Споделена история от Тинейджърски

Каза, че не ме иска.
Момиче съм на 16 години, до преди 9 месеца имах връзка с един младеж от моето училище. Бяхме заедно само 5 месеца и 1 седмица ( кратка, но бурна връзка ). И един ден просто реши, че вече изобщо не желае да общува с мен. Попитах го какъв е проблема и къде съм сгрешила, но в отговор получих това : " Просто не те искам. Не ме търси никога повече за нищо. " Правех опити да разговарям с него, не искаше дори да ме изслуша. Виждала съм го как ме гледа по онзи "омилителен" начин по, който ме гледаше когато бяхме само двамата, но той продължава да си твърди, че не му пука.
Надявах се, че като не го виждам през ваканцията ще ми мине и ще го забравя. За жалост не се получава така. Дайте ми съвет как да постъпя? Да продължа ли да му се моля и да се опитвам да оправя нещата или просто да си намеря някой друг? Както казват хората : любов с любов се забравя.

Коментари

1.   Не се занимавай с него. Поне е бил честен към теб и е прекратил връзката. Не го гони, няма да помогне.
На тази възраст едно се върти в главите на момчетата - секс. Може да си е намерил момиче, което има същите нужди.
Ти обаче, ако не си готова за секс те съветвам да не се занимаваш изобщо с момчета. Свърши детството, през което може да има „ходене“, което да се изразява в „ходим ли“ и казваш „ходим“ и сте гаджета.
Над 16 г. поне за момчетата има една основна причина да имат връзка с момиче - секса.
Добре дошла в света на възрастните!
Задължително си носи кондоми в него, за да не станеш млада майка...
Не е обаче ненормално да НЕ искаш секс на тази възраст. В този случай НЕ се занимавай с момчета просто. Аз така направих - учене, книжки и на 17-18 г. като и на мен ме досърбя, тогава тръгнах с момче.

2.   Умилителен, от Умиление. Не го търси повече никога.

3.   Не се занимавай с него. Ти само му чешеш самочувствието а той се мисли за много готин, че му тичаш по гъза. Ще си намериш друг. 100 % не е любовта на живота ти.

4.   Защо се занимаваш с това.. в такава хубава възраст си? ! И как ще му се молиш.. не падай толкова. Просто си живей живота, след време ще ти бъде смешно за тази случка!

5.   Аз съм момче на 16 и ще ти дам един съвет. Когато си хванеш гадже прави колкото се може повече секс с него за да не го изгубиш.
Моето предположение е че бившия ти си е намерил момиче което прави повече секс. Ти или не правиш секс с него или много малко си правила за това си го изгубила.

6.   Аз съм момче на 16 и ще ти дам един съвет. Когато си хванеш гадже прави колкото се може повече секс с него за да не го изгубиш.
Моето предположение е че бившия ти си е намерил момиче което прави повече секс. Ти или не правиш секс с него или много малко си правила за това си го изгубила.

7.   Мила, не се унижавай да тичаш след някой. Той ако иска да сте заедно и без да го молиш ще се върне при теб. Колкото до това, че "не те иска", ами може да има 100 причини. Може да е влюбен в друга или просто да не е наясно с чувствата си, обаче ти не насилвай нещата и не се превръщай в лепка, защото така най-много да го отблъснеш. Дай му време да размисли и ако все още има чувства към теб, пак ще сте заедно, ако не, здраве да е. На света има толкова много готини момчета! Ти не би искала някой да е с теб без да те обича, нали? За това, ако не се съберете пак, поплачи си, обаче после вдигни гордо глава и излез навън да се забавляваш. Пък знаеш ли, какво може да стане на купона? :) Може и да срещнеш някой сладур.

8.   Аз смятам, че предсказанието на Ванга е вярно. Но ми е интересно дали ще има трета световна война или няма да има?