Споделена история от Секс и интимност

Нелатексови презервативи?
Здравейте! Наскоро установих, че имам непоносимост към латексови презервативи. С приятеля ми търсим из целия град, защото знам, че има нелатексови на Дюрекс, но магазинери и аптекари се изумяват като чуят. Знаете ли откъде мога да си поръчам или намеря надеждни презервативи? Все пак не съм единствената с този проблем, предполагам...

Коментари

1.   Споко маце в нас имам "Lifestyles skyn", които не са латексни, а полиуретанови! Купих ги от морето, но още не са отваряни! Явно чакат мадама, която да е в овулация и много да и се прави секс! "Като имаш непоносимост към каучука, ще чукаш на друго"! Приятелят ти май не може да остиска малко и да поработи повечко с език!?!?!

2.   Може да поръчаш онлайн, ако намериш.

3.   real feel на durex

4.   И аз съм ползвала real feel и ми направи впечатление, че не са от латекс, но са по-скъпички (около 5 лева са) и трябва да обиколите малко повече аптеки, че не навсякъде ги зареждат заради цената. Но пък си заслужават, мега добрите са. :)

5.   Няма нищо по-хубаво от натуралното усещане. Нямам предвид без презерватив, а да се върнем няколкостотин години назад, когато нашите прадеди са използвали натурални материали защитаващи мъжкото достоинство и женското спокойствие. Овчи апендикс! Не, не се шегувам, наистина са го правили с овчи апендикс. Потърсете в някоя кланица, ще ви снабдят със сигурност, само не обснявайте за какво ви трябват...

6.   От авторката: Много ви благодаря! :) Интересно ми стана, че дори фармацевти не знаят какво продават, но оправихме се все пак.

Към 1: Чувала съм за тези презервативи, но като гледах в нета, ми се струват малко скъпички. А иначе, приятелят ми си устиска достатъчно даже вече, а с езика си работи предостатъчно. :)

7.   към 5: Много ми е интересен хуморът ти и ако теб те устройва да си слагаш такова нещо на онази работа, си е твой избор. Не мисля, че има нещо срамно и кой знае колко рядко срещано, че имам алергия към латекс. ;)