Споделена история от Секс и интимност

Запитване относно аналният секс
Здравейте на всички, имам един въпрос. Съвсем наскоро няколко познати ми разказаха как една позната си докарала жесток проблем след анален секс (тя редовно го е правила с приятеля си.) Не разбрах точно как се е случило, но аналът й рязко се стеснил по време на акта, и след това не можела да се изхожда, трябвало да ходи на лекар и прогнозите не били особено добри, защото нещо било прищипано или преобърнато, и аз не можах да схвана. И трябва операция?!

Възможно ли е такова нещо да стане, при редовен и внимателен анален секс? И вьобще какво е това, което й се е случило? Дали са били някакви измислици, колкото да се сеят тъпи клюки или наистина може да стане нещо такова?

Също съм чувала, че след цял живот редовен анален секс, при някои хора се появява проблем и се изпускат. И това ли са слухове и вьобще ако има някой запознат, ще се радвам да обясни дали това е истина. Благодаря много :)

Коментари

1.   Здравей, тук ще откриеш доста мнения относно аналния секс - http://sex-love-bg.com/viewtopic.php?t=1394 ;)

2.   Аз не мога да кажа, че ще дам експертно мнение, но първото ми се струва по - възможно от второто..... Това с изпускането са глупости, но аналния секс си е единствено за удоволствие на мйъжа и носи куп неприятности за жената.

Пробвала съм само веднъж и не се чувствах добре, сякаш ти се ходи до тоалетна и незнам, нямаше удоволствие, поне при мен.. но угодих на приятеля си цащото знаех че много иска...

Ануса има някакви си свои рефлекси и се стяга, има 2 пръстена, единия ние решаваме кога да стегнем, другия е от само себе си, затова е напълно възможно да се стегне и да стане беля...

3.   За съжаление е вярно и за стягането и за изпускането. В правото черво няма рецептори за изпитване на оргазъм, така, че няма как жената да изпитва удоволствие при анален секс...освен, че все едно ти правят клизма. Но за сметка на това могат да се получат инфекции, както за мъжете, така и за жените.

4.   Може би се е получил анален пролапс или отслабен ДЕС (Долен езофагеален сфинктер) Може би и е получила фисура ани(цепка на ануса)!Мерки трябва да се определят от лекарят колопроктолог хирург и да се въведе адекватно лечение! Било то консервативно или оперативно!

5.   Това са писания и измислици на фригидни моралистки! При внимателен и нежен анален секс, има жени които достигат до оргазъм-от опит го знам!

6.   Хайде, най-накрая спрете да се преструвате и да лъжете, че получавате оргазъм при анален секс..много ви се иска май да е така? Или може би се напишквате от зор и ви се струва, че това е "най-великият оргазъм", признайте си!

7.   Абе деца, защо се занимавате с глупости!? Тя природата си го е измислила. На "откриватели" и на много умни ли се правите!? Вместо да се чудите в коя дупка да се ръчкате, по-добре се замислете какво влагате в секса, с какво чувство и майсторлък го правите - това има неимоверно по-голямо значение, повярвайте ми. Иначе ако искате и в ушите се блъскайте, но не си мислете, че това е "вълшебното хапче", което ще ви направи супер-щастливи и задоволени. Наблегнете на други неща - човешки отношения, уважение към партньора и към себе си, обич в най-чист вид и т.н.

8.   Аналният секс е ужасно нещо!

9.   Писал съм го сигурно 100 пъти... нейсе, ето за 101.
НЯМА НАЧИН ДА ЗАПОЧНЕШ ДА СЕ НАСИРАШ В СЛЕДСВИЕ НА АНАЛЕН СЕКС, ОСВЕН АКО НЕ ТЕ МИНАВА ОРДАТА НА ЧИНГИС ХАН КАТА ДЕН. Всичко останало са измислици на чули-недочули мед. сестри, диви селяни и пълни профани. Никой не може да даде смислино и научно обосновано доказателство, че аналният секс води до насиране в късна възраст (не става дума за източник на информация тип Уикипедия).
Колкото до това, че нещо било прищипано... с кука ли са и бъркали в задника?

Дядо Торбалан

10.   Т. нар. Дядо Торбалан, мисля, че компетентно мнение можеш да даваш, а пък ние да ти вярваме, чак когато някой те оправи анално, на теб ти хареса адски много...и от това нямаш последствия в късна възраст...

11.   Аз правя анален секс със съпруга си от 2004 година. Средно по 4-5 пъти в месеца. Винаги в началото малко ме боли, но като проникне, вече не усещам болка. Уверявам ви, че е чудесно и оргазмът е много по-силен от клиторния или вагиналния. Нямала съм случай да не свърша при този вид контакт, а при стандартния се случва, макар и рядко. До първият път не съм си и помисляла, че ще го направя някога... На другия ден обаче поне 1-2 часа усещам, че е бил отзад ..

12.   Крайният отдел на правото черво - анусът се състои от два сфинктера - вътрешен ( неволеви) и външен (волеви). При анален секс се разхлабват сфинктерите и това може да доведе до невъзможност за контрол на външния, т.е. да се наакаме, докато неволно кихаме...

13.   Аналният секс е мъчение за жената и това най-накрая трябва всички мъже да го проумеят и не разбирам защо мъжете си мислят, че жените се кефят, а жените не си признават, че им е гадно? Кому е нужно цялото това лицемерие?!

14.   Торбалане, ти да не си медик??? Големи глупости пишеш по темата, а принцино имаш свестни коментари.

15.   Очаквано... отново нито един линк, който да подкрепя твърденията на дефекатофобите. Защо ли? Защото просто такова доказателство (серизно обосновано) не съществува.

Номер 10, аз пък мисля, че първо може да се гръмнеш, па чак тогава да пишеш коментари.

Номер 13, жена ми се кефи на анален, ако щеш вярвай.

Номер 14, сериозно, дай ми връзка доказваща гореизложените твърдения (сериозна, нали?). Ровил съм се из мненията на различни медицински асоциации, говорил съм с ветерани по дисциплината (все пак не искам да нанеса травма на жена си) и за това давам такова мнение.

16.   До н 13-не е гадно, просто трябва да си готова за това.Ние правим анален секс и на мен ми харесва.Трявва да си много отпусната и наистина да желаеш мъжа.

17.   Торбалане, аз не съм лекар, но ти давам линк с адреса и телефоните на една клиника, специализирана в коло-проктологията. Запази си час и се иформирай - точно както направих и аз и както би трябвало да прави всяка уважаваща себе си жена!

http://union-clinic.com/?gclid=CM318ZfU_KECFQ93ZgodkBU1zQ

Номер 14

18.   Аз съм номер 11. До номер 13. Защо говорищ от името на всички жени? Или мислиш, че и аз съм мъж или не можеш да четеш. Мога да ти опиша с точност (и от това ще разбереш, че съм жена) възприятията при този вид секс. Но те уверявам, че на мен ми е хубаво. Стига да не е всяка вечер и да продължава с часове. Не вярвам да има мед. аргументи против това, а и да има на мен не ми пука. Винаги казвам какво изпитвам и никой не се е осмелил да иска нещо против волята ми. Като кажа "НЕ" това наистина е "НЕ". Бъди уверена в това. Не мисля, че бих го направила с всеки, но аз просто не искам да съм с друг по какъвто и да е начин и аналния не е изключение. Мисли малко по-различно и бъди сигурна, че изпускаш нещо много готено.

19.   Номер 14, къде пък сега ме прати на лекар :D? Пък и от Норвегия до тая клиника, малко ме съмнява да скокна. Както и да е, даваш ми връзка към клиника, а не към обосновано изследване, базирано на добре подбрани емпирични изследвания. Ми аз мога да те пратя на лекар, който ще ти каже, че цигарите не са вредни, защото и той е пушач (не се базикам, иначе уважаван български лекар ме убеждаваеш надълго и широко), мога и да те пратя на лекар, който е враг на никотина и да ти обясни колко е кофти да пушиш. По същия начин, ако побаднеш на някой, който не се кефи на аналния секс и ще ти каже, колко е вреден, ако попаднеш на почитател ще ти каже да праскаш смело.

Повярвай ми, ако горните твърдения бяха верни, в нета щяха да цъфнат категорични статии на уважавани институции. Не ти ли се струва странно, че никой не излиза с подобно твърдение?

И понеже, аз няма изглед, да отида в Юнион клиник скоро (да пази Господ), моля те , сподел ни какво са ти казали, както и името на медика. Смятам, че подобна информация би била полезна за всички, най-малкото, като тема за размисъл.

20.   Щом те съмнява Юниън клиник, мога да ти посоча други здравни заведения. А сравнението просто не е на място. Аз правя анален секс с нъжа ми, но с МЯРКА ( визирам честотата ). Фриволностите, за съжаление, водят до доста неприятни последствия.

21.   ..Аналният секс е мъчение за жената ..ХА ХА ХА,
Аз съм правил анален секс само с една жена и то след като тя сама си го премести отзад, без да съм я молил..

22.   Номер 20, какво излезе? Че казваме едно и също нещо - аналният секс не е противопоказен, ако е в някакви разумни граници :).

Дядо Торбалан

23.   Искам само да ви кажа, че мъжът когото обожавам, ако го направи още един път анално ще се разведа, жалко

24.   Здравейте,

Аз обичам боб с наденица , някой пък не го харесва ... та така и с шоколадовия двор :)
Има жени които обожават аналния секс , има и такива които не искат и да чуят за него :)
До сега в скромната си практика не съм срещнал жена която да се изпуска при анален акт (надявам се и да не срещам :Д) .
Наистина може да се получат някои неприятни инфекции , но пък ако хигиената на партньорите не е на ниво и от целувка се получават ... :)

Хайде със здраве и помнете ... всичко велико е открито с експерименти :Д

Бай Спас

25.   Никога не ме е боляло, защото ми го вкарва бавно,след като ми е намокрил дупето и ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ ИЗПУСНЕ !!!!

26.   За мъжа със сигурност аналният секс носи невероятно удоволствие, за жените- не мога да кажа същото.Не се притеснявайте да го правите,НО!!!! само и единствено ако и двамата го искат !!

27.   Аз съм травестит и от години правя анален секс с различни мъже като проституирам в Белгия, понякога с 4-5 на вечер и не съм имал проблем с изпускане, само дето бельото ми се цапа много ако не съм си правил клизма сутринта. Но все пак а съм доста разширен. Ползваите обезболяващ анален гел, правете си клизма и предварително се разширявайте самички с вибратор отзад зада вие по-леко.

28.   Аз съм жена, и със съпруга ми правим анален секс поне 2-3 пъти месечно(като се разгорещя повече), и винаги когато аз си поискам. Харесва ми, и не е нужно да боли, ако преди това си поиграе поне 5-10 минути с пръстче и език в тази област. Като го вкарва нежно и с мноооого лубрикант задължително. Винаги свършвам, но трябва да си стимулирам и клитора едновременно. Приятно е. Недейте да изпускате това удоволствие.. Пробвайте, заслужава си. Но без изпълнения от рода на порно филмите. Не се изпускам и всичко си ми е наред. Горните изказвания, че аналния секс е мъжко удоволствие са на жени, които го правят с нежелание и с не дотам способни партньори. Успех.

29.   Аналният секс е най-якият! Ако жена ми пуска отзад, я отсвирвам. Кучките трябва да се научат да се отдават докрай! Освен това, съм срещал жени, които много се кефят на анален секс - сами си го слагат там; срещал съм такива, които стигат до много по-силен оргазъм при анален секс; срещал съм такива, които са безразлични към него - нито им е хубаво, нито ги боли; срещал съм и такива, които реват на умряло и бягат, като им го вкараш отзаде. Но ануса има много нервни окончания и ако се обработва внимателно, е много яко! Не е вярно, че на жените не им е хубаво, зависи от собствените им предръсъдаци.

30.   Пич, тия неща си гледал в порно флмите, чел си някъде нещо, ма моля ти се не се отваряй толкова с опит! Вярвай, че дядо ти знае повече от теб не само, защото е ебал в гъз, а и защото е проверил какво е да му влиза на него - ей-така само за да знае как е! Ами голям зор е! И за чии трябва да го търпи тоя зор, ти просто да се изцикаш, а тя не само да не получи никакво удоволствие ами през цялто време освен болката, да не й е наясно насрала ли се вече или това ей-сега ще стане... Да има варианти и да й хареше, но ти определено си на светлинни годни от възможността да й го осигуриш!

32.   Мога да кажа, че аналният секс може да е уникално изживяване за една жена. Ще поясня и защо. Ако се обичат с мъжа, то те ще искат да си доставят удоволствие по всякакъв начин. Жената ще знае какво да очаква от мъжа и ще му има доверие, така че да се остави напълно в негова власт. Мъжът от своя страна няма да злоупотреби с това, а ще подготви и възбуди партньорката си, както с качествен секс, така и с устни, език, ласки и т. н. Така че накрая жената сама ще го поиска отзад и няма да се противи на проникването. А след това преживяването е върховно и за двамата. Най-силните оргазми, които съм причинявал на жени са анални. Не е вярно, че анусът е безчувствен, напротив, целият е в нервни окончания и стимулацията им е повече от приятна.
Разбира се трябва да се избягват грубостите, за да няма травми. Колкото до изпускането и стягането - там лекарите да кажат. Според мен, ако се прави внимателно няма никакъв риск за жената.

33.   Пълни глупости! Аналният секс е нещо съвсем нормално! Практикувай го редовно

34.   Абсолютно вярно е, анусът се поврежда много лесно и повече не може да се оправи - казвам ви го от собствен опит! Не правете глупостта да го повредите и вие!

Сега може да ви е кеф, но последствията се проявява по-късно. И когато дойте това "късно"... вече е късно...

В аноректалната област има много нервни окончания, това е ясно, иначе нямаше да има удоволствие. Но тези окончания са дадени от природата не за секс, а за друго - за изпразване на червата. Без тях не можете да се изхождате нормално!

Когато ректума ви се запълни, той изпращи нервни сигнали до мозъка. Мозъкът пък на свой ред отпуска вътрешния сфинктер и вие усещате, че е време да посетите тоалетната. Когато седнете/клекнете и изхождането започне, изпражненията преминавайки през нервните окончания на ануса ги дразнят, а те изпращат сигнал до мозъка. Той от своя страна свива ректума и го изпразва - това се нарича парасимпатичен рефлекс за дефекация. Без нервни сигнали към мозъка нито един от тези механизми не работи!

ПРИ АНАЛЕН СЕКС ТЕЗИ ФИНИ НЕРВНИ СЕНЗОРИ БАВНО СЕ ПОВРЕЖДАТ - анусът и ректумът не са предвидени да се разтягат и през тях да минават твърди и дебели неща! И познайте какво става, когато нервите се повредят - не можете вече да се изхождате нормално, не усещате позив както преди, трябва да се напъвате, защото сигнала вече е слаб, недостатъчен да активира парасимпатичния рефлекс и да стане нормално изхождане. Напъването не може напълно да изпразни червата и това може да докара с времето рак на дебелото черво. Освен това още повече уврежда ректума и ви докарва хемороиди.

Веднъж повредени, тези нервни окончания не могат да се оправят! Казвам ви го от опит! Не правете и вие тази грешка, тялото ви е безценен инструмент, не го повреждайте безразсъдно, защото друго нямате на този свят!!!

35.   До 34
Вместо урок по биология защо не казваш ха колко си и от колко години практикуваш анален секс, а може малко по подробно за този твой горчив опит!
ще следя тази тема с интерес за да чакам отговора ти.
поздрави

36.   Номер 34, опитвам се да определя от къде идва твоето нелепо желание да пишеш за неща, който дори и бегло не познаваш...
Напълно приемам, че имаш с опит с повредите на този така ценен Инструмент, тялото.
Написаното от теб потвърждава, че при теб уврежданията са в другия край на нервните окончания.

Y D

37.   Тоя с номер 34 спами навсякъде където става въпрос за анален секс. Знанията му са вероятно от Википедия, но като ги посъбере излиза доста глупаво и невярно. Аз съм мъж и съм привърженик на фистинга повече от 20 г. Наистина ануса ми е поотпуснат, но в никакъв случай не се изпускам, а по отношение на чувствителността е точно обратното, колкото повече се чукам, толкова по чувствителни са ми халкичките.