинира с докосване с ръце и масаж и ще бъдеш доволна от резултата.

12.   Мъж31. Това да целувам краката ми е любимо и досега не съм имал жена, която да ми отказва. А още по-любимо ми е да целувам жената под мишниците, дори и да мирише на пот. Това обикновено ми го отказват, но с повече настояване успявам да го извоювам. :)

13.   Хахах номер 12 голям си маниак ,радваш на макс ....

14.   Щом не ти харесва му кажи , няма какво да мислиш.....

15.   Напълно съм съгласен с номер 11. Наистина, помоли го, дори настоявай да ти направи масаж на ходилата, колкото по-дълго - толкова по-добре, това също ще го възбуди, а теб ще те отпусне. казвам го от мъжка гледна точка

16.   Xмм, ако ти е много неприятно - говори с него за това!
Но помисли върху нещата така - свирки. Да правиш свирки не ти доставя директно удоволствие - имам предвид, като го билжеш не ти е кеф, както му е кеф на него! И все пак го правиш. А не ти ли е било по-рано супер гнусно да си помислиш за това да сио пъхнеш пишка в устата?

Същото е и при шпаклите - нямам рецептори на езика, които да ми доставят удоволствието, което доставям на приятелката ми, но го правя за нея. Ако досега не бях правил никакъв орален секс и някоя мацка ми заобяснява, че иска да я лижа сигурно щях да си помисля *№($%@
и те така

17.   От Авторката:
Реших да му позволя да го прави но след като поговорихме. Казах му че се срамувам от това което ми прави защото не съм свикнала на подобно нещо. За това ми приложи "терапия" и явно за сега действа - като сме сами да гледаме някои филм или подобно той ме събува боса и ми масажира ходилата дълго. Каза че така ще свикна на тези ласки.

За един месец след първия път още няколко пъти бяхме интимни и той все така продължава да ми ближе стъпалата. Вече дори не ми е не приятно. Мисля че първия път реагирах така защото бях много изненадана. Сега вече не е така - като знам какво ме чака... :)

18.   Оближи неговите да видим как ще реагира хаха ;)

19.   Мацко кажи му да спре да гледа порно :)

20.   Ето виждаш, ли че не е толкова изтрещяло колкото си мислиш и няма нужда да правиш от мухата слон. Ходилата са една от ерогенните зони и са много чувствителни, затова така си реагирала. Замисли се обаче колко други мъже ще са готови да ги масажират и целуват - според мен ще са много малко, защото повечето са възпитани да казват: "ааа тва е гадно, фетишистко" и т.н. Така че, оцени го като уникална черта на гаджето си и се възползвай - карай го да ти прави масажи всяка вечер, да ти купува обувки и да ти целува крачетата при секс. Това лошо ли е за теб??? Освен това, ще е мега доволен и ще можеш да искаш неща в замяна ;)

22.   подари му крака от маникен да ближи тях докато правите секс :Д

23.   Жалко че много малка част от момичетата се наслаждават на тази практика.
Аз съм младеж на 24 и ми доставя голямо удоволствие да го правя по време на любовната игра но повечето момичета се дърпат...
Правил съм го само с две и то след полвин час молене и убеждаване...

24.   Въпроса е дали е логически свързано с това, което ще извършвате после или просто някой му е казал, че така трябва да прави.

25.   Е, никои не го прави само защото са му казали че така трябва. Или поне не повече от веднъж.
Ако искаш да изживееш това, ако настояваш момичето да ти го позволи и го правиш редовно то със сигурност изпитваш удоволствие от него.
А дали логически е свързано с продължението - мисля че ако едно момче обича да целува и облизва ходилата на дамата си, то със сигурност няма да има проблеми и да й предложи френски ласки след като се наслади на петичките й...

26.   Не знам за другите, но на мен ми стана забавно като четях историята :D, та мисълта ми е, не се притеснявай, ако не ти харесва му го кажи, ако пък държиш на момчето.. ами или се опитай да мислиш позитивно към това нещо или му го кажи много деликатно Оо. Не знам дали ме разбра, ноо.... Успех :д

27.   Мъж съм (за протокола) Иключително много ме възбужда това (само когато конкретните крака са красиви, което в моя случай липсва... (да не кажа че ме е гнус)) и си е напълно нормално. Краката са една от най-красивите части на женското тяло. Мили жени... не бъдете старомодни, защото е тъпо и незряло. Относно проблема на момичето, според мен ще и захаресва след още мяколко пъти и от мъжка солидарност да кажа да не спира на колегата дажбата перверзност :P!! ;) Задръжките в секса са за миналия век! Оставете ги там!

28.   абе вие тука само за секс ли ще говорите-така че да му се доповръща на човек. Какво издигате тоя секс във култ. То вярно, че в Интернет има най-много секс и после музика. То затова и децата вече се изучиха и искат на 12 години да правят секс-имаше и такава тема.

29.   28. - ами като кликнеш на „Секс и интимност„ ще намериш логично хора, които говорят за секс и интимност. Ако искаш - под Други може да намериш хора, които виждат духове, деца -индиго и т. н. и там няма секс.

до авторката - спокойно де, ти самта казваш, че е незначителна глупост - харесва човекът крака и си ги лиже - не те е охапал, не е искал да правите тройка с кучето му, дори не е искал да те нашляпа с камшиче....

голяма работа - научи се да си контролираш гъдела и се радвай на новия си приятел - честито!!!

успех и много удоволствие и по-малко УЖАС

30.   Виждам, че темичката не е от вчера, затова няма да давам съвети, а само ще си кажа, че ако ми се случи на мен, аз лично няма да дам да ми "целува" краката. Просто ме е гнус и после ще ми е неприятно да ме целуне по устата или клитора. Макар и в обувки през повечето време, те не са най-чистото място, че да попадат в устата на някого, който после ще целуне моята, дори и току що да съм си измила въпросните крака. Уф, хайде, без лоши чувства, просто аз съм си такава и подобно нещо би ме притеснило дори до степен да не мога да стигна до оргазъм след това, защото все ще се втрисам като посегне да ме целува по устните...

31.   С приятеля ми имахме едногодишна връзка, когато за първи път ми каза че иска да ми ближе краката! след половин час вече го правеше, оказа се приятно и дори понякога аз му ближа краката, стъпалото му е нежно като моето, но беше по изненадан и от мен когато му казах че и аз искам хаха

32.   Щок и ужас! Както не понасям някой да ми докосва краката, не мога да си представя как някой иска да ги ближе! Ако не иска да го промени съм сигурна, че бихме се разделили :D

Мег*

33.   Откакто се помня го правя като част от сексуалната предигра придружено с масаж е доста приятно/възбуждащо, знам със сигурност щото една мацка ме изненада правейки го на мен веднъж. В една връзка винаги трябва да се правят компромиси и ще има неща в партньора които няма да се харесват, за това бъдете толерантни ако искате обич.

34.   Момче на 18 съм.
Адски много се възбуждам и аз от женските крака. НИКОЙ не знае защо... НЕ ГЛЕДАМ ПОРНО, което автоматично подсказва че не от там го имам този фетиш. Невъзможно е да кажете откаде произлиза, но е факт. Та така, това е нещо невероятно. Има няколко вида.
1. Вид - лек
- Нещо като заигравка, която се харесва на мъжа но не го възбужда, а е просто както казах заигравка
2. Вид - среден
- Харесва му да го прави и го иска, възбужда го
3. Вид - Голям
- Трудно свършва без да го получи и лигите му текът и забравя за цици и всичко останало.
4. Вид - Най - тежкият
- ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, което го възбужда в жената е краката. Ако сте такъв тип фетишист, 2/3 от тях могат да не свършват по 2 часа по време на секс. :) Могат да се контролират и да се държат средно възбудени при мисълта за крака. А ако започнат да мислят неща които адски биха ги възбудили само от фантазия може да свърши. Лично аз, карах приятелката ми да свършва по 3 - 4 пъти в 1 секс и тя беше толкова доволна, че накрая сама ме попита какво исках. И беше адски учудена как е възможно да свърша за по малко от минута. :).
А лично към твоя проблем бих ти отговорил, че мъжа ти можеш да го контролираш с крака си. Много е лесно просто го питай колко много го иска и какво е готов да направи. Повярвай ми, самия факт че ти си играеш с него, ще го влуди. Кажи му как знаеш, че той зависи от теб и т. н. Понякога и мъжете искат да бъдат контролирани.

Надявам се помогнах, дано връзката ви да потръгне добре. :)

35.   Няма нищо по хубаво от това да се освободите в секса.
А консервативните момичета, които викат уу това не ми харесва, онова не ми харесва, мисля, че живеят в 20в. Просто е толкова тъпо.. Незнам, но дори и да си най - красивата няма да възбудиш изобщо 1 момче ако си консервативна.
МЪЖ ( за протокола )

36.   И все пак, номер 7 си го каза! ;). До авторката - във една връзка се искат саможертви. Купи си едни секси жартиери и една къса поличка. Сложи очилца и като му изкочиш със имидж на секретарка лигите ще му потекат. Това идва от мъж между другото, защото една моя приятелка ми се оплакваше от същия проблем и така го оправи. Просто трябва да избегнеш вниманието му от краката си. Но ако имаш наистина хубави крака, ще бъде ОГРОМЕН проблем.

37.   Да те ближе по краката...!!! Според мен това е смешно, не романтично или вузбуждащо! Аз съм на мнение че трябва да му кажеш, иначе врузката ви няма да бъде пълноценна!!! КЪСМЕТ....!!!!

38.   34 е прав.
Относно 36 : Брат, виж какво е написал 34,
ако човекът, е от тежкия вид, няма какво да се направи. Дори сексът не му доставя удоволствие, колкото краката.
Няма да спре, има 2 варианта :
- Примиряваш се, правиш компромис, продължавате
- Не се примиряваш, не правиш компромис, той си намира нова, която би му угодила. :)

39.   Това от какво се възбужда човек е вродено, така както е вродено да си със сини или черни очи. Престанете да бълвате глупости от рода на: "гледал е много порно", "чул е че така трябва да направи" и спрете да съветвате момичето да не разрешава на приятелят си да и ближе краката. Ако ви послуша, то секса за момчето и ще бъде нещо банално ако вообще има такъв, като не прави това от което се възбужда. Искам да обясня на възмутените се дами, с недосегаеми крачета че сте ми пределно ясни как се изприщвате от притеснение само при мисълта някой да доближи крачетата ви а после искате постоянно да го прави. Случва ми се с няколко момичета, на които никои никога на бе докасвал краката. Та с голямо възмущение ми разрешиха да го направя а после се наслаждаваха мнго и сами искаха да ги масажирам. Природа бе хора - ходилата ви дами са една от най чувствителните ви зони (жалко че много момичето така и никога не го разбират), съответно нормално е другия пол да има вречение към тази зона. На някои момичета това просто им достава голямо но не сексуално удоволствие докато други направо ги възбужда. И сега към авторката на темата - неочакваният и малко нестандартен секс те е сварил неподготвена и те е изплашил. Съвсем нормално е да се случи, въпреки че приятелят ти е подходил много разумно като ти е обяснил какво го влече в секса и какво иска да направите за да бъде и той задоволен. Ето как след малко нежност към ходилата ти, вече си се почувствава конфортно и още повече, сигурно ти е и приятно. За тези неща няма точно правило - просто се наслаждавйте и напасвайте спрамо нуждите на половинките си.

40.   Съвсем нормален фетиш, срещан при болшинството от мъже при това. Няма нищо ненормално, извратено и прочие. Може би е нормално да се чувстваш неловко, но това означава, че щом иска да го прави на теб, те обича, за да разкрие всичко това. Не би го направил на някоя току що срещната, по някакъв начин ти е гласувал доверие, трябва да си горда. :)

41.   До номер 34- само едно ще ти кажа и се надявам да не се обидиш- "Хич те няма"

42.   Спри да си миеш краката просто. И ще реши проблема... Но с продължение на месеци :D

43.   Аз съм на 18 и много ме възбуждат женските ходила .Толкова искам да ги оближа особено тези с педикюр .Така ако някое момиче ми е гадже първото нещо което ще и предложа да и оближа стъпалата много е готино и възбуждашто

44.   Истината е че не трябва да се притесняваш от тези работи те са съвсем нормални за момчета на нашата възраст аз съмия също искам да го направя

45.   краката да наи хубавото за един мъж особено ходилата всички мои приятели искат да правят същото

46.   Скъпа, приятелят ти е фетишист.
В това няма нищо лошо, стига фиксацията му върху твоите крака да не те отблъсква. И стига да не е всеки път. Всяко нещо, с което се прекалява не е хубаво.
Не е зле да поговорите за това. Да се поинтересува как се чувстваш от набезите му, все пак трябва да ти е проятно.
Аз имах приятел, който имаше безкрайно много фетиши-за крака, за доминиране, за писинг, за порязване и въобще всичко, което включва кръв.
Обаче с някои неща на бях ок и това е нужно да се обсъжда.
Важното е ти как се чувстваш, а не какво иска той!
Успех.

Sorrow.