Споделена история от Секс и интимност

Нормален фетиш?
Имам странен фетиш, който май не е нормален. Падам си по жени, които са облечени в гащеризони, боди или с клин. Това нормално ли е? Има ли други като мен?

Коментари

1.   Спокойно , нормален си , мъжа ми е същия , омръзна ми вече с тея бодита и чорапогащници --ха-ха
Ева

2.   Я гледай ти колко странно.Сигурно си супер извратен нещо.Подозирам, че харесваш и жени облечени с много къси полички, с потничета, които едва ги прикриват, даже такива, които изобщо не са облечени :-)) Ахахахахаааа какво се вкарваш в някакви филми бе мен?По-притеснително е ако не харесваш момичета.Баси хората всеки мисли, че нещо не е наред.Спокойно добре си !!

3.   :D че какво ненормално видя??? а и това не бих го нарекъл 'фетиш', по скоро "любима униформа"...? жената ако е хубава (физически) дали ще е в клин или боди или гащеризон или сибирска шуба, все ще си е готина :)
на нашата улица има строеж сега. колко съм смаян, че единствените строители (за сега) са три жени:) и трите са по гащеризони... дигнаха скеле, мажат, правят... хвала!:)

М.

4.   Че кой мъж не си пада-всичките им генитални подробности изпъкват:)))

5.   Нормално е, човече, спокойно. Радвай се, че е такъв фетиш, а не нещо прекалено грубо, извратено или рядко срещано!

mosh

6.   Не виждам нищо ненормално..

7.   Не мисля, че има нещо странно, защото жените носещи боди или клин наистина са страшно секси.Ако естествено имат нормални форми :)

*Syndrome

8.   е и аз като си предтавя как й късам клина или и го свалям леко само за да и го мушна и ми става кеф така че е нормално

9.   Благодаря на всички за коментарите. Наистина бях решил, че нещо не съм в ред. Явно съм като всичко мъже :)

10.   Те те привличат това е аз примерно харесвам момчета с прилепнали представиси бели тениски ....бялото ме лудва примерно

11.   Би било притеснително, ако ги харесваше с клинчета и гащеризони само защото си ги представяше как си ги свалят и ти ги усукват около вратлето, докато ти яздят дивия мустанг.

Въздухът не ти стига, главата ти се замайва, удоволствието става по-голямо, възбудата и сексуалното удоволствие се засилват, зениците ти се разширяват, сетивността ти се изостря, всяко усещане става по-силно и т.н.

Ей тогава щеше да имаш БДСМ фетиш. Нарича се влечение към асфиксия или breath play. Ако това не е причината да си ги харесваш така облечени.....нормален си, та чак леко скучен дори!

Яги

12.   Това фетиш ли се казва? Тогава моят фетиш са дългокоси металисти, но с хубави и поддържани коси. Падам си по такива от 13 годишна и до ден днешен като видя дългокос мъж, се заглеждам. Приятелят ми е дългокос металист и ми е голяма тръпка. Не само заради косата, тези мъже имат и специфично мъжествено поведение, стойка.... Абе секси са.

13.   хахахах разбих се. (нищо лично ;) ) Ако смениш обаче жените с нещо друго, знаеш къде да режеш и си търси манастир :D ;)

14.   Нз брат аз си падам по женски краченца...