Споделена история от Секс и интимност

Болка при секс
Здравейте! Направо ще започна... Момиче на 22 години съм, от към 3 години водя полов живот. Имала съм само 1 партньор, както и той. Дълго чаках точното момче и когато спря да ми пука и исках просто да го направя, така се получи, че се появи той и станаха нещата. Всичко между нас е чудесно, без едно...
По принцип се виждаме рядко. Той работи в съседна държава (не е Турция, за да не започнат етнически конфликти) и се виждаме... може би 2 пъти месечно, т. е. общо към 4-5 дни. Това винаги е било така и така ще е още година-две.
Проблемът е там, че изпитвам болка при секс. Всеки път е като първият път. Рядко има случаи, в които не ме боли в началото. От тази силна болка вече нямам и желание за секс, защото знам какво трябва да изпитам 4-5 минути, за да дойде хубавото. Той е много внимателен и знае за този мой проблем, но докога ще продължава това? Нямам проблеми, ходила съм на гинеколог, той също няма такива.
Имам приятелки, които казват, че когато не го правят дълго време и тях ги боли, но дали е възможно толкова време вече да е минало и все още да не съм свикнала... Минахме и на лубриканти и какво ли не, но все същата ужасна болка. Tой усеща, че вече нямам особено желание, но на сила ако го правя, болката е още по-голяма.
Дайте мнение, съвети или каквото искате... Има ли шанс тази болка да спре, когато вече окончателно заживеем заедно?

Коментари

1.   Ползвай лубрикант. Възможо е да не са ти добре развити жлезите и да не постигаш нужната лубрикация, но е и възможно той да е леко по-голям. Един лубрикант ще ти свърши чудесна работа и ще чувстваш всичко по-интензивно.

2.   Върви на лекар

3.   Моя приятел учи в друг град и също не се виждаме чак толкова често. В началото, когато правим секс мен също ме боли, но това е някаква минимална болка и е само в началото - защото самата вагина се разширява постепенно и би трябвало да не те боли постоянно. Но ако той го вкарва бавно и внимателно и ползвате лубрикант, не трябва да те боли.

4.   Здравей, на 16 години съм не мисля, че ще мога да ти помогна по някакъв начин.
Аз имам приятел и когато не правим с**с по - дълго време ме боли. Специално за първия път нямаше нито кръв нито особена болка, но това е друга тема. Просто трябва да правите по често докато самата вагина се разшири малко. :)
Успех!

6.   Явно когато не сте се виждали от много време той е прекалено нетърпелив и избързва, а ти не си достатъчно овлажнена. За това, помоли го следващия път да ти даде повечко време, наслади се на дълга пред игра и чак когато си направо побъркана от възбуда му позволи да премине към същинската част. Ако дори и в такъв случай има болка, тогава иди на лекар. Може наистина да имаш някакво възпаление. Обаче аз също понякога изпитвам болка когато мъжът ми бърза и не ми дава време да се овлажня достатъчно. А и съм забелязала, че ако дълго време не съм правила секс, примерно мъжът ми е бил в дълга командировка, след това понякога ме боли. Но като почна пак да правя секс редовно нещата се оправят. Та може би и това, че се виждате рядко оказва значение.

7.   Ехоо, номер 4
Здравей, на 16 години съм не мисля, че ще мога да ти помогна по някакъв начин. --> Защо пишеш тогава, само да се похвалиш, че имаш голямо гадже, а си на 16 и правиш секс... И аз съм на 15 и скоро ще го направя с 22 годишния ми приятел, но не съм тръгнала да го разправям на целия свят! :)
Според мен вагината ти е от по-еластичните и след като не правиш дълго секс се свива и после по време на акта те боли докато се разшири :) Поне аз така мисля

8.   Хей номер 2 ти не прочетели, че и двамата са ходили на лекар?? !

9.   ЗДравей, и аз мисля че лубрикант ще помогне..

10.   към номер 7 номер 4 съм
не се хваля а изразявам мнение , нормално е като не го правите доста дълго време след това да има болка .
Не личи , че си на 15 :)

11.   Авторката: Нещата вървят по същия начин. Не, той не е груб, нито нетърпелив. Преди това има дооста дълга любовна игра, влажна съм доста, но... пак ме боли. Може би просто съм се настроила псиихчески, че ще ме боли и не става, и не става. Скоро ще ходим на сексолог, няма да се откажем :D Предполагам проблемът е в главата, друго не знам какво ще да е.

12.   аз съм на 20 и аз имам сериозен приятел и се виждаме рядко.. и аз имам болка първите 5 мин някъде и това убива всичко.. даже и да съм супер възбудена се спирам и му казвам да изчака, че не съм готова.. след няколко дни ще ходя на лекар за други проблеми и ще го попитам и за това, ще пиша :)