Споделена история от Секс и интимност

Не мога да откажа!
Здравейте, аз съм едно 20 годишно момиче. Сравнително рано започнах да водя полов живот - на 15 години - защото вече се чувствах готова. Първият ми път беше страхотен, въпреки че не можах да достигна до оргазъм. След известно време обаче скъсах с тогавашния ми приятел и понеже съм хубавичка, след няколко седмици си хванах друг.

Направихме го няколко пъти, явно той беше мноооого добър, всичко беше идеално и по едно време започнахме да правим секс по два, че дори и три пъти на ден. Направо стана като омагьосан кръг - ставане, секс, ядене, секс, работа, почивка, вечеря, секс ... По едно време на мен ми стана неприятно, защото се чувствах като проститутка. Не споменах, че това стана когато бях почти на 17. Прекъснах взаимоотношенията си с него, защото исках някаква по-спокойна и нежна връзка, а не само секс и секс. Няколко месеца бях сама, като през това време се виждах с него, само за да го направим за една нощ. Два или три пъти само. По едно време той ме попита навита ли съм за тройка. От повече от половин година бях сама, пък и голяма лудетина, хахо пълно и се съгласих. Тройка с него и с негов приятел.

Беше чудесно, върховно! Приятелят му беше супер нежен и мил и така ... След което прекъснах връзката и с двамата, защото в момента не исках връзка само за секс, пък и се преместих в друг град, за да продължа да уча.

Обаче споменът за двамата още ме гонеше. Малко след като се преместих, бившият ми приятел ми се обади, за да ме попита дали пак искам тройка. Исках да откажа, но не можех, изпитвах някакво животинско влечение към него! И се съгласих ... Този път го направихме пак с него и с друг негов приятел.

После месец-два затишие. И пак ми се обади, и аз пак се съгласих, отново с друго момче. Това се повтаря вече повече от година, той ме върти на пръста си и иска секс, а аз не мога да откажа, макар че усещам, че това не може да продължава ...

Моля ви, дайте ми някаква идея как да се оттърва от него, да преодолея влечението си, защото в момента не искам само секс, а някаква по-здрава и стабилна връзка. Знам, че той не ме обича, а и аз не го обичам, но не мога да спра да се отзовавам на желанията му за секс ...

Коментари

1.   Разбирам че ти харесва това! Колкото и да не си признават, повечето жени го искат, Но наистина няма голям смисъл в това. А и пак можеш да си имаш сериозна връзка стига приятеля ти да е луд като тебе. С времето ще ти минат мераците за тройка ще видиш.

2.   Моето мнение е, че той те използва! Просто не вдигай, когато ти звъни! Бъди твърда! Ако трябва си смени телефонния номер. Направи всичко възможно да го забравиш

3.   Ти си откачена! Зарежи го тоя веднага и си хвани някое гадже да те обича и уважава и не му казвай какви си ги вършила, че ще те презре на мига!

4.   Участвала съм в същия филм като твоя и определено знам как се чувстваш. С днешна дата момчето си има сериозна приятелка, може би тогава престанаха и нашите срещи които задължително приключваха със секс. Нищо лошо според мен, дори си мисля че ако не беше въпросното момиче до ден днешен щяхме да сме заедно само вечерта и за по секс и така никои от двамата нямаше да може да започне "на чисто". Така че един от двамата трябва да сложи край на омагьосания кръг. Ако чувстваш, че това си ти-направи го. Просто подреди мислите си и ще разбереш сама отговора. Успех

5.   Съгласна съм с номер 2. Като не можеш да му откажеш-просто си смени номера. Сещаш ли се ти за него каква си-оная която е готова винаги за твойка. Нищо лошо няма в тройките, обожавам ги. Обаче само си го представи как говори с приятелите си. Сигурно говорейки си за тройки ако те не са правили, той им казва, готово бе, аз имам една навита. и всеки път ти мъкне различен мъж. В тва е просто....нямам думи. Само тази ситуация си представи. Ъова си е чисто използване. Ще позволиш ли други да си задоволяват нагона на твой гръб?. Не мисля. Умно момиче си. Промени живота си. Пожелавам ти късмет и да намериш истинската любов.

6.   Ако това ще ти помогне ти го казвам директно. Твоят
човек или е сводник, или се прави на такъв. Може дори
да взема пари. Според мене ставаш за порно артиска.
Така и така без да си влюбена правиш секс, поне си
докарвай някакви доходи. Осазнай се, рано или късно
ще попаднеш на още по голям гадняр и тогава наистина
ще ти скъсат задника по бардаците.

7.   Момоче очевидно е че тои те използва само за секс...По добре го отрежи като трябва като ти звани не си дигаи телефона или направо си смени номера ако трябва.. И аз сам участвала в сищия филм когато бях на 16...Но родителите ми решиха да се преместим в друг град и аз веднага се сагласих..Като се преместихме пак ме турсиха да се вьрна но пурво аз не си дигах телефона , но не продулжаваха да ми званят и си смених номера..Като гледам и стев е сьщото..Е смени си номера и така ще се отьрбеш от него наи лесно !! УСПЕХ :)))