Споделена история от Секс и интимност

Защо не иска да си даде девствеността след 2 годишна връзка?
Здравейте, ситуацията е следната, моля да ми отговорите и да коментирате, благодаря ви.
Ходим от 2 години, тя е девствена, на почти 20 години сме и двамата и никога досега не сме правили секс. Пробвал съм какво ли не, тя винаги си намира оправдания. Не била в настроение, глава я боляло, не искала, гъдел я било, не било и приятно. не била възбудена, не бил сега момента, в цикъл била, не била се оправяла там долу, раничка имала, пъпка имала, и всякакви безброи оправдания. Правил съм какво ли не за нея, по-романтична обстановка, рози, свещи, вечери, подаръци...
Винаги съм търпелив, внимателен, не бързам със събличането, целувам я навсякъде... само ми се дърпа и не иска....
Говори сме много пъти.... изчаквала поiдходящ момент, не била възбудена, не била в настроение, винаги си намира оправдания.... На по 20 години сме почти, не сме на по 14 15 Никога не съм ги разбирал жените за каквото и да е било...
Защо не иска да си легне с мен? Каква е причината? Говори ли сме много пъти, но не се стига до отговор, които да ми даде ясна представа защо не иска? Ако си пъхна ръката под гащите и ми я хваща и я маха и казва че не и било приятно и че я е гъдел...? Защо не иска да правим секс след като съм и доказвал, че я обичам и че тя е всичко за мен???

Коментари

51-92 от 92

60.   При мен се случи нещо подобно. Не ми даваше цяла година въпреки, че спяхме голички и го правехме между бедрата и по френския начин. След това разбрах, че отдавна не е девствена. Ако информацията ти, че е такава идва само от нея си е направо за замисляне.

61.   Аз пък съм на 24 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

62.   Хмм.. С приятелят ми беше почти същото само, че той не ме е притискал така да правим секс. (Аз съм на 16, той на 21) Заедно сме от 3-4 години :д Таа.. още към началото бяхме повдигнали темата за секса и той ми каза, че ще го направим когато съм готова (и двамата бяхме девствени). Две години и половина някъде бяхме заедно без секс ( разбира се други перверзни неща правихме :д ). Не ми е натяквал, не е повдигал въпроса. Когато вече бях напълно сигурна, че това е човека за мен и се почувствах готова го направихме. Беше доста внимателен и през 5 минути ме питаше дали ме боли :д ( Което не е много присъщо за него. По принцип е по-сериозен/агресивен, но никога не ме е оставял на заден план ) Както се казва "За мацката си той е истински любовник, а за другите с характер на затворник" :ддд Има и такива случаи. :д
-Mononoke

63.   Може и да е от такова семейство с такива разбирания и обичаи, че да трябва да остане девствена до 1вата брачна нощ

64.   Защото е чиста и морална. Ама и ти си един! Радвай се, че имаш такава приятелка и я чакай, докато се реши. Все пак тя ще кърви и ще я боли. Не бъди егоист, иначе ще я загубиш. От една девствена на 25

66.   Пазете ципите си жени и не бъдете боклуци!

67.   Нека властва морала и не се давайте на чикиджиите! :)

68.   Малеее оплаква се дришльото тогава си жземи една разпоретина минали я минимум 10 простак. Момичета не се връзвайте и уважавайте телата си :)

71.   Мале колко луди има само, аз и моят приятел сме заедно вече 8 год. Бяхме си първи и такива ще останем много се обичаме и си помагаме. Една връзка без удоволствие и секс не може. Чакахме точно 2. 5 месеца да се усетим и го направихме и до ден днешен още заедно и още повече се обичаме. Имаме си вече и детенце сладичко. Любовта обичта и удоволствието на куп в една връзка е най красивото нещо което може да ти се случи. Обичайте се, помагайте си, грижете се еди за друг, усещайте се това е всичко. Ако някой намери човек половинка която го обича и прави всичко за другия и вие го обичате не се изпускай ти. Истинската обич един път идва но лесно може да се загуби с такива разсъждения.

72.   Искал секс.... Ами нейното тяло и това, че ще я боли? Защо все секс искате? Девствеността е най-ценното нещо за едно момиче, което да стане жена с един достоен... но не мисля, че ти оценяваш съкровището до теб. Хвани си една от многото еднакви разпоретини и боклуци и чукай на воля.... нали това искаш?

73.   Номер 72 - що за глупости? Най-ценното, което има човек е живота, здравето, щастието - ципа иначе в Бургас масово на туркините шият за 200 лв. - идват туркините с майките си „на почивка“ седмица преди сватбата и стават девственици. Има и при пластичните хирурзи операции, които правят от раждали жени девственица и дори от мъж жена правят хората.
Боляло - ало, ти искаш деца да раждаш!
Сексът е най-нормалното и естественото нещо на света и ако болеше да сме изчезнали като вид.
Всяка жена се ражда девствена и няма така погледнато нищо ценно или важно в ципата - има я многомилярдно и не виждам защо тази мадама ципата да е от злато, от диаманти ли е да я пази 2 години.

77.   Ще я пази, колкото си реши и да имаш ципа е по-добре от това да си разпоретина с безброй. Само прости хора си отварят крачетата тъй лесно. Аз съм мъж и съм За девствеността и морала. Нека не се дадем на ширещия се разврат.

94.   Ако я обичаш Истински, ще я чакаш! Тя ще кърви и ще я боли. Като толкова ти е скъпа уж...защо не я изчакаш до брака? Не всичко е секс...осъзнай го

95.   И какво 2 години без секс. Една жена независимо дали е девствена или не, ако не си легне с теб първите няколко месеца, значи няма да си легне изобщо с теб, па камоли и след още 2 години. Просто е асексуална, има ги такива жени, бягай надалеч ....

96.   Всичко ще стане ясно, когато останете заедно сами за по-дълго време... Тоест да поживеете малко самостоятелно! Ако например отидете да учите или работите в друг град или просто на море за няколко седмици, далече от родители и познати! Може да си има някакви проблеми момичето, но все пак за две години би могла да сподели нещо, което да те насочи как да и помогнеш да се разреши проблема! Това, че я боляло главата или корема или не знам какво си не може да е оправдание постоянно за всичко! Ако искаш и двамата да сте за напред заедно, трябва да си споделяте и да си казвате болките и притесненията! Ако не иска да споделя с теб, значи не е за тебе и просто ти няма доверие и не се чувства спокойна с теб! За да не сте спали вече след две години и при положение, че сте двадесет годишни има нещо, което пречи...! Ако не можеш да разбереш какво е, полекичка започвай да се оттегляш...! Няма нужда да я нараняваш или обвиняваш за нещо, това само ще я озлоби и ще останете с лош спомен един за друг, което само по себе си няма смисъл! Така или иначе две години сте имали някакви отношения...! Но когато секса липсва, това не е нормална връзка за една двойка!
Не казвам, че трябва да търсиш такава, която да ти пуска веднага или в някакъв срок, за това рецепта няма. Но това, че си търпелив ще ти помогне по отношение на жените за в бъдеще! И си на двадесет години - завиждам ти...!

97.   №96 е прав, отидете на екскурзия или отиде на почивка някъде, като останете насаме всичко ще се нареди и при мен беше същата работа и като се усамотихме, отидохме на море и всичко се нареди. Бъди търпелив и се обичайте и уважавайте и правете компромиси взаимно, иначе няма как да се получи...

98.   н 73 можеш да родиш секцио, разбира се че боли, всеки може да си я пази колкото си иска, на тебе какво ти влиза в работата

99.   98, секциото също боли, но като те пусне упойката, тоест след като нещата вече са приключили и са те зашили. Никой не твърди, че му влиза в работата нечия чужда девственост, но автора иска съвети и мнения, съответно му се дават честно и откровено. Аз проблем не виждам. Колкото до темата, вече са дадени доста подробни, адекватни и изчерпателни мнения, така че не мисля, че има какво още да добавя.

100.   Въобще не вярвай на такива, дето ти казват, че се пазели за след сватбата, искали да се отдадат само на един, търсели истинския мъж и прочие...!
Някои жени използват секса, като средство за да командват мъжете си...! Един вид, ако се държиш както им харесва ще ти пуснат, ако не - няма! И със времето става по-лошо! Ако за две години не сте се разбрали и не сте почувствали непреодолимо желание, че да си легнете, като мъж и жена и още толкова да чакаш, все тая!
Има някаква причина, за да не стане! Или не те харесва достатъчно и ходи с тебе, колкото да се покаже пред другите, че има гадже и е харесвана! Другия вариант е да е от онази порода студени змии, дето целия свят им е крив и ще ту пусне един път след сватбата, колкото да забременее!
По това, което пишеш бъдещето с такава жена, няма да е никак лесно! Повярвай, няма ли го секса - нещата не вървят!

101.   Супер коментар от номер 61. :) Вдъхнови ме да мечтая още повече да открия и срещна момиче като теб. И аз съм девствен и имам твоите разсъждение. Прегръщам те. :)

102.   Говорил ли си с нея дали има някакъв проблем долу. Големи срамни устни, нещо друго свързано с тях, бяло течение и т. н. С моята приятелка го направихме около 2-ия месец някъде, но първоначално беше много срамежлива понеже имаше бяло течение. Дори не ми даваше с ръка да направя нещо. Седнете и си поговорете сериозно. Дали има някакъв проблем от който я е срам? За първата брачна ли се пази или просто смята, че ти не си правилният човек с който да го направи. Ако е последното просто я зарежи. За тези 2-ве години ако си е мислила, че не си правилният никога няма да го помисли. Едни приятели бяха двойка точно като вас от около 2-ве години и най-накрая момчето я заряза защото не издържа. Абе направо си и кажи, че не издържаш вече и най-накрая ще направиш някоя глупост (но не директно). Ако не се стресне от това и всичко си продължи по старо му, по-добре си потърси ново момиче, колкото и да те боли, че си скъсал с нея. Ако след това пък не те потърси или въобще не се интересува от теб значи въобще не и е пукало за теб!!!!

104.   99 секциото боли само до упойката, но не като да се мъчиш 12 - 15 часа с болки и да те режат и шият на други места освен корема.... няма база за сравнение и секса също може да боли, явно не си наясно... що пък да не и е ципата диамантена....

105.   Не тя е ненормалната, а ти си такъв. Провери дали не е някой"Пеню", а да се прави на мацка. Това е измислена история, трябва да е в раздела за измишльотини. На 20 години, а се държат като в детска градина. Поне по смислени ги съчинявайте, така няма да имат стойност.

106.   Дори и да се е решила и да е пуснала, такава връзка е обречена. Тия неща стават още първите месеци. Една ще ти пусне на първата седмица от запознанството, друга след месец или повече. Това са си 2 г. само приятелство. Доказано е, че такива връзки са краткотрайни.

107.   Лично аз нямаше да чакам 2 години, а точно 1 седмица.
Ама и ти си един...
Защо не я остави, щом не иска секс над година?

109.   Приятелю имах една позната двойка такива като вас тя 2 години не щя да му пуска нито орално.. нищо! Е какво стана, майката на момичето и набиваше някви тъпи морали, прекалено зависима мамина щерка. Обичаха се много, той срещна друга която му пусна и тръгна с нея, а въпросната девственица се поболя от любов превъртя психически и ся мъж не ще да погледне... И така вече 3 години и си е все още девствена е какво означава това Божа му работа, постави си ултиматум пък виж какво ще стане бутни я малко все пак се познавате от доста време.

112.   Не ги слушай другите. Истината е тази: СРАМ я е от това как изглежда. Било то отдолу или като цяло физически. Трябва да намериш начин да я накараш да се чувства така, че с теб да се чувства в свои води и да знае, че нищо лошо не би си помислил. Това е начина...

114.   Пич, на 20 години да не иска да прави секс, да не е фригидна :?

Няма нищо лошо едно момиче да прави секс с приятеля си, с когото са заедно от година-две. Тук естествено моралистките се обадиха да се радваш, че не била курва.

Никой не говори за курвенско поведение да спи с 50 човека, а с един. Това не е курвенско, бе, жални женици. Ако е зодия телец момичето (казвам го, защото до сега мъж или жена зодия телец да не е инат не съм срещала), ще е мноого-много упорита. Една двойка ако няма сексуален живот или той не върви, това е лошо. Ще се карате и ше се дърпате, защото сексуалната енергия е специфична и ако не се изразходи чрез сексуалното общуване, може да породи агресивност, изнервеност, безпокойство и оттам куп още неща. Сексът е хубаво нещо, когато се прави с един партньор и когато използвате предпазни средства - за препоръчване кондоми, хапчетата ги оставете. Гледайте си половото здраве, да нямате я гъби, я трихомони, че е мъчна работа това. Ходете на прегледи, за да се уверите, че сте здрави. Ако приятелката ти не е ходила никога на гинекологичен преглед, може и да се срамува. Но трябва да си преодолее срама, защото цитонамазка се взима след 18-тата година. Имам едни познати, заедно са от няколко години, но момичето е много свито, имам представа как може да се дърпа мацката ти и дано не е като това момиче, за което се сещам. Тя е голяма моралистка, почти никога не се решава да направи нещо различно и дори един химикал да вземе от масата, като го оставя обратно, гледа да го постави толкова бавно и внимателно, че ще кажеш, че държи не химикал, а едномесечно бебе. Поговорете си за тия неща с нея (не за химикала, за секса става дума). Питай я какво мисли за секса, дори отворете снимки в интернет със сексуално съдържание, обсъждайте това, което виждате. Това може да и помогне да се отпусне. Обясни и, че това, което най често се показва в порното, не ти харесва и че нещата според теб не трябва да се случват по този начин. Говори и пак говори. Надуй и главата. Дай и да разбере, че няма да я ч*каш като Джена Джейминсън (колкото и да ти се иска в началото, но всяко нещо с времето си). Споменавай свободно думи като пенис, вагина, клитор, анус и т. н., за да свикне да ги чува. Ако започне да те моли да спреш да ги казваш, значи си имаш работа с много заклета моралистка и ще ти трябва доста време да и изкараш палавата страна наяве. Пробвай по тоя начин и ако за 2-3 месеца не промени поне малко вижданията си, един шут отзад (обрано казано) и си намери някоя, на която да и се е*е, колкото и на теб. В крайна сметка сексът е в основата на една връзка между мъжа и жената и ако няма сексуален живот двойката, няма какво да надградите. Заклетите моралистки могат да почетат малко дядо Фройд за неосъществените сексуални желания в какво се трансформират и после смело да поемат към сексшопа, че да наваксат.

115.   За мен би било обидно да излизам с някое момиче и да не ми даде,изчаквам известно време и и я оставям да се наглася за следващия ,а а з си хващам някоя с която ще се забавляваме.

116.   Тия, които дават акъл, че девствените трябвало да се пазят до брака, могат само да направят лоша услуга на другите, които са решили да го сторят. Няма по-незряла и необмислена постъпка от тази, а вие си пишете каквото искате. Да легнеш в 21-ви век с мъж, едва когато си се омъжила за него, без да знаеш дали ще си допаднете сексуално е равносилно на велика глупост. Ама живота си е ваш. После да не ревнете пак по форумите, че така пък иначе. Това са сериозни неща от живота, и като казвам сериозни, нямам предвид ципата, а далеч по-важни неща.
И за каквато и строгост и морал да ми плещите, ще ви кажа, че аз също съм израснала в косервативно семейство, където родителите ми доста строго се отнасяха с мен, но това не ми е попречило да бъда себе си. Защото съм човек с характер, и въпреки забраните, пак съм правила "недопустими" неща. Което не значи автоматично, че съм си лягала безразборно с мъже. Нещата са деликатни и всяко залитане в едната или другата крайност са вредни. А това да си на 20 и да не ти бушуват хормоните, и да нямаш желание да имаш полов контакт с мъж, със сигурност говори за проблем. Ако пък имаш желание, но се стискаш за "принца"/олеле, принцааа, умирам си от смях/, още по-лошо. Вредно е за женският организъм, от където и да го погледнеш. Доказано е научно. Четете, образовайте се, пък пак премислете. Май излиза, че сте много претенциозни и търсите несъществуващ принц, вие девствениците, ама да ви успокоя-такъв няма! :D

Аннабел

117.   114 секса не е основата на която се гради 1 връзка, 115, никой не ти е длъжен с нищо....

129.   117, секса не е основата на една връзка, ама ако не върви или не си допадаш сексуално с отсрещният или пък липсва изцяло секс, такава връзка/тук говорим за истинска връзка/, няма как да просъществува. Останалото бързо ще се изчерпа, ще настане едно напрежение и изнервеност между партньорите и единият ще потърси нещо "навън". А ако не го потърси и стисне зъби, то тогава нещата стават още по-сложни и нетърпими. Кому е нужно това? Какво пречи да седнеш с човека отсреща и да му кажеш какво искаш, къде ти е проблема, дали изобщо искаш и т. н.?
Никой не бил длъжен на никого с нищо? А момчето от темата за чии е длъжно да търпи една пикла, която го разиграва 2 г.? Това нормално ли ти се вижда? Свирки прави, за това не я е срам, ама инак се пазела... смешки. Тия номера аз ги наричам с едно много точно име, което няма да напиша, защото няма смисъл. Всеки средноинтелигентен ще се сети.

Аннабел

130.   До написалата коментари 64, 66, 67 и 68,
Сигурна ли си, че знаеш точно какво е разврат? И съгласна ли си, че не трябва да правим секс цял живот, ако нямаме брак? Сега е 21 век и вече има предпазни средства, дали пък не са измислени заради най-нормалното нещо на света - неангажиращ секс? Огледай се и помисли малко. Какво ще стане с тези, които нямат никакво намерение да се женят, секс ли няма да видят? Гледай малко от обективен ъгъл. Такива момичета са ги чакали и повече от две години и накрая ти сервират "късаме", след което отиват при имащите и лоши момчета, скъсват се от секс и започват те самите да хулят по теорията, че трябвало да се пазят до сватбата. Какъв съвет мога да предложа на автора, ами зарязвай преди да бъдеш зарязан, защото е често явление всичко да приключи точно така, а и тя няма да направи трагедия от това. Да си знаеш за следващите, да чакаш не повече от половин година, макар и толкова да е прекалено много. Всичко трябва да е в рамките на месец или два, ако предположим, че се виждате почти всеки ден. Ако се виждате два-три пъти в седмицата, половин година е достатъчна да те опознае и да ти пусне. Може да се правят компромиси само тогава, когато момичето е честно и си каже причините, а това обикновено не го правят. Имам наблюдения при такива връзки и ти казвам, че ще останеш с пръст в уста, пръст, ама твой.

П. П Хм - "Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му!! " тосет най-богатия? Ох, много сте ми смешни женичките.

М27

132.   Има си по-затворени хора. И аз като бях на 20 години не се чувствах готова за секс. На 21 също, но се съгласих просто защото не исках да разочаровам любимия. Той много искаше. На втория месец от връзката ни започнахме с опитите, но понеже аз не се чувствах готова (психически), болката беше нетърпима и се наложи да спрем. Така беше и в няколкото следващи опита. След всеки следващ "провал" ми беше все по-трудно да се реша за нов опит. Най-накрая, 9 месеца след началото на връзката ни, успяхме. Болката беше силна, но вече ми беше писнало да не се получава и стисках зъби точно като в зъболекарски кабинет. Още сме заедно с този човек, вече 5 години и редовно правим секс. Работата е там, че заради този прибързан старт и свързаните с него усложнения, не изпитвам никакво удоволствие от вагинално проникване. Нещо повече: почти винаги ме боли. Той е много старателен по отношение на секса и успява да ме задоволи чрез стимулация на клитора. Очевидно не съм фригидна и съм способна да изпитам оргазъм, дори няколко последователни. Все пак, съжалявам, че започнахме с фал-старт. Не съжалявам, че сме заедно или, че той ми е бил първият. Просто не биваше да насилваме събитията. Ако сексът беше дошъл в своя си момент, сега сигурно нямаше да изпитвам такъв дискомфорт от вагиналното проникване. Държа да кажа, че то не ме отвращава като идея, даже напротив: най-съкровената ми сексуална фантазия е, че изпитвам удоволствие от този вид секс, мечтая си проникването да ми харесва и всичко да е нормално. Защо написах всичко това? Защото не за всички времето тече еднакво. Щом не е готова, значи просто не е. Какво толкова трудно има за разбиране?

133.   116 твой си е проблема, че не си срещнала принц, да те разочаровам, свестни мъже има! да спиш с много мъже също е вредно! 129, ами щом я търпи, май е свестна и стойностна, за разлика от други, които не са. номерата са си личен избор, що си толкова злобна, щом правиш толкова много секс? ох 130, бедничък ли си, че си толкова смешен? а предпазните средства не предпазват от всичко, май не си наясно!

134.   От 40 до 133
След точки признаваш ли главните букви? И това "ох 130, бедничък ли си, че си толкова смешен?" май не е смешно. :( Може да е беден и кво? И аз може да съм такъв. На теб бедните хора смешни ли са ти?
И аз съм съгласен със 130! Автора да я зарязва тая и да си живее живота, защото той е секс, секс и пак секс. Доказано е.

135.   Мъж на 27г
Зарязвай я. Не ти трябва. Да ме извиняват всички, които ще ти кажат, че секса не е всичко. Той наистина не е всичко, но една сериозна, нормална връзка между 2 хетеросексуални субекта от различен пол, без секс не може. Щом сега си намира оправдания, представи си ако се ожените. 2 години са прекалено много чакане. Аз съм чакал максимум 6 месеца, докато детствено момиче ми пусне. Това за мен е в горната граница на сексуалното търпение. Успех!

136.   Искате ли да разберете, накрая какво стана ... ?
Изневери ми с един приятел, разделихме се.... и се на*ба на първата седмица с него. Толкова ме и обичала, колкото е твърдяла...
Добре че сега ми се случи, а не след време, когато вече сме и създали семейство. Отървах се от един боклук и не съжалявам за нищо ...

139.   Според мен, проблема е в главата и. Има някакъв женски проблем, който я кара да се срамува. Мисли си, че ако разбереш, ще те загуби, ще се отречеш от нея, ще я изоставиш. Мисли че като крие от теб е решението, но не разбира, че точно по този начин ще те изгуби. Защото сега провокира в теб въпроси, на които нямаш отговор. Защото тя няма да ти отговори, и тези въпроси ще станат по силни от теб. Ще почнеш да мислиш глупости, и ще се разделите, не искам да съм лош пророк, но така мисля. Може би трябва да се опиташ да забравиш, за това че сте гаджета, а да станете приятели, да почнете да си споделяте всичо, дори неща от които ви е срам. Тя трябва да се отпусне, да те почувства близък, и че няма от какво да се притеснява. Тя трябва да знае, че ти ще си с нея във всеки момент, дори за нея да изглежда непоправим и срамен. Трябва да усети, че ти ще си с нея във всичко, че никога не би я изоставил. Може би, ако се опиташ да обърнеш темата на... не ме ли харесваш, не ме ли искаш, какво в мен не ти харесва? Тогава може би ще се замисли над това ти как се чувстваш.

140.   Поговорете с нея, предложете ѝ брак, и я попитайте, дали след брака ще се съгласи да сте заедно.

Ако поведението ѝ произтича от опасения, че може да преспите с нея и след това да я изоставите - мога само да се възхищавам от нея - срещнали сте ангел!

Не всички - все още - смятат за нормално да спиш с другаря си преди брака.

Вие защо искате да легнете с нея? Защото Ви гони нагонът ли? Ако сте готови за брак, защо не изчакате? Или искате да си живеете като женени, без да сте женени? Много е лесно така, и не Ви прави чест.

142.   Такава за нищо не става, още по-малко за съпруга! Задръстена с някакви комплекси? Явно създадени от майка и. Да не е помакиня или туркиня? Те много държат да покажат чаршафа с кръвта след сватбата на "благата ракия".
Не ти трябва такава, намери си нормална и еблива жена, иначе ще страдаш цял живот и ще караш на чекии.

143.   142, ти явно не си срещал туркиня, в кой век живееш? Освен в Турция, тук никъде няма да видиш такова нещо, каквото ти каза.

51-92 от 92