Споделена история от Секс и интимност

Тройка?
Здравейте! С приятелката ми сме заедно от почти 9 месеца. Секса е повече от страхотен. Доста е перверзна, най-просто казано мръсница в пълния смисъл на думата. Та на въпросът - преди 1-2 месеца и двамата бяхме много навити да правим тройка с още един мъж, намерихме подходящ, който беше съгласен, но 2 дни преди уговореният ден да го направим той се отказа. След като премислих нещата разбрах, че за добро се е отказал. Мисълта да я деля с друг мъж едновременно ме подлудява от ревност, но и в същото време ме възбужда, много е странно. След това си поговорихме и решихме да не го правим, защото прекалено много се обичаме и това може да развали отношенията ни, но преди 2-3 дни тя отново повдигна въпроса за тройка с друг мъж. Каза, че и било интересно, искала да го опита с мен и тн... Много се двоумя. Тя е любовта на живота ми и ме е страх, че ако го направим след това нищо няма да е същото. Вие какво мислите?

Коментари

1.   Сега ще ти кажат, че тя не те обича, че това са извратени неща и т. н. Всеки си има право на мнение. Аз ти казвам, че ако ти не си готов няма смисъл да го правите защото след това наистина ще си развалите отношенията. С жена ми сме го правили 4 пъти с друг мъж и не сме имали проблеми, но го искахме и двамата, а и през одините сме се доказали един на друг и нямаме грам съмнения. Беше хубаво, даже невероятно, но не при всички е така.

2.   Помисли върху третото изречение което си написал. Щом си я описал такава значи не очаквай нищо добро. Ти и да не искаш тройка, тя ще си поиска с или без теб. Успех.

3.   В такива теми много трудно се пише човек. Птосто защото зависи само от това какъв си ти и от това каква е тя, а ние не знаем това. Ако сметнеш, че ще ревнуваш много и нищо няма да е същото после, не го прави, ако пък сметнеш, че ще ти е кеф, или пък ако тя много го иска и си готов да го направиш за нея давай. Няма как ние да ти дадем съвет като не ви познаваме. Трябва да прецениш.
S.A.D.

4.   Аз не намирам нещо кой знае колко възбуждащо в тройка с друг мъж, дори и приятелката да е неговата собствена или неангажирана към някого от двамата... Обаче за мен тройка с две жени е много готино нещо (споделям личен опит за последното, без да го предлагам на автора на терзанието по-горе).
Дали едно нещо в секса ще ти хареса много зависи от това до колко си интелигентен и какви комплекси имаш (всеки има трески за дялане) - повечето хора компенсират някакви липси посредством сексуални ексцесии... Или точно обратното - пряко сили се придържат към консервативните модели и поведение в секса заради страха от самите себе си. Щом ги мислиш много тези оферти значи не си готов за това нечувано начинание и не те влече особено... Не си мисли, че ще станеш по-модерен като се съгласиш на сексуална практика, която те отблъсква или просто не ти е минавала през ума, докато лъскаш сам ;) Не си отбелязал на колко сте години двамата - това е важно :)

5.   Аз съм навит.

6.   от автора: аз съм правил тройка с жена и още един мъж, но не изпитвах нищо към жената. Това момиче наистина го обичам и от там идват притесненията ми. Тя твърди, че ако го направим ще е просто за експеримента и нищо повече, че ако ни хареса ще го повторим и така. Просто не искам да я загубя заради подобно нещо.

8.   онзи ден двама ме направиха щастлива, идните дни пак предстои, гаджето ми е много щастлив, ти щом се колебаеш значи не ставаш за такива неща а мацката просто си го иска...

9.   Aвторе (6) женa съм, преди време имaх подобни желaния, мъжът ми кaзa същото - хем го възбуждa идеятa, хем мисълтa, че друг ще ме докосвa... основният му стрaх беше, че ще се променят отношениятa ни. Не го нaпрaвихме, не съм повдигaлa повече въпросa и без товa не бях сигурнa, че го искaм нaистинa. Но при вaс.... тя продължaвa дa искa...
Aз не могa дa нaкaрaм съпругa си дори нa мaлко по- груб секс от време нa време, нaй- много 5-10 мин. и пaк си стaвa " моя нежен мечо". Кaзвa, че преди с други е бил груб, но с мен не може.
И си мисля, че си кaто него. Кaто обичaш, обичaш нaвсякъде- в леглото и извън него, не можеш дa я " видиш" по друг нaчин, дa се aбстрaхирaш от мисълтa, че товa е любимaтa женa.
Зaтовa, според мен недей, aко пък продължи дa нaстоявa... мaй ще трябвa дa поемеш рискa, тя явно по друг нaчин приемa нещaтa.