Споделена история от Секс и интимност

Смаляване на пениса?
Темата ми е напълно сериозна. Момче съм. В интернет е пълно с теми за увеличаване на пениса, но мен ме интересува точно обратното? Трикове за смаляване, основно на дължината? Проблема ми е сериозен, помагайте!

Коментари

1.   Няма начин да си смалиш пениса, ако искаш да имаш функциониращ орган! Всичко е генетика, но природата НИКОГА няма да създаде пенис, който е невъзможно голям. Женската вагина е вълшебна, през нея излизат 4,5 кг. бебета, твоя ли пенис няма да влезне?
Съветвам те, ако имаш действитлено много голям пенис да спазваш следните елементарни правила
- Купи си специално големи кондоми - XL
- Купи МНОГО лубрикант
- Прави секс в пози с по-малка пенетрация - кучешка, лъжички, ездачка и тем подобни
- Намери си ПОСТОЯННА партньорка, която да привикне с времето с размера ти.
Женската вагина е направена за пениси от 10 до 30 см., СПОКОЙНО
Гледай да не блъскаш в началото много навътре, защото там е маточната шийка и боли, но с течение на времето се свиква и дори някои жени получават оргазъм по този начин. Има си причини жените да търсят големи членове, но това ще го разбереш с по-опитна партньорка. С младо момиче какъвто и да ти е пенисът в началото ще имаш проблеми. Боли и при малък и среден пенис, не е приятно в началото, но с течение на времето не само се свиква, но и започва истинската наслада. В постоянството му е майката!

2.   Н1, имaм зaбележкa- при кучешкa и ездaчкa, всъщност прониквaнето е по- дълбоко, зaтовa се препоръчвa при по- мaлки пениси.

3.   до № 1.
Страшно отворен си и още толкова неграмотен. Бебетата не са във вагината, а в матката. А ако успяваш да го вкарваш в матката, трябва да си сигурен, че си яхнал крава или кобила. Но че си девствен е ясно, след като мислиш, че при "кучешката" и "ездачка" пози вникването е най-малко(точно обратното е).
Пък погледни някоя книжка за да останеш изненадан, че маточната шийка не е много навътре. И малко като висша математика, шийката на матката е инервирана, така че тя не боли.

4.   Не ми звучи логично да има начин за смаляване на пениса.
това има хора, които се комплексират от дължината на пениса си, тоест искат го по-голям, а ти се притесняваш..

5.   Нееее, пич луд ли си? Защооо искаш да си смаляваш бе? Глупав ли си или да? Недей, всички жени обичаме големиии!

6.   Ти пък ще смаляваш! Никакви такива.В мисионерската поза,когато можената е мн. възбудена-точно това и трябва! Голяяяяяям....... за голямооо удоволствие. :)

8.   До сега съм имал две гаджета. Но и двете ме оставиха точно заради тоя пуст пенис. Като правим секс като им го вкарам малко не ми е кеф направо нищо не усещам, а като пробвам да им го вкарам повече ги боли. Не може да се прави секс направо ужас. Само една квартална курва ми се радва, след като разбра за размера му. От доста време седя на сухо ще взема да я оправя нея... ако и тя има проблем с размера ми не знам какво ще правя вече...
От автора.

9.   Знаеш ли как да си го мериш? Ако си го наф 20, по хубаво си го премери от пубиса, защото там не вярвам и 19 да е даже. Аз съм го изкарвал моя 19, а той си е 16, 5, даже е голям, понеже в Европа пенисите са не повече от 13, 5 - 15, 5 см. Европеец ли си? и колко изобщо то е, защо не си писал???

10.   Aйде сегa, не се превземaй. Колко дa е? 1 метър?
Някои хорa искaт дa сa нa твое място...

12.   Намери си за партньорка по голяма от теб жена с опит в секса. Тя няма да е така тясна като до сегашните ти приятелки, с нея ще се понаучиш на това онова и после ще ти е по лесно да се справяш със ситуацията.

14.   Що ще си го намаляш, пич? Моя е 22,7 см от пубиса до края на главата и дебел колкото шише от минерална вода 0.5 литра. Всички жени много му се радват. Като ги нанижа и като ги заблъскам с тия големи таш.ци умират от кеф. Малко е кофти като съм на плаж, защото всички жени там ме гледат, че много си личи, ама се свиква. Даже тая година като бях на морето две руски девушки дойдоха и криво ляво се разбрахме, че искат да ме питат дали не съм си сложил нещо изкуствено в банския. После и двете се увериха лично, че няма нищо изкуствено и опищяха хотела от кеф. Е, на другия ден ходеха малко като разтоварени татри, ама това не попречи на едната още същата вечер да язди отново. Няма да се косиш. Жените ги обичат тези неща.

15.   Мини на лелички. Те могат всичко да поемат с лекота :)
А тези твои гаджета след някоя година сами ще те търсят.

Y D

17.   Ако това изобщо е истина, момичетата са се отдръпнали не защото ти е голям, а защото ти не си направил нещата както трябва. Една жена, ако е възбудена добре и достатъчно мокра може да поеме всичко и да пита за още. Вероятно си се опитал да го вкараш на сухо.

18.   24см - 17см дебелина! Колкото и да са възбудени ги боли, как мислиш че изобщо в суха жена би влезналл..... до сега съм бил само с момичета на мойте години -1г а аз съм на 19.. явно само по опитните се радват...

19.   Абе пич ти на това голям х. й ли му викаш :) в казармата имах един дето му беше до коляното и след капачката още малко с лек завой на ляво.... значи сам си направи сметка за размера на бедрената кост при мъж с ръст поне 185см и за неговия размер. От тогава всяко порно ми е като комедия... и впрочем онзи наистина имаше проблем с мадамите и секса, все разправяше че пищели...

20.   По добре не пробвай да го смаляваш, защото брат ми се опита с инжекция и някакво лекарство, но уви след 1 месец операция, не си играй!