Споделена история от Секс и интимност

Ако мъжът ви поиска да правите секс пред него с друг
Ж25 Здравейте! Искам да попитам жените как биха реагирали, ако мъжът или приятелят им поиска от вас да правите секс с друг мъж, а той да ви гледа отстрани и евентуално да се включи? Аз обичам много моят приятел заедно сме от близо 6 години и никога не съм му изневерявала както и той на мен! Споделял ми е за такава негова фантазия, която много го възбужда. Ако има и двойки, които са го правили нека споделят мнението си и дали удовоствието си заслужава. Аз съм му казвала, че той е единствения за мен и не искам друг, но понеже много се обичаме и си вярваме може някой път да сбъдна това негово желание! Благодаря ви!

Модератор: Съкратих заглавието, за да се чете цялото

Коментари

51-82 от 82

57.   Aз такъв ще му зашия, ако ми настоява за това нещо, че има да се върти като пумпал, докато не му изхвърчат всички такива глупости от развратната тиква.

58.   АЗ съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А

59.   А бе вие луди ли сте? Това е ненормално. Ако мъжа до мен поиска да правя секс с друг или да правим тройка с някого, директно ще му дам червен картон. Аз да не съм нечия играчка, та ще си правят експерименти с мен и ще ме чукат двама мъже, все едно съм пуйка за пълнене, щото на някой на извратения мозък така му се е приискало? Ай сиктир, да не съм се намерила на улицата? Това е супер гнусно и извратено. Лично за мен е недопустимо и е сигурен белег, че на тоз Мунчо, дето се прави, че много те обича ич не му пука за теб и ти за него си само дупка за ръгане. Никой любящ мъж не иска да дели жената си с друг. Тоя не е стока. Мен ако питаш - махай го, ама ти няма да ме чуеш. Пфф, оназ работа си е твоя, като искаш давай я да те лашкат двама кретени и после да разказват как са те тъпкали като чушка за пълнене. Ужас.

62.   59. Това е коментар от момиче на място! Надявам се на повече такива разумни и трезвомислещи хора. Извратенията е хубаво нещо, когато двама души са заедно да си споделят и правят каквото си искат, но само те, когато има трети да са хора без каквито и да било сериозни взаимотношения, но естествено жената после ще бъде одумвана на ляво и на дясно как е пълнена като пуйка и ще се изложи и след време и с деца и със сериозна кариера, брак и прочие, на нея ще й се носи славата и етикета как са я пълнили като пуйка :) дано да не заставам до такава жена

64.   Вие не сте свободомислещи хора нз защо се наричате такива щом може да си давате жените/мъжете да правят секс с други и по ваше желание чак искали да гледат и да лъскат чекии смешни сте тия чекии не влиаят добре май това не е никаква обич жалко е, че има такава банда от свободомалоумни типове като вас но за жалост сте реални и държавата се напълни с такива индивиди направо и темата и фантазията ви е психично болен и пропит мозък а най тъжното е, че има 1-2 коментара които са против такива гадости за разлика от цирковите артисти тука аз няма да дам жена ми да я чука друг явно съм старомоден извинете.

65.   При мене историята е много шантава и участвах в нещо подобно, когато бях на 21 г. (сега съм на 36). Кандидатсвах по обява за почасова работа. Обади ми се една жена на мобифонен номер, които тогава бяха на мода, много вежлива и любезна попитах я за какво става дума и тя ми каза, че когато се срещнем ще ми каже. Срещнахме се на една бензиностанция и пихме по кафе. Обясни ми че ще участвам като зрител в нещо като шоу и че ще ми се заплати за 8 часа х 3лв. или 24лв дори и да са по малко часовете. Стана ми странно но се съгласих струваха ми се много пари за гледане. На следващият ден ми се обади на домашния тел, че ме чака пред хотел ******. Отидох и там имаше още две момчета на около мойта възраст и една жена. От разговора разбрах, че трябвало още да дойдат ама... както и да е. Когато ни съобщи за какво сме там направо неможех да повярвам. Ще гледаме как я ш***т некви горили. Горили казвам щот тия мозъка им беше във врата явно не в главата. Аз естествено попитах дали само ще гледаме или по някое време ще се иска от нас и нещо повече, а тя отговори, че някой ако му стане скучно от глеадне може да действа. Целия ме обля някаква топла вълна. Как така попаднах тук. Бях притеснен това да не е някава скрита камера. Защото имаше и една мини камерка от старите с видеокасетите. А това тогава беше лукс поне за мен. Всичко ми изглеждаше много странно и плашещо дори си спомням, че се чудех дали въобще ще ни платят. Но останах незнам дали от любопитство или за парите. Сеанса започна като на порно - галене, лизане, духане, чукане и пр. По едно време гледам едно от момчетата извадило члена си и си набива ръчни, а другото момче и жената гледаха зачервени. Чудех се аз как изглеждах отстрани но бях много надървен от звуците на жената която двамата набити коня обяздваха чевръсто. Свърших в гащите два пъти бях целият мокър и изчаках търпеливо края. Накрая ни платиха и казаха който иска пак може да участва но да се обади на мобифона. Естествено мина време и мене ме до сърбя да звънна хем кеф, хем някой лев си казвах и понеже разказах и на най-добрият си приятел, а той си мислеше че фантазирам попитах и за него дали мога да доведа. Тогава жената, която се казва К. ми каза че ще ме покани във ВИП 'предаване" - каквото и да означаваше това тогава за мен. Разбрахме се да стане една вечер беше в една къща където ни закараха с такси в кв. Бояна имаше вътрешен басейн и там се вихреше купон. К. посрещаше всички и когато ни посрещна нас каза ако ще скачаме в басейна само голи. То нямаше и как бански не си носехме. По някое време всички наскачахме в басейна бяхме около 10 -15 човека жени и мъже на различна възраст голи и се забавлявахме имаше напитки и др. После К. си избра един и когато започна да се чува нейният стенещ глас, който беше много възбуждащ, всички мастурбираха и гледаха после по едно време и другите се набараха. Аз и моят приятел отидохме при К. и тук няма да разказвам с подробности как завършиха нещата, но беше екстра цяла вечер свършваш, почиваш и продължаваш с който набараш - там за първи път участвах в тройки, четвиорки, петорки, за пръв път опитах мъжки член в устатата си и за пръв път ми духаше мъж, за пръв и за съжаление последен път усетих каво приятно чувство е два члена едновременно да се търкат в една вагина. изобщо много работи ми се случиха за пръв път. Накрая не питах и за пари, а кога пак ще мога да се включа в отбора. Естествено хубавите работи свършват бързо. При едно мероприятие бяхме се развихрили и влезе един мъж с много мъже в черно и се разкрещя по К. а нас заплаши че ще ни кастрира - явно беше клечка или нейн мъж и до ден днешен незнам и неща и да знам. Тръгнахме си полуголи на бързо забравих си и документите и ме беше много страх да не се почука някой ден в къщи и какво щях да обяснявам на майка си незнам, за това излязох на квартира, но така и нищо повече не се случи. Но от тогава не съм и чул за К. Търсех после подобна почасова работа по обявите, но така и не намерих естествено. Така всичко приключи, а аз добих много опит и самочувствие в секса и в това да бъда разкрепостен. Така, че сега ако жена ми поиска да я гледам как я... или как аз.... няма проблем стига това да и доставя удоволствие но и аз всеки път гледам да я изненадам с нещо ново и някой нов трик в леглото и едва ли ще опрем до трети човек но знае ли се....

67.   Здравейте искам да ми дадете съвет как да накарам приятелката ми да правим тройка постоянно това ми е в главата и много се възбуждам също така и да я гледат по цици на плажа но тя е по консервативна а и не много разработена само веднъж и бях споменал докато я чуках тя ми отговори ти луд ли си не нямала да може да издържи дайте съвет полезен забравих да спомена че е на 23 не знам дали е от значение.

68.   Жена на 29 съм, искам и аз да участвам в такова нещо.

70.   Мъж на 29 съм, и аз от няколко години искам да участвам също:) 2 от 3 - дотук добре, всичко беше гот, даже прах не остана по мраморни под :) Искаме много хорано единици успявят:(

73.   От хилядолетия поети, философи, учени се мъчат да обяснят любовта и не успяват. Обаче сбирщина анонимници от сподели. нет веднага дефинираха какво е и какво не е любов. Тъжно е, да видиш толкова много примитивни хора, които са готови да извикат "Това не е любов! ", просто защото смятат, че на тях не би им харесало. Опитайте се да не разделяте света на две, ние (добрите, нормалните) и те (извратеняците). Ама така е по-лесно, нали?

Дядо Торбалан

76.   М35. Здравейте, аз също имам подобна фантазия. Дори с една от приятелките ми сме го правили. Много е възбуждащо. Когато ни се случи това, го направихме като игра в която аз стоях като режисьор на порно филм... но истината е, че никога не бих го направил с познат човек. Някак си не мога да се отпусна. Аз съм участвал в подобни тройки и може да се каже, че съм бил и от двете страни, като и двете са много възбуждащи. Мечтата ми е да го направя с две жени, като едната гледа... Но за съжаление е трудно да се намерят подобни хора...

77.   И аз се възбуждам, когато жена ми спи с други мъже. Рядко се случва, но ми харесва. Сигурно съм луд, но не ми дреме. Щастлив съм :)

78.   И аз съм преживял подобни неща. /Мъж на 32г съм. /
Адско удоволствие е да гледаш как чукат жена ти/приятелката ти.
Но трябва да няма ревност. Просто си е мой фетиш това. Не съм ненормален или т. н. както тук се изразяват хейтърчета.
Който има възможност да пробва. Евала и на 68 коментар на жената на 29г.
Ако имаше контакти тук можеше и да се видим с нея и спретнем нещо.

79.   До 58. В грешна тема си споделила желанията си, но пък реших да ти пиша тук. Аз съм мъж и разбирам какво чувстваш. Ценя такива хора, които желаят да обичат истински и взаимно един човек. Много малко такива жени познавам. Дружа обаче с повече свестни мъже. Трудно се намираме в големия град. Ако прочетеш това и имаш желания да се запознаеш и общуваш с други като теб, пиши и ще оставя имейл контакт. Стига модератора да одобри това. В Пловдив съм, но имам познати и в София. Може това да помогне да откриеш мъжа за теб.

80.   Мъж 59 г. Правим това точно като No 10 и го поздравявам за това! И двамата с жена ми сме имали извънбрачни връзки( които се ги знаем) през 37 годишния брак и въпреки това се обичаме и правим невероятен секс от всички му категории. Любовниците са ни като катализатори за усилване на връзката ни, колкото и перверзно да звучи на някои. Колкото хора, толкова мнения и желания, но при нас има някакъв синхрон и съвпадения на желанията. Правили сме суиг преди 15 г. От две години имаме и трети партньор с 10 г. по-млад и освен, че съпругата ми изпада в екстаз когато я чукаме двамата, но и на него страшно много му харесва и иска често да го правим. Първоначално го бяхме замислили като суинг с приятелката му, но тя изпадна в див ужас като разбра от него за какво иде реч и го напусна. Но пък може би така стана по-добре! Така че моят съвет е: Ако го искате двамата, направете го дори да има емоционален риск. По-добре сега направете всичко което ви се поиска, преди да решите да се жените, защото след това ще е късно за експерименти. Най-лошото за едно младо семейство е да не са доизказани и реализирани сексуалните желания на двамата преди брака. Така, че от мен имате едно голямо "ДА" и да продължите в "SEX FACTOR"

81.   Искам да пробвам с двама мъже, но някак не и с моя, което автоматично означава, че ще си остане само фантазия.

Идеята за двойно проникване винаги ме е възбуждала и за това си имаме един куп играчки, но сигурно е много яко тялото ти да е заклещено между двама.

Но с моя мъж - не. И да поискам няма да ми върже, но и всъщност не бих си поискала. Някак ми е обидно, че ще ме дели - не зная защо.

Но ако бях свободна и срещна двама готини мъжаги... не ми трябва даже да знам имената им - веднага се съгласявам :)))

83.   Авторката Ж25: Благодаря на всички за коментарите, било то позитивни или негативни. Исках само да споделя, че с моят приятел го направихме вече два пъти. Получи се страхотно, даже надмина очакванията ни. Може би, защото човека, който намерихме беше истински възпитан, точен и коректен. На приятелят ми му хареса страшно много да ме гледа, както и на мен тръпката да съм с друг и то пред него. Секс-а между нас стана още по-страстен и това вдигна още повече желанието ни за сексуална близост, все пак сме заедно от 6г, а сме двамата на 25 и малко или много нещата стават еднообразни. Готови сме за нови сексуални преживявания и сега ще опитаме както с друга жена така и с двойка. Разнообразието винаги е действало положително, така че хора правете това, което ви харесва и не живейте затова какво ще кажат хората. Ако и двамата сте съгласни и имате желание се забавлявайте. Успех!

84.   Браво авторке

85.   Авторке дай малко допълнителна информация, как решихте проблема с хигиената, какви чувства изпитахте в началото и т. н.

87.   Аз казах на жена ми, ако иска нещо чуждo да ми каже не искам зад гърба ми да го направи, казах й даже аз ще уредя нещата, засега се дърпа, но виждам иска да се наниже на чуждо,... Днес се надупи пред двама майстори, пред мен уж без да иска изтървала гъбата.. намигвайки ми, познайте ония глътнаха езика си, не я ревнувам, еблива е и не искам да й забраня да се чука с други...както мъжете искаме, така и женитреискат

88.   Искам връзка.

89.   Възбуждам се когато някой друг мъж се загледа в жена ми, много пъти ми е минавало през мислите какво ли ще стане ако някой я опъне и аз да я гледам как стене от възбуда, но не съм имал смелостта да го поискам.

90.   не сме женени, но живеем заедно от три години в началото ни биши любопитно и на двамата да опитаме с трети, то беше само и за виднъж, оттогава сме пробвали с тридесетина мъже и десетина двойки, в 90% от слечейте е уникално, е има и такива с който не става, в пряк и преносен смисъл

92.   М48, Имам любовница на 47г, горина, стегната ,младолика. Изглежда невинно, иначе в леглото е фурия. От година имам огромно желание да гледам как я чука друг мъж, или даже момче, но тя за съжаление се дърпа. Единствено, което постигнах е това лято , на морето, я карах да флиртува със сами мъже на плажа, гола или по монокини. После я чуках с голямо желание.

93.   № 58 Познавах една като теб,дето искаше да остане девствена до свадбата си,понеже щеше да се жени за някакъв офицер,който още не беше завършил ВНВУ-то.
Та същата тази,девственицата де,се пореше така яко отзад,че просто нямам думи,беше като върха на сладоледа.И не само с мен,а и с още цял взвод ебачи !
След години ми падна отново възможност да я чукам,вече щастливо омъжена,но ме накара да й свърша отзад,както едно време,че не искала да има второ дете !
Толкова за девствениците,дето разнасят славата на аналния секс по света

94.   58, сега се замислям, може би усещам как би се чувствала жена, ако тръгва да си ляга или да прави връзка с мъж, който е девствен. Не е толкова за девствеността, а заради изживяванията и какво не си развил в живота си заради нея. Дали ти се личи, че си девствена като се говори с теб? Дали има нещо от живота ти, което не си го развила заради това, че си девствена(нещо позитивно, иначе негативни бол). Ако си силна за да си живееш живота и девствена, това е много добре, но не знам. Честен да съм, аз съм правил секс само с 1 жена, с която си разбихме сърцата взаимно, първо единия после другия. Като нямам много увереност в секса и връзките, това нещо ми стои като най-ниския таван на увереността и мнението ми аз себе си, който се разпростирва из живота ми, всякаш аз се съдя спрямо този таван. Нищо че в много от други сфери съм отракан, неопитността ми в секса и връзките достига до мен и усещам как лъхам на нея. Искам да променя това. Би ми било интересно да те чуя как се чувстваш.

100.   Не виждам нищо лошо в това хората да правят каквото им харесва. Аз съм попадал в следната ситуация : Запознах се с един женен мъж в сайт и се договорихме да го чукам за да пробвал. Понеже тогава бях на сухо се навих и правихме срещи за да си го чукам. Запозна ме с жена си, уж съм негов приятел за да си му ходя на гости само, че аз изнаглях дотам да си я сваля за любовница. И те така. Ходя си в тях и квото дойде, но ми се иска да ги метна и на тройка, но незнам как да подходя.

101.   Разведохте ли се накрая?

102.   ДО АВТОРКАТА

Разкажи за първия път с третия човек?
Как се развиха нещата с подробности.
Мисля, че ще е интересно на всички.

106.   Тройките са по-добрият вариант за двойки

111.   Здравейте аз съм участвал като страна, която чука определената жена, а мъжът гледа. Имам доста голям опит за годината която прекарах с тях. Все още се срещаме, но бих искал да съм първият път на някой друга двойка, която сега започва бебешките си стъпки в този тип живот. На 26г винаги готов.

116.   Намалете порното тотално си изпържихте мозъците! Разврата ще ви унищожи!

51-82 от 82