Споделена история от Секс и интимност

Споделете колко най-много сте чакали и на колко сте...
Въпроса ми е към мъжете. Когато започнете нова връзка, колко време сте в състояние да изчакате партьорката си, да бъде готова да си легне с вас? Споделете колко най-много сте чакали и на колко сте... Колко най-много сте били на "сухо" ... Благодаря предварително

Коментари

1.   На 33 съм, чакал съм седмица-две и то защото беше девствена. Иначе, ако нямате желание да се разкъсате от неудържима страст от самото начало, значи няма химия. А да чакаш да се появи страст с времето, е все едно да чакаш да цъфнат налъмите. Ако не усетиш кръвта ти да кипне, да ти се замае главата и сърцето ти да заблъска, като да иска да изскочи - бегай. Ако пък го усетиш, за какъв да чакаш?

Има някои моми, иска им се, обаче не дават, за да станели по-интересни. Много е смешно, все едно не знаем за какво сме заедно.
Най дълго съм бил без секс 7 месеца, на експедиция далеч от цивилизацията, без жени наоколо.

Дядо Торбалан

2.   Зависи от партньорката, с някои правих секс още на първа срща, но се е случвало да чакам и по 4 месеца.
М 36

3.   А,това е добър въпрос,и аз се интересувам...Момиче съм...Споделете,ама пишете и години и мнение

4.   Колкото й е необходимо, за да се почувства комфортно.

Мъдеф

5.   9 месеца. Чакането обаче си заслужаваше! 21 М

6.   Човек чака толкова до колкото сърцето му позволява да чака. Ако наистина искаш една жена, защо не. Не ме разбирайте погрешно аз ненавиждам чакането. Обичам всичко да става ясно веднага. Но.. :)
Ралф

7.   2-3 срещи, не мога да се влюбя в някоя с която не си пасвам сексуално..50г-М

8.   То насила хубост нестава... Така че когато му дойде времето -тогава. М-27

9.   Браво, мъже ! За секса сте по-честни в исканията си от жените! Една жена на 50

10.   Ами аз съм чакал най-много почти две години.До там така и не се стигна.Тя както разбрах е предпочитала да го прави с нейни познати или с някой появил се от нищото и пожелал да му пусне веднъж не с човека, който я обича(аз).

Иначе не съм правил секс от почти 27 години.Както се досещаш съм на почти 27 години и съм пълен неудачник.Не съм имал приятелка освен тази дето се чукаше с другите, а с мен е излизала за да и платя сметката в кафето и дискотеката.Незнам какво, е да бъдеш обичан от момиче.Незнам какво е да си желан.
Бъдете добри и щастливи не бъдете като мен!!!

11.   Аз съм жена и ми се е случвало да бъда с няккой още на първата среща, както и да отложа със седмици. От моя глегна точка принципът е следният: понякога привличането е мигновено и, ако партньорът има добро отношение и ми допада, нямам спирачки. Друг път настройването на една честота не става от първия път. Нужно ми е повече време, за да се отпусна в компанията на партньора, както и той в моята. Ако в една такава ситуация той насили нещата, аз се отдръпвам.

Не пишеш на колко си години, но подозирам, че си млад и може би имаш приятелка, която желаеш, а не можеш да имаш. Ако сте тийнейджъри, се въоръжи с търпение, защото неопитните момичета са по-предпазливи. Ако и двамата сте полово активни, предполагам, че дамата все още те опознава и може би не се е отпуснала достатъчно, за да стигнете до секс.

Пиши повече по твоя въпрос.

12.   До номер 6... Ралф,не знам защо обаче някак си много ме радваш... и други коментари от теб съм чела и някак си наистина много ме радваш. Сори за оффтопика...
Поздрави
Мила

13.   Рекорда ми е 5 месеца... имах една приятелка, която твърдеше, че на мъжете това ни е фикс идея, за това живеем едва ли не и т.н. Еми от инат, но все пак й доказах, че не е особено права. След няколко месеца намеци, накрая си призна грешката и го направихме по нейно настояване.
VB

14.   Ами зависи от партнйора/ката.Може и първата вечер да си легнете може и след 3 месеца.Всичко е химия.Най-много съм чакал 2 месеца.27М

15.   И аз чаках около 2 месеца. 24г. И наистина съм на мнение - колкото толкова. Няма специален критерий от рода: ако мацката прави секс на първата вечер е курва, а ако чака повече от 3 месеца е задръстена.
Всеки си има разбиранията, така че мисля, че каквато и да ти е ситуацията няма за какво да се притесняваш.

Оу, а и наистина зависи на колко години сте - все пак ако сте на по 15 е нормално да се чака и с години ...
Авторът е момиче, нали ? Защото се обръща 'към мъжете' .. 'легне с вас' .. рядко е мъж да не използва чукане/ебане/или поне секс ..

16.   Чакал съм 3 месеца и то, защото не подозирах, че ме сваля - бяхме колеги и излизахме на кафета уж "служебно".
А, колкото до това дали има допустим срок - ами няма. Чака се докато се почувствате удобно или на единия му писне. А ако някой бави топката изкуствено и го усетят - край!
Otvorko.

17.   3 месеца и после бях повече от доволен ;)

Арж

18.   Ако я Обичам Бих чакал и 1 година.
Мисля че е крайно време е да се научим да мислим с горната си глава.

19.   Най-дългото ми чакане беше 20 години (е, не че през това време съм бездействал де :), а когато моментът дойде - й отказах!

20.   10. Не всички жени са такива... ти не си неудачник, а добър мъж, който предполагам не си ляга със всичко, което има женски полови органи. Просто не е дошло момичето подходящо за теб. Галина 20

22.   Най много съм чакал няколко месеца , може би 4-5 , мисля че затова време ако не може да се отпусне няма смисъл и си оставаме само приятели. Иначе без секс .... не знам точно но може би няколко седмици.

23.   Първата на 20, зарибявах я година, последната на 25, сега съм на 30 чакам "специалната" , мразя еднодневки използвачки :)

24.   Аз чакам вече 26 години........

25.   Аз съм на 22г.Чаках я 1 месец .Накрая я заведох на море и я насилих.Да няма да я чакамя.

26.   Зависи чакал съм 2 месеца , но също така и съм бил с момиче с което на първата вечер се награбихме .. при всяка е различно (или просто аз не знам как да си го поискам) М 19 :)

27.   Лелеле... Аз съм момиче на 20г и НИКОГА до сега не ми се е случвало някой да ме чака повече от 3 срещи. Съгласна съм с първия коментар, ако няма химия , за какво да се закаме ??? :)

Лили