Споделена история от Тинейджърски

Проблем с момиче!!
Здравейте, от доста време харесвам едно момиче и проблемът е там, че преди учихме в едно училище и аз в повечето време не се държах много на ниво, дори влизах в ролята на поредния глупак който не му пука как изглежда в очите на другите хора. С времето се промених, но тя няма как да разбере това по простата причина, че ако я поканя на среща шансът да приеме не е голям или ако действам по другия начин който е опознаване в Ф. Б чат тя няма как да разбере чак толкова за мен защото това е просто чат. Първият път в който и писах дори бях сигурен, че няма да си прави трудът да ми отговаря!! Не знам защо обаче тя ми отговори, може би от учтивост, може би от любопитство. По-горе бях споделил, че според мен няма как да се разбере чак толкова за един човек от глупав чат, но забелязах че въпросното момиче е доста интелигентно и учтиво и до някъде това ме докара до фаза в която се чудя дали има някакъв интерес към мен или просто ми отговаря от учтивост. Както и да е решил съм да и кажа, че я харесвам което, може би и сама се е досетила след като и писах просто ей така към 10 пъти с мисълта да я опозная, но не съм сигурен как точно да го поднеса!! Ако може да ми дадете някакви съвети как точно да и споделя какво чувствам към нея ще съм дяволски благодарен. Моля без компетентни мнения с съдържание върху въпросът-как да подходя като:
, , Кажи и, че ще я пръснеш'' или някой подобни селски изказвания. Истински искам да съм с това момиче за това че ви моля за малко помощ :)!!! Съжалявам за допуснатите граматични грешки!!!

Коментари

1.   Според мен трябва да помолиш някой твой приятел да ти помогне., ако имаш познати в нейния клас или изобщо имате общи познати, та да ви уредят една среща. Просто може някой път да я чакаш пред училището и, да я заговориш. Но и фейсбук не е лош вариант изобщо. Пишете си, докато не почувстваш, че тя има симпатии към теб. Каниш я да излезете и това е. Смело напред! И късмет.. но и ако не си неин тип просто няма как да стане.

2.   Просто я покани на среща. След като свърши срещата и предложи пак да излезете. Повярвай ми момиче съм и никога не бих отказала среща. Първо от учтивост. Така че шанса да каже, , не, , е 1 % от 100. А може и да се влюби в теб.

3.   Само от фейсбук ли я познаваш?

4.   Покани я да излезете, но не и казвай в фейсбук

5.   Н1 " Според мен трябва да помолиш някой твой приятел да ти помогне., ако имаш познати в нейния клас или изобщо имате общи познати, та да ви уредят една среща. Просто може някой път да я чакаш пред училището и, да я заговориш. Но и фейсбук не е лош вариант изобщо. Пишете си, докато не почувстваш, че тя има симпатии към теб. Каниш я да излезете и това е. Смело напред! И късмет.. но и ако не си неин тип просто няма как да стане. "

Ще те критикувам - приятел не му е нужен, за да свърши СВОЯТА работа (да я заговори и врътне разговор)
Фейсбук не помага в никакъв случай, освен действията му.

Първо, поздравления, че си спрял със прототиите, но докажи, че си нов.
(не се подготвяй нещата от себе си ще дойдат)
Авторе, не се чуди, когато сте сами и кажи "искаш ли да отидем в центъра" примерно и лека по лека си движи нещата.
В никакъв случай не искай помощ от приятели, защото момичето ще се почувства малко притеснено или ще те вземе за "нерешителен".
Аз не съм имал възможност и не ми трябва засега гадже, но един по-стар приятел ме питаше постоянно как да постъпи с момичето, дето харесваше, но го беше срам, дори извика мен, въпреки че не ми се влизаше в ролята на "съветник", какъвто съм бил преди.
15г момче

6.   Покани я на кино, кафе, сладкарница или нещо друго и кажи като приятели да излезете. Така няколко пъти и накрая, ако почустваш, че има интерес към теб и кажи какво чувстваш .