Споделена история от Секс и интимност

Имам ли някакъв шанс?
Здравейте потребители на сайта. Досега никога не не съм имал приятелка и никога не съм правил секс за една нощ заради един биологичен проблем - размера на пенис който e 5 сантиметра в ерекция. Въпросът ми е отправен към жените - имам ли някакъв шанс да изградя връзка с някоя жена или всяка една ще ме зарязва/изневерява заради това? Моля да пишат предимно дами. Благодаря предварително за отговорите.

Коментари

1.   Сега ще се втурнат "дамите" да те убеждават как няма значение. Ама е вярно само че твоята "жена" просто ще има повод за изневерите си. Другите, дето го нямат тоя повод, защо изневеряват? Или нещо се лъжа?

2.   Споко.. не се комплексирай .
Клиширано е но размерът не е то значение... може да доставиш оргазъм на жена макар и с по -малък пенис , а др с голямо мъжко достойнство да не направи нищо.
Жена 30г

3.   Въпросът не е в см, а как ги използваш. Ти побъркай от желание една жена още в предиграта, пък после на нея хич няма да и е до това да ти мери достойнството. Добър любовник не се става само с определен размер, много по-важно е как ще предразположиш една жена. Била съм с мъж, който имаше скромен размер, не съм го мерила точно колко е, ама такива неща правеше, че само като се сетя и се подмокрям! Никога преди и никога след това не съм изпадала в такъв екстаз! Просто човекът знаеше какво да прави. Така, че не се комплексирай излишно, ами се научи как да докосваш жените, как да ги целуваш, как да ги възбуждаш, така че като се стигне до същинската част да са толкова мокри и възбудени, че отчаяно да молят да им го сложиш, защото буквално не издържат повече.
Една кака

4.   Вярно е, че нервните окончания, отговарящи за удуоволствието са около входа на вагината, но това нещо трудно ще уплътнява и няма да има хубав контакт с нервите, луфтът ще отнема много от удоволствието. Според мен се консултирай с пластичен хирург. Иначе има разни техники, например пръст отзад, докато си в нея отпред, по секс шоповете също има разни такива неща, които уплътняват. Принципно може и изобщо без пенис да се прави секс и то не лош, но тук моментът е и психологически. Просто за повечето жени това ще е проблем чисто психологически освен физически. Абе зависи от жената в общи линии.

5.   Няма да те лъжа, 5 см. са си проблем. Тези, които казват, че размерът нямал значение са прави, но при условие, че иде реч за пишки между 10 и 20 см. Над 20 и по 10 ми се струва, че има значение.
Не е невъзможно да си намериш мацка за сериозна връзка. Някоя не много сексуална може да се задоволи и с орални ласки и ръчен труд.

6.   има оперативни методи за уголемяване. позаинтересувай се. 5см наистина са малко

7.   На колко си години? И Ако си намериш свястно момиче то няма да се интересува от размерати.

8.   Единствения сериозен приятел, който имах притежаваше твоите размери. Никога преди не бях свършвала вагинално, докато не го срещнах, така че горе главата.

9.   Естествено, че имаш шанс. Всеки човек на този свят си има някакъв недостатък, в крайна сметка няма перфектни хора. Това дали ще намериш подходяща партньорка в живота си, с която да откриеш истинското щастие, не зависи чак толкова от размера на пениса ти. Така нареченото "мъжко достойнство" не се изразява само в размера на мъжкия полов член. Достойнството е нещо далеч по-значимо. Това, че нямаш голям размер не значи, че не притежаваш други качества и че няма с какво да компенсираш липсващите сантиметри. Ако една жена открие мъжа в теб, ако наистина види твоите качества и те обикне, тя няма да дойде в леглото с линията, ще те приеме такъв какъвто си. Така че това не бива да те комплексира. Разбира се, че имаш шанс да изградиш връзка с жена, която ще ти бъде вярна, но за тази цел трябва да те обича и да те оценява най-вече като човек, а не да съди за теб само и единствено по сантиметрите.

12.   Лесбийка съм, и се справям чудесно с моята приятелка без каквито и да било пениси. Истината е в оралната любов. Както и в използването на пръсти. Ако те бива в това, няма да имаш проблеми.
Успех.

13.   Истината е, че жените харесват уверените мъже, а с тези 5см не вероятно си точно противоположното на уверен мъж.

Помисли и обмисли какво те кара да се чувстваш добре, концентрирай се върху него и с течение на времето ще добиеш увереност в себе си.

Оттам-нататък всичко зависи от това дали ще запазиш увереността си при евентуален опит за секс или не.

Размерът наистина няма чак такова значение за всяка жена. Има голям процент жени, които обръщат голямо внимание на съвсем различни фактори от първичните полови белези - увереност, внимание, честност, чувство за хумор.

14.   5 см от към размер наистина са малко проблемни. По-голям явно е проблемът в главата ти, този комплекс, който имаш и заради който не можеш очевидно да се отпуснеш и да имаш самочувствие. Големият пенис не е гаранция за добри умения в леглото и женски оргазъм. Да, чисто физически, той е по-добър "инструмент" за задоволяване на жената, но има толкова много мъже, които не умеят да се възползват от размерите си. Буквално можеш да побъркаш жената в любовната игра, така че да изпита удоволствие преди изобщо да се е стигнало до същинската част. Трябва да проучиш в сексшоповете това-онова, прочети из нета, гледай нещо, и другото ще дойде от само себе си. Казвам ти, с ръка на сърцето, че за мен нито сексът, нито разни физически недостатъци на партньора не могат да ме откажат от него, ако го харесвам като човек. Говоря като жена, която е срещала обратното- страхотен любовник, а иначе грубо и неуважително отношение. Всяка жена си прави сметката и претегля нещата.

15.   Номер 12 ти е казала истината - жените мога да бъдат задоволявани и с 0см.

16.   Номер 8 ако още четеш какви пози сте ползвали с приятеля ти? Номер 7 на 21

Автора