Споделена история от Секс и интимност

Хиперсексуалност
здравейте, питам ви нормално ли е постоянно да ми се прави секс, момче съм на 17г. знам че е нормално от хормоните и т. н още повече, че съм активен спортист от доста време, това допълнително увеличава тестостерона, таа от както се помня, още от много малък съм луд по жените, красив съм, няма да си кривя душата обаче секса си е дефицит пък и имам проблем с това да си хваня приятелка, е понякога по време на секс ми минава желанието, но се нормализирам после, не мога да контактувам толкова с момичетата, щото не издържам и веднага си разкривам нуждите пред тях.. дайте ми някакъв съвет, поздрави!

Коментари

1.   Би трябвало да си по сдържан и не се изпускай пред момичетата бъди себе си и недей да се притесняваш

2.   Слaдур ;) бушувaт ти хормоните и кaто нямa кой дa ти ги " нaчеше", още повече. Нормaлен си, нямa нищо хипер в товa.
Не бързaй толковa дa си " издaвaш нуждите", всички ги знaем, но мaлко е грозно, обидно дори, при първa- третa срещa дa се " издaдеш". Дерзaй, имaй търпение с момичетaтa, покaзвaй интерес към хобитaтa им, личносттa им, покaжи се кaто кaвaлер и скоро те сaми ще ти " издaдaт и своите нужди", които сa същите кaто твоите, но първо минaвaш женския тест и aко си одобрен, ще бъдеш допуснaт до " рaйските двери", a може и сериознa приятелкa дa си нaмериш. Тоест- неогрaничен достъп.

3.   Нормално е. И аз бях в твоето положение. Активен спортист, не пия, не пуша в много добра форма. Тестостерона е много висок :) Сега вече съм на 22, нон стоп пак ми се прави секс. Разликата е че сега живея сам и вече не ми е проблем да излъжа да доведа някоя мацка в нас или ако няма навина да си пусна порно... Ден без поне 1 свършване за такива като нас е истинско предизвикалтество :)

4.   Що бе? Нали си красив?! От мен да го знаеш, на една жена не и дреме грам как изглеждаш (освен ако не е някаква супер тъпа). Да, ако си ' красив' ще те забелязват, но ако си тъпо парче, а от това , което чета изглежда че си, няма как да остават с тебе. Имам един приятел, който през живота си не е влизал във фитнеса, но е остроумен, интересен, знае как да омае една жена и т.н. Пък ти си бъди красив, и сам. Промени си отношението към жените, че иначе ще свършиш на ръчна само...
Поздрави,
Ели

5.   Хей малкия, успокой страстите ;) всичко ти е от пубертета и хормоните, дето те бият по главата..слез малко на земята и мисли по трезво ;)
И самочувствието ти е малко въз в множко :Д

6.   Не се издавай толкова бързо и си намери подходящо момиче не за ден, два и с времето ще стане.. :)

8.   И аз съм така. Садо да видя някоя по леко облечена мацка и ставам като кон.

9.   Спокойно, аз съм жена с подобен проблем. През определени периоди ми правят хормонални терапии (които не ти препоръчвам хич).
Ако трябва да сме честни, когато имам свободен ден взимам два шоколада и цял ден - секс, маструбация.
За съжаление сексуални мъже много рядко се срещат. Да, склонни са към маратони, но когато заживеете заедно не ти пускат по-често от три пъти на ден, а после дори още разреждат.
На теб ти се такова та две не виждаш, той нашия все бил уморен, все гледа нещо да се скатае.
Абе мъжка му работа. Доста често не мога да заспя, толкова ме треска хормона. В такива моменти след 2-3 оргазма заспивам, но има дни в които трябва много повече (от порядъка на 5 до 7).
Първата ми мисъл сутрин е секс. Последната вечер е секс.
По средата през деня - пак секс. Все пак съм благодарна за хормоните, които ми даваха, а и на израстването.
До 20 години не можех една нормална мисъл да завъртя в главата си, само за това мислех.
Ох, да ти го кажа директно, не е лесно в тоя живот. Имало е кратки периоди, в които съм имала толкова секс, колкото съм искала, но като цяло не е лесно цял живот да се чувстваш недотакован...
Към модераторите - не се майтапя и не спамя, така че моля да не ме цензурирате.

10.   Хвани си момиче само за секс. Така съм аз с едно приятелче, само секс, има чувства, за да е по-интересно, но до там. Разбираме се кога и къде и до там. :)