Споделена история от Секс и интимност

Самозадоволяване или любовница
На 50г. съм и изпитвам непреодолимо сексуално желание. Искам да правя секс и по 5 пъти на ден ако може, но жена ми не само, че не се сеща за секс, ами като я подканвам даже ми се струва,че се отвращава. Вече от няколко години сме правили секс точно 3 пъти. На година по веднъж. Иначе всичко е нормално, обичаме се, разбираме се и т.н.като семейство с 30 годищен стаж. Пълно несходство в интимно отношение. Някой път се чудя как съм издържал досега. Спасявам се с чикии. Почти всяка вечер гледам порно сайтове и си правя чикия. Някой път и по две.

Отскоро се опитвам да намеря някоя дама по интернет с моите проблеми, но в обратна посока, и да опитам да задоволя желанията си с жена, не само с ръка. Но при мен нещата сигурно не са много нормални, защото и след ебане, не ми е достатъчно и си правя пак чикия, защото жена ми не иска втори път, след като се е задоволила. Иначе, в много редките случаи на секс, нещата са много добре. Правим всичко и в леглото и на пода и двамата се изхвърляме едновременно и е много готино, но веднъж в годината.

Въпросът и молбата за отговор са ми според вас, да продължавам ли с чикиите или да търся друга жена за любовница. Благодаря!

Коментари

1-50 от 68

1.   Пич, ти си по-зле и от мен. Ние с моята го правим поне веднъж на 2 месеца. Моя съвет е да си караш на чикиите, защо да си усложняваш живота на стари години и аз съм така. Може да пробваш и с проститутка, но от личен опит ти казвам, че не е нищо особено, или изкуствена вагина или нещо такова за разнообразие.

2.   ТЪРСИ! ЧОВЕЩИНКА Е ДА ПРАВИШ СЕКС С ЖЕНА!

3.   Човече, кажи на жена ти... кажи й, че ти се живее! Кажи й, че се чувстваш млад и бъкан с хормони и искаш!!! Ако тя не иска.... язък за разбирането и 30 год. брак. Иначе ... затаковай идеята за друга жена. Долнопробно е и някак.... кофти да плюеш на 30 години брак. Пък вярно поговорете си за това и измислете нещо. :)
Успех!

4.   Здравей! Защо пък трябва да плюе на 30 годишния си брак?! Има сексуални и несексуални жени-жени които обичат да го правят и на които им е все едно! Имено за това мъжете си намират и имат любовници! Както и жените всъщност! Никой не казва, че след като си има любовница трябва да е свършено с брака му! Нищо подобно! Напротив! Аз съм ЗА намирането на такава! Жена съм и обичам да правя секс! Обожавам! Така че разбирам напълно как се чувстваш! С чикиите не е същото! Може да съм прозвучала вулгарно но това си е самата истина! Защо да се крием зад фалшив морал!?!!!

5.   Благодаря на дамата, такава жена търся за любовница, която обожава секса и знае как да достави удоволствие и на партньора и на себе си. Подкрепям и ,, криенето зад фалшив морал''.

6.   Бракът и сексът понякога са две много различни неща. Така ще се разболееш! Какво ти самозадоволяване - това е толкова тъпо! Намери си любовница, само внимавай жена ти да не те набара щом се обичате. Жена съм и много палава при това.

7.   аз съм № 4-ами дай Боже да се срещнем някой ден!:)))

8.   И аз съм в подобно състояние. Секс един път в месеца. На 48г.съм. Заради семейството не поглеждах други. За жена ми секса е хубаво нещо но не е някаква необходимост. Заради семейството не поглеждах други. Вече почна до ми се иска тя да си намери любовник та и аз да мога да си тyrся други жени, но тя въобще неподава. Някаде вече след 35г. почнах да се самозадоволявам по 1-2 пъти в месеца но не всякого. А между другото жена ми е много ревнува и не допуска никакви жени около нас за по близко приятелство.

Много пъти съм й казвал, че това положение друг мъж няма да издържи, а тя какво толкова. Преди няколко години и казах леко като на шега , че за да не й изневерявам се самозадоволявам понякога. А тя като се развика, че съм бил мръсник, извратен и т.н. Но все пак мина като шега от моя страна. И тогава осъзнах , че съм си загубил безвъзвратно голяма част от радостите в живото. Преди 4-5 г. благодарение на Интернета изневерих за първи път на жена си. До сега съм го правил само още 5-6 пъти защото съм много ангажиран и не ми остава време и удобно време за кръшкане. Nай интереснотo което установявам за моите желания, че предпочитам жени от моята генерация и по възрастнi. Други все гледат по малки а аз от ученик все ми харесват какичките.

Затова не си пропилявй малкото време което ни остава. Търси си на вън удоволствието но мнго, много дискретно. Зaпази си семейството. Прави и двете работи
чукни каквото ти падне ако ну може чукни си една чикия. Човешко е края на крайщата.

"КОЛЕГА" :)))

9.   Благодаря на всички за добронамереното отношение към моя проблем!

10.   Пробвай с друга проститутка:)

11.   А аз съм жена, но със същия проблем, иска ми се секс, а мъж ми има рядко желание за това. Добър е и се разбираме, но това много ме тормози.
Хайде да се съберем

12.   № 11 , ако искаш може и с мен да опиташ. Аз съм № 8
Колега на viktor59@abv

13.   Виж какво бе пич какво му мислиш толкова. Намери си любовница щом така стоят нещата и я скъсай от чукане, пък твойта да лапа мухите. Живота е твърде кратък, колко мислиш, че ще живеем още.

Та ти си вече на 50 години.Не че ти желая лошото опазил ме господ, но 50 години са си 50 години. Помисли си и ще стигнеш до извода, че съм прав и тогава си намери любовница и изживей останалото от живота, колкото ти е отредил бог.

14.   Мисля, че роботота е за лекар. Заведи я /Т.е. идете двамата/.

15.   Що се раждат такива проклетии бе. Имам предвид ,,жени''-дано поне да готви вкусно.

16.   Вземи си куче, или някъкво животно в зависимост от размера наааа...ъъ.. да! уфу^^^

17.   Почти тригодишна тема. Но колко пък актуална! Май никога не престава да бъде актуална, ако не за автора, то за другите -читателите. Аз съм също "колега". Типичен и по всичко описано. Избрах пътя -"любовница". Не е трудно осъществим -това личи и по някои женски коментари към поста. Любовницата -всеотдайна в секса. На нея и беше нужно точно това, което и на мен. Никакви влюбвания, посегателства върху "семейните ценности" и т.н. Но жена ми ме засече. И каква "толерантност" прояви -фантазията ви е бедна. А след всичко кой се погрижи за "опаването на семейната чест"? Ще познаете ли? Аз, разбира се. Загърбих удоволствието, надянах си ярема и си го влача. Сега също не ми е трудно да намеря яка любовница. Дори и същата. Но си имам семейство и отговорности, които ми "дават" великолепната възможност да чекийджийствам на воля. Тъй де, що да подарявам щастливи мигове на друга жена? Що и тя да ми ги подарява? В обора е уютно, топло и има сено. Е понякога те издояват по болезнено, ама пък можеш да дремеш колкото си поискаш.

18.   Първо споделяш за проблема с жената и ако тя те отхвърли правиш каквото искаш.

19.   номер 17 - много ми допадна твоето мнение. Аз съм любовница на един мъж, клонящ съм средната възраст. И той е с мен точно по такава причина, която изтъкват тук мъжете - липса на удоволствие от домащен секс.

20.   какво да ти кажа дано си намерил някакво разрешение на проблема,защото аз съм жена на 38 години,но положението ми е същото.моя мъж въобще не ми обръща внимание,а аз какво да направя,като ми се иска повече отколкото,когато съм била примерно на 20.не мога да мисля за нищо друго само секс ми е в главата :)

21.   Здравейте!
Поздравявам всички, а също и автора, макар да си мисля, че вече е зрязал сайта -нещо не срещам негови отговори...
Понеже коментирах вече ( 17 ), като че ли всъщност поднових темата, но тя продължава да ме вълнува и ще си позволя да остана още малко в нея.

След дългите години съобразяване с правила, сега заживях с усещането, че съм лъган и заблуждаван през целия си живот. Това за хората с тесен кръгозор би било необяснимо, защото те виждат в мен това, което им демонстрирам -това, което им показвам от себе си. То е лицемерно, но си е известно само за мен самия. Просто, ако представям себе си какъвто съм в действителност, много хора биха били щастливи, но за много повече не бих могъл да бъда от полза, което би ги предизвикало да ме преследват, да ме заклеймяват. Дори не говоря само за секс. Става дума за дела, действия и дейности, които биха били полезни и на други хора, извън установеното с някакъв ритуал семейство. И това не би навредило на семейството - напротив, бо го популяризирало, би го направило по известно. Но както по отношение на секса (споменавам го само защото е в същността на темата и, като че ли е по разбираемо като отрицание), така и в каквито и да било други отношения, ревността носи само отрицателни дивиденти. Мисля, че ревнивият съпруг(а) си заслужава болката, защото си я нанася сам(а). Но освен на самия себе си, ревнивецът нанася удари върху много други хора, и главно на човека до себе си. А ние, като общество, а както виждате и като личности, подкрепяме и се съобразяваме именно с него(нея). Макар и примерите до тук да са все в изградените семейства, това правим и за децата си? Към какъв живот ги насочваме? Какво се опитваме да им внушим? Какво поведение искаме да имат?
Зная, че думите ми са облак мъгла, който първият вятър ще отнесе. Толерантността в обществото ни няма да се промени от моите думи, но изпитах необходимост да ги споделя.

Сексът не е любов. Нито любовта е секс. Това, че има някаква връзка межу двете, не бива да ги обединява за нас в едно, както ни е внушавано и продължава да ни се внушава. Сексът е само една от възможностите ни за удоволствие, която много от нас неистово търсят, но не получават, а на други е втръснало и безвкусно (няма да давам примери -ще се разводни изложението). Защо, обаче едните се опитват да влияят на другите? Защо винаги някой се изтъпанчва и заявява че е наранен? Използват се думи като "предателство", "изневяра", "измама"... Какво е предадено? Кой е предаден? Ако половинката ти, която уважаваш и обичаш, която удостояваш с цялото си внимание и осигуряваш уюта в живота й не може или не иска(което е все едно) да ти предостави част от вниманието си, ако демонстративно ти заявява, че е в леглото само по твоя заявка, защото те "обича", и че удоволствието, което изпитва е едва ли не подарък за теб, какъв избор ти остава, освен алтернативите от заглавието на темата? Е, аз избрах втория вариант, за да ме уважават онези, които не уважавам. Първият се оказа много опасен за мен. За милите дами, коментирали след мен, ще кажа -обичам честните и откровени хора, но и тяхната и моята откровеност има сила само тук, в анонимен сайт, като този. Навън ще бъдем убити с камъни за зрелище, както горката дама в Иран, за която стана дума наскоро по медиите. Надявам се момента, в който вече съзнавате от какво лишавате себе си, а стова и други хора, да е в съзнанието ви, когато налагате забрани и ограничения на другите, които ви следват. Лично аз, възпитах децата си да следват желанията и мечтите си и не съжалявам. Сега не са край мен, но живеят живота си по свой вкус (което не ме прави идеалист -зная, че и те са жертва на много ограничения, но и без това не може).

Всъщност, има ли някъде общество на неудовлетворените, в което да се запиша официално? Нали разбирате на какви упреци (и не само упреци) би се натъкнало такова общество днес? Не уточнявам пола на децата си, защото мразя деленето на човеците по пол, само за да се изтъкнат някакви измислени качествени разлики. Считам, че и едните и другите имат еднаква необходимост и еднакво право да бъдат човеци във всичко. Включително в секса.

22.   Номер 20, да опитаме заедно да решим проблема си и аз е мога да мисля за нищо друго само секс ми е в главата!

23.   N22, проблемът ще го решиш временно, в най-лошия случай ще си навлечеш нов проблем :o}

24.   20 и 22 - то като нищо нямате в главите си, ясно е, че само за секс ще "мислите" (като животните)...

25.   Пич, за*би този морал! Ами ако през този живот не можеш, през другия ли? Сериозно говори с жена си. Всъщност проблема е неин, не е твой. Нека тя даде решението. А по този начин поеме и отговорността! Разбира се, че има компромисни решения. Може и ти да имаш вина (не сме ти под юргана). Не пиши тук, а говори с нея. Нежеланието и да говори и сподели, до някъде ти развързва ръцете.

26.   N20, Е длъжен бях да опитам, не става ОК!

27.   Да си кажа, припознах себе си в автора, та затова взех да следя тази тема. Че то и на години го докарваме като гледам кога е пусната. Аз съм №17. До такава степен го бях обърнал на ръкоделие, че, нали се сещате, че спим на едно легло -спалнята, тя до мен сънува , а аз на два пръста разстояние наваксвам липсите. Научих се да не се изхвърлям, като в съответния момент здраво стискам изходния канал и всичко от напъните на организма ми се връща в пикочния мехур. Така че не цапа. Леснотия, ама като се поогледах и видях колко жени има около мен, дето също са лишени от удоволствието на това общуване, си рекох, бе кво геройство е това, да не получаваш секс (или да тормозиш жена си, която не го иска) в семейството, а да лишаваш от същото тези жени, които също са лишени, а не са по лоши от твоята? Това, обич, любов, звезди и романтика... на 50 не е като на 15. Уж сме същите, ама не сме. Други ветрове ни гонят. Е, а какво пречи все пак секса да го има? Що па е нужно да съчиняваме поеми за това? И така си го позволих... Другото е описано под №17. Няма да го повтарям, та да досаждам. Но сега, когато съм на 56, отново май ще "газя лука..."пък каквото ще да става. Измряха сума приятели от мойта генерация... Какво ще си кажа като ме събори някоя болест (вече знам, че никой не се разминава с това) "Ей. какъв всеотдаен бях! Ей, как жертвах удоволствието си!", а за какво? За да лиша една камара други от същото. Жена ми, не кръшкала... ами да кръшка, бе, не съм й искал никога да ми се отчита...

28.   Уважаеми г-не..според мен отговорът на вашия въпрос няма да получите тук, а в разговор с вашата жена..аз съм омъжена наскоро и двамата със съпругът ми сме над 3о-те и се ужасявам при мисълта след 20-ина год. на съвместен брак и преживяно какво ли не заедно..да си постне нещо такова и да търси мнения от незнайни...на нещо такова лично, което е само между вас и нея. Обществените ценности деградират с пълна пара..и най-лесно е да се каже намери си любовница, задоволи се...и ти се човек..замислете се какво сте градили заедно..защо сте с тази жена..за вашите обреци..и зарежете тази тема и вземет си поговорете....Мъжът ми е чужденце и не искам да се хваля, но само да кажа по наблюдения в БГ, нещата са толкова сбъркани на тази тема и говоренето относно това между двойките се едно е нещо срамно..и последствието е..тук..и може би още нещо, което ще обърка 30 год. ви взаимоотношения..да ме простят подкрепящите изневярата и кръщкането, дори и за едното му удоволетворяване..една изневяра винаги остава рана..дали голяма и показна или малка и скрита и ще избие винаги..така че помислете, голям човек сте и вземете си поговорете с жената, а не с всякакви странни типове тук...дори и аз съм ви никоя да ми четете мнението...жена ви е НЯКОЙ..поне заслужава това уважение след толкова години!

29.   Be, струва ми се, че схващам такива изказвания като това на 28. На 30г. и аз мислех така. Всичко споделяме, всичко градим, правим... Ама сега виждам, че всичко това, и валидно за всички е, че е тленно и си отива. По важно е, обаче, че 28 си е създала чудесна илюзия зад която да се оправдава за това, че у нас не върви -даже мъж си е намерила едва някъде си. Следващата й реплика ще е, че българските мъже и България изобщо, са някакво долно и под "достойнството" й място, а нейният мъж(или партньор) е слънце, което тук няма с какво да се сравни. Вярно е само доколкото жените чужденки си падат и откровено го споделят, по българите. Елате по черноморието и ще се убедите сами. Няма смисъл да взимаш акъл от жена, която не е в състояние да се реализира (говоря за сексуална реализация, не за професионална, макар и да съм почти сигурен, че бракът й с чужденец е именно поради липсата на нормално препитание както у нас, така и навън). Може да се заяжда колкото си иска, но жените, които го могат, си го могат и го правят. Другите само злобеят. Същото важи и за мъжете. Така, че към автора: Стига да можеш, прави го -изневярата идва от лишаването ни от нещо толкова нормално и вината винаги е у жената, която всячески се опитва да доминира, и отблъскването откъм секс е едно от оръжията й. Не им слушай глупостите за възвишени щуротии. Или се отдава на семейството си, или другаде, или никъде. Всички важни неща, дето ги изброява 28 не са единствена заслуга на жената. Заслуга са (най често предимно) и на мъжа. Към тази част, втората, не трябва ли да има уважение? Има и друга страна. Отхвърлените жени (когато става дума за съпрузите, които не уважават половинките си, защото и това го има), също ли трябва да се капсулират в прангите на безсмисления оброк? Те не разрушават семействата си, не обръщат гръб на отговорностите си, те също наваксват "някакси" липсата на внимание и емоции у дома. А вие и тях обвинявате... Всъщност, вашето желание е да живеем в мрак и подтисничество, за да завиждаме на вашите "велики морални ценности". Е, няма как да стане. Всички известни велики хора, и мъже и жени, са известни и с похожденията си и със чувствеността си, изразявана не само към брачната си половинка.
Бъдете здрави, живи и "игриви"

30.   На 50 години имах най-вълнуващата извънбрачна връзка, с най-разкрепостената жена която съм слещал в живота си!
Чекиите са кратко удоволствие, с жена е неописуемо....
Дискретността е задължителна.

31.   Здравейте колеги аз съм на 32 нямаме семейство нямаме деца и секса е от дъжд на вятър държи ни силата на навика има разбиране но няма страст както казва 17 в обора е приятно и уютно . Много пъти съм се заричал да прекратя връзката докато е време но все се спирам като се залъгвам че нещата ще се оправят е да ама не се оправят и вината за това си е моя че трябваше да разбия всичко на пух и прах още в самото начало ама от къде да знам че така ще стане. Това е така и защото съм страхливец казвам си сега имаш порядъчно момиче кой знае на какво ще попаднеш после ще трябва да търсиш ще имаш проблеми а и освен това има и някаква братска обич към този човек която не ти дава да го нараниш. И така колеги не знам какво да правя търсил съм утеха при други и беше много хубаво но за кратко и не ги виня защото момичетата искаха пълно отдаване а не забежки.А годините си минават и нещата няма да се оправят от самосебе си!!!!

34.   бас лова че тази изтория не е писана от 50г мъж

35.   31 ЗАРЯЗВАЙ Я категорично!!! докато нямате деца да реват и да страдат!!!

34 - откъде си сигурен?

до автора - Като любовница ти казвам - намери си любовница, но гледай да е омъжена жена, ако не искаш ангажимент.

36.   Интересна тема. Близо съм до възрастта на автора и проблемът му ми е напълно чужд. Не съм семеен от дълги години и вероятно мнението ми няма да бъде напълно меродавно по този въпрос. Все пак ще го споделя, защото не се знае от кой храст може да изскочи заекът :) т. е. решението. И така. Според мен сексът е физиологическа необходимост в определен етап от развитието на човека. Бил той мъж или жена. Също както са храненето, пиенето, спането и др. Та да си представим следната ситуация. Върви един мъж (респективно жена) по улицата. По някакви причини от месеци не е хапвал/а нищо друго освен сухар и умира от глад за някаква нормална храна. В джобовете си има достатъчно пари, а по улицата е пълно с ресторанти, пицарии, дюнери, сладкарници, магазини за храна и каквото още се сетите.
Според мен вариантите са два:
1. Влиза в първото заведение и се храни нормално с това, което му/й хареса. В този случай всичко е естествено и нормално.
2. Скърца със зъби и не влиза никъде, а си отива в къщи, при сухарите. Вярно, че в този случай няма да умре от глад, но ако продължи сухарената диета в организма му/й ще настъпят необратими изменения, защото сухарите не могат да набавят всички необходими вещества за нормалното развитие на организма.
За мен е повече от ясно, че единствено правилния избор е първия вариант. Когато една нужда възниква, тя трябва да бъде задоволена. Разбира се напълно възможно е и да греша, но така мисля. Дано съм бил полезен.

37.   Здравейте, на 34 съм и имах подобен проблем. Бях с една жена 12 години заедно, в началото всичко беше цветя и рози. След това се оженихме, и изведнъж сексът спря. А за млад човек, който има нужда и потребности това беше равно на убийство. Сексът наистина има голямо значение за една връзка. Аз съм търпелив човек и търпях, търпях и както казва колегата бях на ръчна обработка. Моята съпруга не искаше секс казваше, че дали ще прави или няма да прави секс и е все едно. Така търпях доста време, но накрая не издържах и си намерих любовница. Не се влюбих в любовницата, но все пак казах на съпругата ми. Разведохме се, нямаме деца. Искам да ви кажа, че всеки човек трябва да е щастлив, по един или друг начин. Затова моят съвет е да си намери любовница, но ако не иска да си разваля семейството да се пази. Има една приказка-"Не питай старило, питай патило". Аз съм минал по този път и знам какво е .

38.   Здравей, аз съм жена и съм на30г и супер много ми се прави секс. Мъжът ми не ми е отказвал до сега изобщои съм си напълно задоволена, но искам да го правя с друг и това е. И ще го направя, въпрос на време е да намеря подходящия. При нас е по-сложно. Трябва доста да вярваш на този с когото кръшкаш, защото имаме много за губене. Искам да кажа, че ако мъжът ми изневери, изобщо няма да се впечатля от това. И сега се питам как ти 30 години си издържал с една жена. Аз съм женена от 5г. и едва издържам с един мъж. Много ясно, че ще си търсиш, какви са тия чикии.

39.   № 17 допадна ми това, което си написал. Жена ти е кучка. Не те иска, но не те и дава. Ще те следи. че и ще те хване. Как стана така, че ти се остави да те хванат? Сигурно е децата намеси. А бе какви мъже сте бе?

40.   Намери си свободна жена и карай с нея!

41.   А бе ако имаш жена чудовище ще те питам как ще ще кръшкаш. Ще карам на чекии, защото толкова ми непоносима и само като и видя гадната физиономия и ми спада. Като не мога с с когото трябва ще съм на чекии. Но и тя няма да види.

42.   Абе хора, чак ме заболя като ви чета. Мъж на 31 съм с десет годишна връзка зад гърба си, абе брак без подпис. Един живот живеете, вече сте в поледния влак, какво милите, че ще ви става до 80. Жената на масата и се разбирайте като големи хора. Ако не да си ходи.
Това хората сме по-издържливи и от хлебарките. Всякакви ограничения и се научаваме да ги спазваме, че и се оплкваме само в анонимни сайтове.
Но аз вече не, живея си живота и съм адски щастлив. Все едно не съм живял досега. Пожелавам го и на други.

43.   Е, аз съм любовница на един такъв отхвърлен мъж и не ми пука колко хора ще ме упрекнат. И двамата се чувстваме прекрасно... Няма нищо по-хубаво от това след хубав секс да можеш да поговориш за всичко, което те вълнува при това без да скриваш или премълчаваш нещо... Да бъдеш себе си и да не се притесняваш какво биха си помислили пуританите за теб... Успех

44.   Може би и аз да споделя нещо, аз пък съм на 31 години и с мъжът ми правим секс 1 път месечно или един път на два месеца, той просто не иска, все е изморен, иначе голяма ревност проверява ми телефона, смс, по три пъти ми звъни къде съм и кога ще се прибера и така. Как мислите се издържа без мъж, като се има предвид, че аз харесвам секса много! Няма как, любовникът е нещо нормално според мен и който не го разбира значи просто не е наред с хормоните. И никак не е задължително да се съсипва един брак, при положение че всичко останало е наред! Всеки си има нужди и трябва да си ги задоволява до колкото може.

45.   Съвсем случайно попаднах на на тази тема. Аз съм мъж на 35години. Смятах, че само аз имам този проблем, а се оказва, че сме много. Много се обичаме с жена ми, но само толкова. Заедно сме от 10години, но когато стане дума за секс, всичко е различно.
Опитах да флиртувам с различни жени, хареса ми. Вярвам, че ако си намеря любовница ще спася брака си, ще мога да мисля за нещо друго, освен за това, че жена ми не обича да прави секс. А аз искам да правя всеки ден и то с нея.
В крайна сметка, сърце не ми дава.
Едно време бях голям женкар. За съжаление сега ми се връща тъпкано. Колкото много съм правил преди години, толкова по малко правя сега...

Искам да срешна жена с която да знаем защо се виждаме.... за да се забавляваме.

46.   45, ами ти си решаваш, но сега само мислиш така. Щом си намериш любовница, ако тя е нормална и читаво момиче (не като Златките от наши дни), скоро ще развиеш и по-дълбоки чувства и привързаност към нея. Няма начин. Сексът сближава. След като си се любил с друга жена и отношението ти към съпругата ще се промени. Ще видиш, че другата те желае, може и да се влюби в теб. Какво ще правиш тогава?
Ти-прагматикът, който се е оженил за младежката си любов, която вече вижда в него само добрия приятел, баща и съквартирант, ти - любовникът?
Как пасва това в един живот?
Ще се разкъсваш м-у дом, семейство и деца, дълг и брак и новите чувства, желанието ти да прекарваш повече време (в и извън леглото) с новата си любов?
По-добре не ходи в гората, ако те е страх от мечки, ти казвам.
Веднъж хваниш ли се на хорото, появят ли се чувства, започнеш ли да гледаш на брака си като на ограничение за истинското щастие, си загубен! (бракът ти е загубен)

47.   46, много добре казано.
За съжаление ситуацията ме е накарала да мисля така.
Това се случва от години и вече ми е писнало да си говоря едно и също през ден. Ако до сега нещо се е променяло, то то е било само за седмица или две. После пак същото и пак говорене. Омръзна ми...
Смятам, че трябва да пробвам нещо различно, пък каквото стане.

48.   Ще си кажа и аз мнението. Мъж на 37 съм и с жена ми почти не правим секс. Все не иска, все е вкисната. 10 години постоянно се карахме за това. Но сега вече и аз не искам да съм с нея и не се караме вече. Иначе другите семейни работи са добре. Мисълта ми е, че няма универсални неща в природата, т. е. няма мъж / жена за всичко. Ако е добра любовница, ще е лоша домакиня. Ако е добра майка, ще е лоша съпруга. Абе все с нещо се прави компромис. Затова прави си секс с любовницата, уважавай си жената, гледай си децата и си свиркай.

50.   На същата възраст съм, жена и със същия проблем-мъжа ми вече не ме желае. А на мен ми се прави секс и то много. Ако знаете как съсипва самочувствието това нежелание от негова страна. Затова и аз не издържах и си намерих любовник. Сега се чувствам чудесно, не изпитвам вина и не страдам от депресия, усещането да си желана и харесвана е страхотно. С мъжа ми иначе нямаме други проблеми и не мисля да се развеждам, другия мъж също е женен, без намерения за развод и това идеално устройва и двама ни.

53.   Ами то така се събрахме с любовника ми. От кафе на кафе, стана ясно, че той не е правил секс с жена си от 2 години, а пък аз с мъжа си от 10. Изобщо не се шегувам! Някой може ли да ни обвини, че решихме да поправим тази несправедливост? И на кого всъщност изневеряваме? На хора, с които нямаме никакви интимни контакти.

55.   Директен отговор на въпроса- Самозадоволяване.
Стига с тия любовници . Чуждото си е чуждо . Своето си е свое

56.   55, какъв е проблема с любовниците и какво означава чуждо и свое? Никой не е собственост на никого, та няма чуждо и свое.

1-50 от 68