Споделена история от Секс и интимност

Може ли гинеколог да ми помогне?
Здравейте скъпи читатели на този наистина страхотен саит. Искам и аз да споделя моята история, от която ме е срам, но наистина не искам да я споделям с никоя приятелка, колкото и да ми е близка.

Аз съм на 20 години и досега не съм правила секс, някак си не мога да се отпусна и нещата явно не стават. Надявам се, че ме разбирате, защото и тук ми е трудно да споделя. Но въпроса ми е може ли ако отида на гинеколог, там по някакав начин да ме отвори по някакав искуствен начин. Офф зададох си въпроса, моля само за сериозно коментари. Благодаря Ви!

Коментари

1.   Hе мисля, че гинеколозите извършват такива 'услуги'. никога не съм чувала да го правят а и честно казано едва ли един уважаващ себе си лекар би направил нещо такова- противоестествено е.

2.   Да,може!!!

3.   НЕ!

4.   Със сигурност ще може, но не го прави по този начин! Не приемай отърваването от девствеността си като досадно и чисто механично задължение на някой. Аз правих секс за първи път точно на твоите години. Исках и по-рано да ми се случи, но не се получаваше...Обмислях варианта кой да ме дефлорира, но не смятах да го правя сама с подръчни средства.

Сега чети внимателно: най-удачния и добър вариант за теб е да намериш/срещнеш човек, с когото имате взаимно привличане. За предпочитане опитен- с рутина в секса. Сподели с него, че си девствена и го направете! Така е най-хубаво! А може впоследствие и чувства да се породят-кой знае? Не се имай за задръстена, само защото все още не си правила секс. Може някои да ме упрекнат, че съм консервативна, но моля те-прецени реално нещата! За един мъж би било гордост и чест да ти бъде ПЪРВИЯ! Това страхотно ласкае егото им! Една жена на 36

5.   Глупости! Гинеколозите са лекари, а не дефлоратори!

6.   Аз съм на 16 години и преди два дни го направих за първи път.. пурвия ни опит беше неуспешен, защото мен мн ме болееше.. но на втория път горе долу се получи... трябва да си напълно отпусната.. иначе много боли .. !

7.   Ми мила по принцип е вазможно , но генеколога едва ли ще се навие ама с подходяща сума може би :D . Според мен чакаи да се отпуснеш то се усеща когато е време и като си с подходящото момче поне аз го усетих нищо че бях на 15 а сега сам на 17 . Ми незнам какво друго да ти кажа освен да не прекалиш с чакането , защото ципата закарнява . Мии успех и дано да ти е яко

8.   Искуствен пенис или нещо от този род.

9.   Ти за алкохол не си ли чувала?Удари 2-3 водки,ще се отпуснеш и страховете ти ще изчезнат или поне ще намалеят.И си намери някой опитен мъж,никакви изкуствени простотии!

10.   Купи си вибратор тогава