Споделена история от Секс и интимност

В мен се крие малка мръсница, а не знам как да я изкарам наяве.
Здравейте :), искам да споделя и да ми дадете съвет ...

Имам приятел от 7-8 месеца ... правим хубав секс, но е леко скучен. В смисъл, опитваме се да го разнообразяваме ... Аз много искам да правим поза 69, много искам да съм на колене пред него и да му правя орална любов, много искам да се кача върху него ... искам да опитаме всичко, за което се сети... Но проблемът е, че ме е срам, не знам защо.
Той се опитва по всякакъв начин да ме накара да се отпусна, стигам до оргазъм. Знам, че той прави всичко сексуалния ни живот да е на ниво ... В мен се крие малка мръсница а не знам как да я изкарам наяве :(

Коментари

1.   Карай го по свободно. Не се съмнявай, че това, което ти се иска ще се хареса на приятеля ти. Убеждавам те! ;)

*Syndrome

2.   АЛКОХОЛА ти е решенеито

3.   Срам те е, защото си мислиш, че приятелят ти те приема за по-различна от такава, каквато си. Може би умишлено създаваш впечатление на по-скромно момиче, защото си мислиш, че момчетата харесват такива момичета. Ами ако повече те хареса такава - дръзка, инициативна, разкрепостена? А заради твоя срам лишаваш и двама ви от едни страхотни преживявания? и що? Щото какво щял да си помисли той за мене...

5.   А опитвали ли сте да правите секс пийнали? Алкохолът премахва подобни задръжки,няколко чаши вино карат много жени да се развихрят като порнозвезди. След няколко такива изпълнения ще свикнеш да се отпускаш и на трезво.
Semtex

8.   Може да пробваш също с малко алкохол за да се отпуснеш по-лесно :) .

9.   Ти явно се срамуваш, нали? Споко.. Пред приятеля си няма начин да се изложиш, ако му споделиш своите желания, те са затова гаджетата нали знаеш :п по - лудите и несрамежливи постигат най - лудата забава и удоволствие .. Бъди страстна и му го кажи направо карай го по - свободно както казва номер 1. айде забавлявайте се:P

10.   Ех да имах и аз приятелка с такива екзистенциални проблеми... твоето момченце не само ще му хареса а.... (нямам емотикон). ако искаш нещо да се случи такова трябва да се отпуснеш, ако не можеш сама, пробвай на една водка... не те карам да се алкохолизираш битово де, но алкохола отпуска психическите спазми.

друг вариант може да е да напишеш на листче всичко каквото искаш и да му го пробуташ в удобен момент без да казваш нищо. ;)

М.

11.   Това ли е за теб да си малка мръсница? Поза 69 и орална любов на колене? Явно сексът ви наистина е доста скучен!

12.   От авторката ...
мислим тези дни да пробваме и с алкохол ... дано да се получи ... Благодаря на всички които ми дадоха съвет ...

13.   От това по-хубаво - здраве. Просто се отпусни и може да не е с думи, а само с действия направи това, което искаш. Не се притеснявай - нали знаеш старата приказка, за това какво искат от една жена мъжета: "Дама пред обществото, слугиня в кухнята и мръсница в леглото"! Не мисля, че един сексуален мъж, който както пишеш иска да се отпуснеш ще се стресне от твоята "палавост". Напротив ще му хареса и то много. Колкото до алкохола - де да знам. Може би малко и не постоянно. Разбери - алкохолът ще те отпусне за момента, но защо да прибягвате към такива стимуланти, когато и желанието и фантазиите ви явно са налице. Успех!

14.   ДААААААААА НАИСТИНА АЛКОХОЛА ОТПУСКА И РАЗПУСКА.

15.   Съгласен съм с номер 2. Трябва ти само една водка и горко на приятеля ти!

17.   Относно твоя проблем освен малко алкохол който найстина ще те отпусне също така, щом държиш на него трябва и психически да се отпуснеш и пуснеш по течението.