Споделена история от Секс и интимност

Куриерът
Беше към 12 следобед когато очаквах пратката си от една куриерска фирма и преди съм получавала от какви ли не, но нищо особено защото винаги съм била задоволена и никога не съм изпитвала нужда при това куриер. Това го има само по порно филмите, макар да съм мечтаела тайно.
Стана 12:05ч и той се появи на вратата, беше облечен с зелен панталон и синя карирана риза, от това което видях на шпионката направо се подмокрих, той беше толкова секси. Отворих вратата аз бях облечена в розов пеньоар и от отдолу гола защото преди малко бях излязла от банята, но когато го видях направо ми щръкнаха зърната, което се подчерта и той взе та видя. Държах се хладнокръвно но колкото и да опитвах не можех, той ме подлудяваше, а гласът му беше толкова секси!
Докато ми подаваше да подпиша се докоснаха ръцете ни, мисля че и той беше възбуден и то доста. Погледнах надолу и нещо се очертаваше около зелените му панталони. Нещо набъбнало, погледнах го отново и той усети че и аз желая това което и той си мисли.
Дръпнах го навътре и бутнах всичко от ръцете му и го притиснах към стената, беше по-нисък от мен. Започнахме да се натискаме, но не продължи дълго защото аз се насочих към нащръщналия му пенис, който беше доста надървен и започнах да му духам като невидяла. През това време той ми помагаше да сваля пеньоара си, от гледката му стана още по твърд. Е явно определено бях неговия тип.
Целувах го, освен че му духах, това винаги ме е правило така мръсна целувки по устата след облизания му пенис. Той мачкаше и стискаше циците ми, дори ги хапеше, това беше толкова възбуждащо определено беше див в леглото. Правеше го с голяма страст.
Аз се бях здраво подмокрила, време беше дръпнах го към кухнята и седнах върху плота, започна да ми прави френска, стенех …
Не издържах и му се яхнах върху кура, лашкаше ме както той си знае, сменяхме пози, теглеше е за косата, доста див секс. По задоволих го, но на мен това не ми стигаше исках малко повече грубост, накарах го да започне да лази и започнах да го шляпам, задника му стана червен това ме толкова възбуди бих искала да го изчукам анално, но беше непознат и едва ли щеше да иска да стане част от тази моя фантазия. Обаче му хареса шляпането. Яхнах му се отново на кура, здраво ме чукаше и чукаше, теглеше и хапеше… усетих че е готов.
Исках спермата му върху циците си, лудо го лъсках докато не свърши…

Беше определено запомняща се доставка такъв луд секс не бях правила от доста време. Пича се облече и си отиде, аз задоволена се запътих отново към банята!

Коментари

1.   Някой прекалява с евтиното порно... :D

2.   Много добре измислено.

3.   Ех, колко си жалка. Добре, че всичко тук е анонимно. Такива жени като теб не са много долни същества. Това не е обида, а факт. Дано да има по-малко като теб.

4.   Моля те иди се прегледaй :) Успех

5.   Тва го е писал гей. 100 про :D

6.   Голяма измислена история :)

7.   Спри порното и дрогата и ще се лишиш от излишни фантазии!

8.   Как се казва порно филма? Ти сериозно ли очакваш да ти повярва някой? То пък бива, бива, ама... чак толквоа.