Споделена история от Секс и интимност

Само секс ли иска
Здравейте, запознах се с едно много привлекателно момиче. Още като я видях си казах, че искам да е моя! Та тя си работеше, аз я наблюдавах и много исках да и кажа нещо но не знаех какво така като беше резнала вече ой приятел та реших да я намеря във фейсбук което се оказа много трудно.. та все тая едва ме прие, дълга та широка. Но дойде момент в който не знам, някак разтопих леда в нея и започнахме да си пишем често да се бъзикаме и да се смеем. В един момент обаче тя ми пишеше колко искала да отиде на фитнес ама не знаела каки упражнения да прави и нз си какво можело ли да я посъветвам така като аз си тренирам усилено казах и че има по стегнато тяло от половината във фитнеса, както и а е след час спор решихме че ще отидем заедно тя беше с клинче и потниче.. късо.. откачих... Вечерта една нейна колежка имаше рожден ден и го празнуваше в дискотека пийнахме доста.. тя беше с къса поличка и няква блузка пак такава къса ама полата беше с висока талия а тя има уникално тяло та доста пийнахме и тя нещо ми каза и избяга ама аз не я чух и тръгнах след нея тя влезе в тоалетната вкара ме в една от кабинките пъхна ръка под дънките ми.. и да сещате се не изпада в подробности за подобни неща.. та почнахме редовно да правим секс и все на такива т. н. "опасни места"в същото време излизахме споделяхме си и снощи я питам мислиш ли че между нас може да се получи нещо и тя ми вика мм добре сме си така и аз тва кво значи и тя ми вика виж харесвам те ама е безсмислено да се нараняваме а аз знам че ти ще го направиш.. стана и излезе... наистина искам повече с нея какво да правя дайте ми съвет моля

Коментари

1.   За мен тя иска нещо повече, но явно са я наранявали много и се страхува това да не се повтори.
От друга страна, тя може би си мисли, че ти само това искаш...
Според мен всичко зависи от теб, ако започнеш да се влюбваш в нея, по-добре да не си криеш чувствата, ими да й ги показваш с думи и най-вече дела... :-)

2.   Така изглежда! Явно е имала големи разочарования преди тебе, или си е просто такава - повърхностна някаква.
Имай предвид, че да създаде човек сериозна връзка хич не е лесна работа - много по-дълбоко е, отколкото изглежда първоначално! Трябва и двамата да са готови, да го искат, да са готови да преминат през хубави, и най-важното ЛОШИ моменти заедно, да променят себе си до известна степен за да се напасват, да могат да правят компромиси и т.н.
Извинявай, ама аз дама, която ме дърпа в тоалетните да правим секс не бих погледнал сериозно, ако ще пари да ми дават. А пък ако психиката й е наранена от някакви предишни връзки, за да постъпва така, нямаш си на представа през какъв ад ще ти се наложи да минеш, ако решиш да влезеш в ролята на неин лечител и спасител! Готов ли си за подобно нещо?
Иначе ако гледаш на живота като на купон, и бъдещето не те интересува - наистина е по-добре да си останете така... Помни, че нищо в живота не е такова, каквото изглежда отстрани и в началото, и ако човек не е готов да приема множество тежести, усложнения, сериозни ситуации и т.н., по-добре да не се захваща изобщо.

3.   момичето ти е казало в прав текст, че не иска сериозно обвързвне или поне не с теб. защо го прави, ние няма как да знаем - може да преживява предишна връзка, може да страда по някого, може просто да е в период, в който иска да купонясва (макар че сексът по тоалетни на дискотеки идва малко в повече :-), може просто да не те харесва за сериозна връзка, ...
причините нямат особено значение, важни са фактите. ако те устройва сегашното положение, продължавай, ако не - търси си друго момиче.
Ж42

5.   Пич, това значи, че трябва да вземеш контрола в ръце с тази мацка. Не я питай ами тва кво значи.

6.   От автора: Не, тя не е някаква курва, даже беше много притеснителна след случилото се, явно беше пийнала повече. Все едно, аз я познавам. Да, наранена е, ходила е с някъв 3 години и той и изневерил.. но нз дали я е страх и ако я е страх какво да правя?? //////////

7.   Н2 ми взе думите от устата, за тоалетната. Чакай бре, та това е първият ден, в който излизате заедно и да ти се натисне? ! Обикновено жените се бавят малко когато нещата са ясни за да не ги помислят за лесни.

Като описваш какво страхотно тяло имала и поведението и, трябва да е от онези жени, които наричат "родени за секс". Повярвай ми, не искаш такава жена за сериозно. Като мине известно време други мъже ще флиртуват с нея, ще се почнат едни рога, като благороден елен ще станеш. Такива жени не могат да седят мирни и на 40-50.

8.   "виж харесвам те ама е безсмислено да се нараняваме а аз знам че ти ще го направиш.."

Момичето май се е парило преди с някой друг, разочарованието му от него е било голямо, може да е имало разбити сърца и несподелени чувства, предубедена е към теб а и всички мъже сигурно:). Бъди упорит, не бързай с чувствата, постопил си леда около нея но май има още много за топене. Доверието и ще го спечелиш много трудно оттук нататък, но пък направиш ли го без да се дъниш - твоя е!

Venom

12.   7 - Не е първият път в който излизаме заедно, познаваме се вече от 3 месеца и сме излизали преди рождения ден. Наистина не знам, как да разтопя останалата част от нея...

13.   Аз също не бих взел на сериозно такава жена. Викаш пийнала е. Е, после ако ходите какво? Все ще си мислиш кога ще пийне и ще се * с някого в кенефа? Не, мерси за такава жена. Аз лично не бих приел такава оферта. Ама ти си знаеш, щом искаш такава. Но все пак помисли наистина ли искаш такава връзка, защото ако се стигне до такава според мен ще береш ядове да знаеш. И това за съжаляването все ми се струва, че е театър да не излезе сериозна, може би си влюбен и ти е трудно да преценяш трезво. Но дори и да не е театър, пак казвам, по цял ден ще се чудиш кога ще се напие и ще сгафи ли?

14.   Колкото и да е пийнала, ако си го иамше морала, нямаше да се дава така лесно и то в тоалетната. Ако си го няма морала, тогава оправдания колкото си искаш, веднъж ще е "пийнала", другият път нещо ще и липсвало, третия ще и се искало нещо различно и т.н. да не продължавам да изброявам вече изтърканите до болка познати едни и същи оправдания.