Споделена история от Секс и интимност

Само аз ли съм такава?
Здравейте!
Искам да Ви попитам само аз ли съм такава? Отнася се за мене и приятеля ми малко ми е кофти да му правя френска, когато цял ден е ходил къде ли не, потил се е ходил е до тоалетна, и пожелае да му направя френска, еми неприятно ми е има гаден мирис на п"""я а и гаден вкус. Дълго време нищо не му казвах и го правех.... , но накрая се престраших и почнах да му правя забележки и да му казвам, че ми е неприятно да му правя френска преди да е минал през банята да се измие! Аз никога не съм допускала да не съм се измила преди такива ласки.
Той много ми се сърди, че му правя тези забележки....
Споделете Вие как сте с половинките си?

Коментари

1.   Еми какво му пречи да си измие пишката с вода на чешмата? Става за няма и минута! Става и със студена вода.

2.   ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва човек да измие преди полов контакт! Знаеш ли какви зарази можеш да хванеш така? ! Предупреди го.

3.   14 год. връзкa/брaк. Никогa, aмa никогa не бих му нaпрaвилa, aко цял ден не го е мил. Aбсурд! Слaвa Богу, чистофaйник голям е.
Изобщо не се притеснявaй, aми съвсем директно си му кaжи че, мирише! Сърди се, не сърди, товa е положението. Устaтa ти дa не сюнгер, че ще му почиствaш.... Бъди директнa, товa не е зa тaктични нaмеци, неувaжение е от неговa стрaнa към теб. Следвaщия път откaжи и му кaжи че, мирише. Остaви го дa сърди колкото си искa. Следвaщия път, aко е чистичък покaжи колко ти е приятно, aко пaк не е измит, пaк резaчкa.

4.   Ами то е близко до акъла, че с това нещо се пиикае и тр да се мине през банята. Не мога да повярвам, че има такива. Никога не съм позволявал на жена си да го прави така

5.   Аз ще ти кажа, че си права! Щом иска да му доставяш удоволствие (то пък голямото удоволствие е това, но карай! ), тогава да си мие нужните части на тялото. Има неписани правила - поне 2 пъти на ден преди целувки с гаджето си освежи дъха (не можеш да си миеш зъбите цял ден, но покажи някакво уважение към глупака/глупачката, дето те търпи! ), измий си съответните органи, които ще използваш при секс и не чакай друг да те подсеща за тези неща - някой друг ли те подсеща да се обличаш, да ставаш от леглото и да се храниш? Не, това са неща, на които всеки с по-високо личностно ниво от диво животно е научен! Не говоря за ум - всеки може да има високо АйКю, но това са неща, които са свързани с другите. Освен ако не те мрази и иска да те разкара, та затова прави такива дивотии. Ако ще остава с теб, няма какво да си играе на "Защо ми се караш, че не си мия онази работа преди секс? " Ти си права в случая и можеш да му натриеш носа още няколко пъти, а ако не иска, направо го отрежи за френската и да видим дали ще се сети да се мие!

6.   Зависи каква точно е ситуацията. Понякога страстта може да ви обземе на доста екзотични места, така че тогава не виждам проблем да се задоволявате орално, стига да го искате. Аз от жени, с които съм бил по-сериозно никога не съм се гнусил, и никога не ми е било проблем, както и на тях не им е било проблем, ако страстта ни хване някъде, където няма да съм се къпал 1 ден. От болести не се страхувам ама хич, макар да си признавам, че това не е никак повод за гордост, но определено не мисля за тях, когато някоя жена не се е къпала да речем 1 ден, а ни се прииска да правим секс.
А и реплика от рода на: "мини първо през банята, че иначе ме е гнус" за мен си е чиста "страстоубийка", ако мога така да се изразя. В крайна сметка никой не кара никого насила да прави нищо, и ако на някоя жена й е проблем да ми духа, когато не съм го мил - еми, да не го прави и толкова! Но в момент на силна страст някоя жена да ми каже да ходя да се къпя би ми подействало много зле.
Тук не става въпрос за някакви периоди от дни, седмици и месеци без да се къпе човек, защото това е едната крайност, която не бива да се допуска. Но и другата крайност да се прави секс само след баня според мен също е нелепа, било то и да става въпрос за орален секс. Не знам, аз определено не съм чак толкова гнуслив, и няма чак такъв проблем да направя, ако се наложи да спя с момиче, което не се е къпало 1 ден.

7.   Приятелят ти е мизерник - не само физически, но и душевен, след като те кара съзнателно и чак се сърди

8.   права си!

9.   Ако го обичаш, няма значение дали е измит или не! Долавям проблем в чувствата ти ;)

10.   Ние с мъжа ми винаги преди секс вземаме душ. Моят мъж не обича френските ласки, но и да обичаше такива никога нямаше да му правя френска, ако не се е изкъпал.

11.   Що за пор? !? !? !? Първата задача е баня и душ, абсолютно задължително.

Абсолютен мизерник, егати... досега ако не се е научил да поддържа хигиена не те чака нищо по-добро.... отврат просто!
Мъж съм, но не бих дори се опитал да си представя да съм с жена и да не съм се изкъпал преди това.

12.   Не си само ти. И аз на моя му отказвам ако не се е измил. Извинявайте, ама хигиената е важна. И нищо не ви пречи да минете през банята за 5 минути.

13.   Ама хич не се притеснявай да го отрежеш. И явно наистина има проблем с хигената щом чак се и сърди. Хайде веднъж да се случи инцидентно ок, но напълно съзнателно да те кара всеки път и да не се усеща, си е пълна мизерия. Та на теб устата ти да не е умивалник, да си чисти боклуците в нея. Аз лично се чувствам неконфортно, ако не съм минала през банята, преди секс. Е сега има и случаи в които просто няма как, но не бих дала да ми правят френска, ако съм била цял ден на работа и не съм се измила, а камо ли да ме накарат аз да я правя и то редовно.

14.   Моя мъж никога няма да ми позволи да му правя френска, дори много да искам, ако не се е изкъпал. Да не говорим, че и аз няма да искам. Доста е гнусно не знам как си го правила. Пък и ще се сърди, ужас.

15.   От авторката: Благодаря за коментарите, ще се опитам да поговоря пакс него пък да видим какво ще направи.

16.   Приятеля ти е нечистоплътен, това е абсурдно, как след цял ден работа няма да се измие, това е трагедия, така може и гъбички да хване, аз никога ама никога не бих позволил да ми правят френска преди да се измия, аз сега ако ще правя секс, дори и да съм се къпал преди час, пак преди да започна ще отида да се измия, твоят мъж е ... нямам думи!