Споделена история от Секс и интимност

Как да си намеря момиче което да обича да доставя удоволствие с уста?
Здравейте! м. 21 от Пловдив
Имам си мъка!
Искам да си намеря момиче което да обича да доставя удоволствие с уста. Обожавам да ми правят свирки и кофтито е че много малко момичета го правят, или поне не си признават. Незнам от каде е този мерак, водя полов живот от 3-4 години, но просто това ме влече и ме подлудява! Вече съм го докарал до там че като видя някое момиче на улицата и си представям разни работи, почвам да се чудя дали ги е правила и т. н чак имам сънища как ми правят свирки постоянно!
Няма ли някаде там някое свястно момиче което обича да прави тези работи питам аз? ! Имам ли шанса да се откликне на мойте нужди!
Не ме разбирайте погрешно аз винаги давам всичко от себе си в сексуалната игра и не съм егойст! просто не получавам обратното..
Благодаря предварително за отделеното време!

Коментари

1.   Просто, кратко и ясно: не можеш да накараш някого насила. Оралната любов е отвратителна.

2.   Постави се на мястото на момичето.
Ще ти бъде ли приятно да си завреш това нещо в устата, чиято функция е определена за хранене?
Ти знаеш ли какво е да си момиче и това да ти го натякват постоянно?
Как ще погледнеш момичето след като тя си е свършила "работата". Ти сигурно искаш и да свършиш в устата й т. е. тя лесно може да се задави, или върху лицето й. Как ще изглежда тя в твоите очи. Всеки път, когато я погледнеш, ще си представяш "това". Едва ли не на вас мъжете във всичко трябва да ви се угажда. Ще я уважаваш ли?

SUN

3.   Повечето момичета обичат да доставят удоволствие на приятеля си по този начин. Не мисля, че трябва да очакваш да си намериш момиче само за това (не, че няма такива). Както момичетата се кефим да ни правят френска любов и да се грижат за нас по този начин, така обичаме и да даваме. Аз съм с приятеля си от почти година и чак наскоро се престраших да му направя, защото преди това не бях правила на никого. Беше ми малко странно като цяло, но се изкефих, че на него му доставям удоволствие. Смятам, че свестните момичета няма да тръгнат да правят на всеки срещнат. По-добре първо си намери приятелка, а другите неща ще си дойдат в последствие. Успех!

4.   Е аз пък обичам да доставям удоволствие на човека с мен. Не знам на какви си попадал, но не мисля , че са на правилните. Ей примерно аз пък искам анален, ама не съм срещтнала някой да иска. Късмет за напред и дано някоя да пойска. :)

5.   Нaй-лесно, човече- пусни обявa.
Дa ти имaм "мъкaтa".

6.   Тук преди няколко страници имаше едно момиче с тема как само за свирки си мислело и мечтаело. В коментарите към темата една кака на 30 също споделя, че обожавала да прави свирки, така че има надежда!
Поразгледай темите назад и се опитай да се свържеш с тези дами! Няма нищо по-хубаво от това да свършиш зверски в опитни устенца!

7.   2, много си "умна"! Значи функцията на устата била определена само за хранене!? А не я ли използваш и за ГОВОРЕНЕ отвреме-навреме? Не дишаш ли през нея, когато носът ти е запушен? Сливиците ти не спират ли инфекциите, които застрашават да навлезнат в организма?
Друго - гениталиите ти не са ли предназначени само за зачеване и раждане? Защо ги използваш тогава да си правиш кефа чрез тях? Защо ги цапаш с пишкано?
Ръцете ти за какво са? Само за работа? За писане? За мастурбиране? За тенис? За шофиране? За готвене? За пране?
С краката си защо не ходиш само, ами и тичаш и подскачаш?
С дупето защо не акаш само, ами и седиш на него, и пръцкаш, че даже някои и анален правят...

Жестока енетелегентност! Свирепи аргументи!
Ако някога обикнеш някого истински, тези аргументи против оралните ласки обаче ще ти се сторят безкрайно смешни и жалки...

8.   Мини покрай някоя циганска махала, за 10-15 лв, ако искаш и с уши ще ти доставя удоволствие

9.   Само едно е решението: отиди на пазара стани продавач на свирки. Тогава не само ще разбереш КОЯ обича да прави свирки, ами и КОЙ! Главно футболисти и фитнес инструктори ще ти се натрупат, но няма значение - двойна победа! Ще спиш по-спокойно :)

10.   Номер 2....ти от кой манастир пишеш...в кой век живееш....боже...имало такива захлюпени още............ :О

11.   :D 1 и 2 изобщо не са добре. Ужас! Кой знае колко сте скучни в леглото. Жена съм на 26. Оралната любов според мен е задължителна, иначе не е интересно и е скучно. Обичам да правя свирки, толкова, колкото и един мъж обича да му правят. Възбуждам се като гледам какво удоволствие му доставя на мъжа. Наистина тук скоро имаше тема, че някакво момиче не може да спре да мисли за свирки, та чак от сладолед се възбуждала :D
Пък и момчето не е казало, че иска приятелка която да му прави само свирки, а иска свястно момиче, което да му прави И свирки. Че кой пък мъж не иска? Всяка жена също иска да и правят френска любов, но не си признава открито. Е... има и едни дето не обичат, но те се броят на пръсти, така че не се правете на "Честната Каудка" и спрете да говорите глупости, сякаш от Марс падате и сякаш е нещо крайно необикновено да правиш орална :D

12.   От номер 1 до 11, ти като искаш да правиш свирки, прави! Сигурно само това можеш да правиш.... Бъди ТОЛЕРАНТНА, ако знаеш значението на думата.

13.   Към номер 11 - напълно съм съгласна с теб!!! А номер 1 и 2 сигурно са хипер скучни в леглото и не знам кой мъж би се радвал на скучна жена която даже и свирки не иска да прави... мъжете обожават да им правят свирки, а кажете ми къв е тоя секс без жената да доставя удоволствие на мъжа, а само да чака той да и доставя? !!! Към автора, почти няма жена, която да не обича да прави свирки, явно просто имаш лош късмет и попадаш на такива като номер 1 и 2 :D

14.   Хахахаха :Д 10 ме разби ...... много си прав и 1 и 2 сигурно пишат от някой манастир и се чудят как "да ни просветлят" ..... А, бе я стига и 1 и 2 си нямат ни най - малка представа за секс !!!

15.   Хахахаха :Д 10 ме разби... много си прав и 1 и 2 сигурно пишат от някой манастир и се чудят как "да ни просветлят"... А, бе я стига и 1 и 2 си нямат ни най - малка представа за секс!!!

16.   Естествено, че има момичета, които обичат оралната любов. Проблемът може би е в теб? Поддържаш ли добра лична хигиен? Връщаш ли "жеста" на момичето, с което спиш? За да получиш, трябва и да дадеш.

17.   "оралната любов е отвратителна"?! Хора, вие не сте наред :D Оралната любов е част от нормалните сексуални взаимоотношения между двама души, тя е приятна както за мъжете, така и за жените. Значи не искате да "лапате онова нещо", но ви харесва, когато момчето завре глава между краката ви, нали? Няма нищо по-хубаво от това да доставиш удоволствие на партньора си, да гледаш как точно ТИ го караш да се извива от сладост. Предразсъдъците нямат място в една зряла и пълноценна връзка, защото пречат на всичко, включително и на секса. Според мен, повечето момичета може би се въздържат от самото начало да правят орална любов, защото са неопитни и се чувстват неуверени в себе си. Малко е неловко да правиш нещо, което не си пробвал досега и притеснението е съвсем нормално. Това отшумява с времето и ако авторът срещне подходящо момиче, което да държи на него и да го обича, проблем няма да има. Разбира се, не става насила. Ако го натякваш на приятелката си и едва ли не й буташ главата надолу, тя наистина ще се отврати и всякакво желание у нея ще изчезне. Трябва сама да го поиска и да види, че няма нищо страшно. Напротив. Когато си легнеш с някоя, накарай я да се чувства спокойна и сигурна в себе си, покажи й как всяко нейно докосване те подлудява, дори в началото да не се справя блестящо.

18.   11 съм
До 1/12, ооо дааа правя свирки на мъжа си всеки ден и ще продължавам, защото много ми харесва :). Ти да не си помисли, че чакам разрешение от теб? И да - "СИГУРНО" е че само това мога да правя, особено щом ми харесва да го правя и щом го казваш ТИ е 100% сигурно :D Колко си елементарна... И да те питам, "толерантна" към кого??? Към теб?
Кой те знае... сигурно си някое 13-14г. момиченце, което след 9-10г. ще е направило толкова свирки в живота си, че и с калкулатор няма да можеш да ги сметнеш :D

П. П. : Дори и да не ми харесваше пак щях да правя, защото не съм егоист! Не може само да искаш без да даваш нищо от себе си!
Че ако не е оралната любов, какво ще правим в леглото? Само ще се целуваме и ще се гледаме влюбено??? :D

19.   Порното ни развали мислите и фантазиите. Аз в началото с настоящата ми приятелка бях много огорчен .. Не харесвах да лижа, пък тя не правеше свирки заради това и не ме възбуждаше, защото беше скучна, в един момент аз започнах да харесвам лизането и да го правя много добре, а тя отвръщаше със свирки и се научи да ги прави все по-добре, тъй като я критикувах постоянно. Относно момичетата, които се навиват, с нахалство към това можеш да отблъснеш една жена. За съжаление знам за приятелката ми всички бивши за малко и за повечко, та имам пример как излиза известно време с едно момче и няколко пъти остава у тях без нищо, но на втория-третия път този иска секс, тя смята че е рано и я иска само за това и отказва секс, но той и скрива очила, ключове и т.н. И не я пуска да си ходи, ако не му направи поне свирка ... И после моята приятелка не го търси повече и то обягва, друг е въпроса че не го изтри и от фейсбук и като тръгнахме е знаел за мен, а в последствие и аз и искам да му строша костите, защото е използвал приятелката ми така, но дали тя е виновна дали той, как да го приема не зная, че съм имам подобен тип приятелка, но ако пък на мен след всичко не ми отвръща с тези неща при положение, че е първата която лижа, ще съм много огорчен. Само ку*ите правят свирки за кеф, даже и те искат нещо в заманя. Повечето жени не си признават, за да не изглеждат именно такива к**ви в очите на другите. Може би и аз, ако знаех за моята приятелка преди да я обичам и да бъда влюбен в нея, че е допуснала подобен тип отношения, макари за кратко, нямаше да съм с нея днес

21.   19 номер,изобщо не си в час с реалността, трябва да ти кажа :D Само к**вите го пралели за удоволствие хаха-да бе сигурно! Аз си имам мъж и съм си само с него, обаче ми харесва да му правя с**рки. Как мога да бъда само с един, а същевременно да съм и к**ва, много ми е чудно...да вземеш да ми разясниш ли...И да те светна за още нещо-когато обичаш някой не може нито да ти е гнусно, нито не приятно, а даже ти харесва, именно защото и на него му харесва. Страшна теория изкара обаче-признавам!
И между другото, щом си тръгнал да си разказваш мъките и любовния живот на гаджето, що не вземеш да си пуснеш тема???

22.   Пич, влез в чата и си викни някой аверче на твоите години - ще ти духа денонощно щом обичаш. Един мъж знае най-добре!

23.   21. не говоря за обвързаните жени, които доставят удоволствие на приятеля си, говоря за тези, които го правят за спорта да задоволят някой чичко, който после им дава някакви облаги за това или пък на някой с който си се срещал 5 пъти, това е курвенска постъпка да лапаш пишките на някакви случайни идиоти. Съжалявам и аз не мога да го обясня с това изразно средство (клавиатурата) и може би си засегната, да тъпо го написах, аз се задоволявам с моята приятелка по този начин и тя мен и аз нея я лижа, но не мога да приема да е правила свирки на някакъв с който се е виждала 5 пъти и на втория път в който оставя у тях да му лапа пишката, за мен това е курвенска постъпка, а не ако го е правила с гадже, с което има връзка 1-2-3 месеца, като те карат и не те пускат нахрани го и си тръгни, а не да лапаш пишки, без да получиш нищо, даже не я е изпратил до тях, не мога да приема да имам подобен тип приятелка, дори да е било еднократно и грешка, носи си го в историята

25.   Аз обожавам да правя свирки на моя мъж, направо като си представя само пениса му и се побърквам толкова е хубав как да не го налапам

26.   Номер 2 иска да каже, че просто не е много естествено да се прави орална любов. Обективно погледнато. Не е честно да я нападате и наричате "скучна", защото удоволствието в секса е нещо съвсем субективно. За теб може да е хубаво дадено нещо, за нея не. Хората харесват различни неща. Ако за теб е скучна, за приятеля й може да е интересна. И така...
Аз също го правя, но го правя заради приятеля ми. А той не ми прави... явно не му харесва. И аз нямам никакъв проблем с това.
Въпросът е, че е тъпо да нападаш някого заради нещо, което е изцяло субективно.
Секса е това, което ти доставя удоволствие. Ако не ти доставя удоволствие няма смисъл да го правиш.
А иначе повечето момичета правят. Просто си хвани сериозна приятелка като се опознаете предварително - какво харесва, какво не и т. н.

И, авторе, дишай, не се умира без свирки. Не гледай само това в една жена.

27.   Търсиш свястно момиче за св... и :))!!!???? Ако търсиш момиче единствено и само за това и искаш сега и веднага-плати си на някоя професионалистка да ти свири тогава.

В една връзка нещата не стоят така.... всичко става лека полека и се иска време и търпение. А и не се знае дали ще е склонна да ти прави.

28.   В същото положение съм. Мъжът ми е адски консервативен и никога не ми е доставял орална наслада, а аз обожавам усещането! Така, че много добре те разбирам и мога само да ти пожелая да намериш момиче с което да си паснете в леглото и което да ти даде това от което имаш нужда.

30.   Нещо не мога да разбера терзанията ти. Повечето жени правят свирки без проблем, а половината от тях направо обожават да го правят. В своя живот съм срещал една единствена жена, която не искаше да ми прави орална любов, но аз на нея и правих и не съм се сърдил, просто хора разни. За нея било унизително и т.н. Тук вече говорим за някакви проблеми от психологично естество, но за щастието повечето жени са си нормални, така че спокойно. Просто си намери приятелка(не луда).

31.   Аз съм на 24г. И ако не направя една качествена свирка, все едно не съм правила секс!!! И да- кеф ми е да виждам разтреперени коленца след това! А пък дали ще свършва там, той си решава и с това нямам проблем, все пак за да искаш трябва и да дадеш! Досега недоволен не съм срещала!