Споделена история от Секс и интимност

Приятелско отношение или нещо повече?
Здравейте! На 21 съм и си имам сериозен приятел от повече от 2 години. Харесвала съм горе долу колкото момичета, толкова и момчета. Определяме се като бисексуални, правили сме секс с 3 двойки. Той няма нищо против и аз нямам и няма ревност.
По-конкретно искам да попитам за една приятелка на моят любим. Да я наречем "X". Тя ни покани на гости в квартирата си, в град, където ние не живеем в момента. Ние се съгласихме. Пихме първата вечер с нейн познат и моя приятел ? казал, че сме бисексуални. Аз не бях при тях, когато го е казал, но разбрах, че тя го е приела като нормално, но повече се учудила, че го правим с други двойки - питала дали приятелят ми не ме ревнува. През другите дни и аз, и приятелят ми забелязахме, че X се държи малко по-различно - повдига си леко набрежно блузата, прегръща ни. Каза пред нас, че една жена сигурно по-добре би могла да задоволи друга. После ми правеше комплименти - не много по-различни от едно приятелско отношение - че косата ми била хубава (и я пипаше), че съм готвела вкусно, понеже едната вечер им готвих, че парфюма ми бил хубав. Тя дотогава не ми беше правила каквито и да е комплименти. По принцип преди ни е казвала, че сме много сладки двамата. Но след като за първи път ме видя пияна като ? бяхме на гости, следващите дни ми каза няколко пъти, че съм била много сладка, пък и единия път беше преди други хора. Като си тръгвахме и бяхме на гарата, седнахме на една пейка и аз бях в средата и тя ме попита дали сме щели да правим сандвич и аз да съм плънката.
Та дали тя ме е сваляла или пък е искала да правим тройка, или просто се е бъзикала и се е сприятелявала с мен? Нямам нищо против това да правим тройка междудругото.
P. S. Приятелят ми я познава от 20 години и не помни тя да си е имала приятел, движи се предимно в мъжки компании.

Коментари

1.   Ако това е истина, действай, такива неща ти харесват, не виждам какъв е проблема. Това наистина прилича на задявки от нейна страна, още повече пък и този намек за сандвича и плънката. Искрено ви звиждам че сте толкова освободени и правите такива неща, много бих желал и аз да опитам такова нещо, но жена ми е хипер консервативна, направо с възпитание от 19-ти век - религия и суров морал.
Забавлявайте се, миличка, просто опитайте всичко, което се сетите с Х. Бисексуални сте, тя го знае и определено напира за такива неща, просто не бих се поколебал нито за секунда на твое място.
Боже, защо не даваш на всички от тези блага!!!!

Venom