Споделена история от Секс и интимност

Направих спонтанен аборт!!
Здравей те! аз съм на 22 години,с приятеля ми сме заедно от 3 години! преди 2 седмици разбрахме че ще имаме бебе.Бяхме много радостни! След това казахме и на родителите си.Пазех се много защото имах гадене и отпадналост,но нали при всеки е различно.Една вечер както си седяхме и говорех ме аз получих силно кървене и просто ми стана ясно какво се случи с мен!! изплаших се много.веднага отидохме в болницата и док ми каза че нищо не може да се направи вече! съсипа на съм психически съм много зле!! не го пожелавам на никого,колко плаках...вече няма и сълзи..ужасно е приятеля ми е до мен даже и докато излизах от упойката беше до мен.Всеки ми казва вие сте млади ще има и др.да ама за мен е стрес ! Искам да го споделя това защото имам се задушавам! Някой може да каже какво толко но за мен е много силно приживяване! Моля ако има някоя жена като моя случаи да сподели!

Коментари

1.   Естествено, че ще се чувстваш гадно, защото е разочароващо и тъжно. Но понякога се случват такива неща за съжаление, все е пак е по-важно да сте живи и здрави и да се обичате и подкрепяте в такива моменти. Пак ще си направите дете. Когато има живот и здраве, другото се оправя. Има къде по-страшни неща от това, не че омаловажавам проблема, но пак казвам, не е непоправимо и необратимо.

2.   Ей момиче не се притеснявай. Случайни неща в живота няма. Щом така е станало, така е трябвало да стане. Господ си знае работата. Не се притеснявай ще си направите друго детенце. Горе главата :))

3.   Бъди силна! Не се предавай вярвам, че с приятеля ти ще преживеете случилото се. Не се безпокой, мила. Разбирам, че сега боли ужасно много, но както ти казват хората-Млади сте ще си имате други дечица.

4.   Спокойно миличка! Аз бях на 23 когато ми се случи това нещо. После следващият път пак стана така, но сега си имам едно прекрасно момиченце на 3 годинки. Не се отказвай! Кураж и спокойствие.

5.   Здрасти.. и при мен така се беше случило с първото детенце.. Плаках много, но ми мина.. Направихме си и друго, родих го съвсем нормално. В доста чести случаи се случва така първият път. :)

6.   здравей,
разбирам те напълно! както и хората които опитват да те успокоят
пожелавам ти от сърце друго бебче което да отгледате заедно с много любов и радост!

7.   От авторката: Благодаря ви за разбирането, да важно е да има хора около мен! исках да го споделя с някой!

8.   Важното е че можеш да имаш деца и ще си направите друго.

9.   О, мила! Толкова съжалявам за това, което си преживяла! Преди известно време една моя много добра приятелка мина през същото и за това имам някаква представа колко е тежко, но ако това ще те успокои вторият път всичко мина нормално и сега има едно прекрасно бебче. За това, поплачи си за да ти олекне, но не губи надежда. Ако много го искаш-ще стане!

10.   Много си млада успокой се, случват се тези неща, ще си имате друго, затова моли Бога ще го моля и аз. Пожелавам ти с цялата си душа и с цялата си обич на майка и ти да станеш майка.

11.   Бъдет здрави и търпеливи! След един спонтанен аборт имам три прекрасни деца, не са тризнаци. Стискам палци!

12.   Зная колко е тежко, но окуражителното е, че след това няма проблем за зачеване и износване. Млада си, аз бях на 30, когато ми се случи. Както писаха и по-горе, някои неща не ги разбираме, но Господ си знае работата, приеми, че така е трябвало да стане и продължавай напред. Някой душички идват при нас за малко, може просто това да му е била мисията! Гледай напред!

13.   от авторката. Никога няма да изгубим надежда! Моля се на Бог, и знам че ще ме дари със слънчице! Но това неможе да се забрави!

14.   И аз го преживях това, преди 3 години и половина. Само подозирах, че съм бременна, не бях даже и сигурна. Бях си записала час за гинеколог за понеделника, понеже на домашните тестове нямах вяра - 2 положителни, 1 отрицателен - несигурна работа. Но в събота вечерта ме заболя, изкървих обилно, всичко стана в кръв. Знаех, какво се е случило, но отказах да го приема. Затова и не виках линейка. Казах си, че просто ми е дошло, това си повтарях. В понеделник отидох на лекар. Тя потвърди това, което в себе си знаех. Бях много зле много време. Първо не го приемах, после изпаднах в депресия, исках да умра.
Но в един момент почнах да се възстановявам. Казах си, че Господ си има причина за всичко, дори и да не я разбирам, и че малкото ми ангелче е при него сега.
Но никога не се забравя и никога не отминава напълно болката.
С теб съм, ако имаш нужда да поговориш с някого, който е преживял нещо такова, дай ми някакъв начин да се свържа с теб.