Споделена история от Секс и интимност

Силиконови чорапи
Искам да попитам предимно жените вашите приятели искат ли да сте с чорапогащник или със силиконови чорапи? Моят проблем е, че приятеля ми ме желае само с такива атрибути иначе не ми обръща никакво внимание. За вас това нормално ли е? Аз съм жена на 27г. Ще съм благодарна да прочета мненията Ви.

Коментари

1.   Аз съм мъж и също имам фетиш към силиконови чорапи. Не виждам къде е проблема. Причтелката ми знае за този фетиш и сама си ги слага за да ме изненада.

2.   Аз съм жена и не мисля, че има нещо възмутително в това. Забавлявай се.

3.   Здравей, аз съм на 55 години, и никога по никакъв повод, не сами пречели или притеснявали подобни неща! Според мен, ако един мъж обича една жена, не трябва да има никакви странични проблеми! Според мен той не те заслужава!

4.   аз съм на 50г и много обичам да правя секс с партньорката ми да е с найлонови чорапи и жартиери или с чорапогащник много е възбуждащо направо откачам ще и пръсна дебелата путка

6.   Да ти се радва с тях е едно, но да не ти обръща НИКАКВО внимание без тях - това е абсолютна тъпотия! В края на краищата той има някакви чувства към тебе или към чорапите ти?! Или само от комбинацията между теб и чорапите?!
Откачена история!

И аз съм карал жена си да се облича като Снежанка, и тя го е правила с кеф, а аз съм се обличал като полицай, но всичко това е за разнообразяване на половия живот и няма нищо общо с отношенията ни... Не мога да си представя, че някой няма да обръща никакво внимание на партньора си ако е с или без нещо...

7.   Мъж съм и го имам този фетиш на 100%. Даже и често ме свършват с крачета- Footjob.

8.   Аз съм мъж на 40. Възбуждам се от женски крака в чорапи или чорапогащник от 16 годишен. Това е разпорстранен фетиш. Ако жена ми е носи чорапи или фин чорапогащник, не мога да и устоя по никакакъв начин - обикновено свършвам 2-3 пъти. Тя, след като усети как работи този ефект, сама си ги слага като и се прииска. Не че няма да и обърна внимание и без тях, но и за двама ни изживяването взима друго измерение ако тя участва по този начин.
Няма от какво да се притесняваш - вместо да се противиш, го приеми и се наслаждавай на резултата!

11.   Преди бях адски извратен със самия себе си, дори ме е срам да споделя какви съм ги вършил, но се възбуждах от себе си по прашки и дълги силиконови чорапи, да се снимам така, да бъда нежен със себе си, докато в един момент вече си имах приятелка и изгорих всичките тези неща, сега се възбуждам адски много когато тя сложи такива чорапи и тънки прашки, направо откачам, нямам думи как да го опиша, тя за мен е богиня когато се обуя по такива чорапи и започвам да я лижа, да я целувам и се разтапя, а аз съм толкова възбуден, сякаш аз получавам ласки, пък не е така, давам и ги на нея :_