Лъже ли ме или съм в параноя ?
Здравейте. Моля да публикувате историята ми, тъй като направо се поболях.
С него сме от един град. От лятото той беше започнал да проявява повече от приятелски интерес. И аз не бях безраалична към него. Но през есента се върнах в столицата да уча и отношенията ни останаха на ниво флирт. През почивните дни го виждах, но за малко. Преди няколко дни се осмелих и го добавих във фейсбук. Той прие и след това ми писа, че се радва, че съм го намерила и до края на вечерта стигнахме до признание, че се харесваме. Уж всичко беше добре. Даже той има работа понякога тук и беше планирал днес да идва. Но изведнъж пътуването му се осуети. А през цялата вечер беше мълчалив. Обясних му, че ако се е отказал от отношенията ни и съм го отблъснала по някакъв начин, може да ми каже без притеснения. Той започна да обяснява, че не е така и че иска да е с мен, даже се закле. Казах му, че на другата вечер не мога да пиша, тъй като съм на имен ден. Той отговори, че можело да си пишем и през деня. Но не съм с големи очаквания. До края на вечерта останах разочарована и сега съм..
Проблемът ми е, че една в предишната ми връзка все грешах, колкото и да се стараех. И се страхувам да не правя и сега няккви грешки. Според вас той нарочно ли ми каза, че отменя идването си, или е искрен?

Коментари

1.   "Според вас той нарочно ли ми каза, че отменя идването си, или е искрен? "

От даденото просто няма как да знаем това... Като мъж те съветвам да не изглеждаш прекалено лесна. Малко по-дръпнато, но игриво. Нека усети, че го харесваш, но не и че си му в кърпа вързана.

2.   Зaрaди отменено пътувaне , се чувствaш тaкa , aми aко имaте връзкa , кaк ще си " превеждaш " всяко негово движение , поглед , глъткa поет въздух....
Обсесивнa ли си по принцип или просто си отчaянa?

3.   Миличка, от прекалено старание ще развалиш, не само тази, а и много други връзки.
Пусни се по течението просто, не дебни фейсбука - кога е на линия и кога не.
Може да е бил мълчалив, защото е гледал филм през това време или е слушал музика, или си е приготвял нещо за хапване.
А ако си каже "о тя дали ме лъже, че е на имен ден? ! "

Просто се отпусни, пусни се по течението и не обсебвай така нещата и човека.
Какво ненормално виждаш в това, че му се е осуетило пътуването? Напълно възможно е, нали?
Просто се успокой

4.   Миналото си е минало, връзките са си били връзки. Сега е друго и нямаш право да натоварваш с миналото си хора, които по никакъв начин не са отговорни за него. аз така и не видях с нещо да те е изпързалял. Толкова ли е невъзможно да отложиш пътуване? Ако има и други неща, за които не знаем, може и да имаш повод, но от това, което си написала, излиза, че тормозиш момчето за глупости.

5.   Абе, ти си егати филма, честно! Не е зле да признаеш, че вие с това момче на този етап НЯМАТЕ абсолютно никаква връзка, защото от написаното от теб оставам с впечатлението, че ти си мислиш точно обратното.
И аз бих дал задна, ако от едно среднощно писане в нета започне някоя жена да ми държи сметка и да ми прави физиономии. Че то направо ме е страх да си представя ако от общуване в нета е така, как би било при реална връзка?
Тоя Фейсбук, и тези виртуални общувания съвсем извратиха нещата в отношенията между мъжете и жените...

6.   5 е прав...с това поведение само може да го изплашиш. Вие реално сега нямате никакви отношения и човека дори не ти дължи обяснения за нищо...явно си с фикс идея за връзка, при което пришпорваш нещата, а така ще разрушиш нещата още в зародиш. Ако искаш човека да те търси, трябва да му е приятно да си пише с теб, да си с по- леко сърце и не всичко да го вземаш толкова навътре. Като ти каже, че няма възможност да се видите, ти му кажи "добре" и ако му се говори, започни някоя лека и приятна тема. На никоги няма да му е приятно да го разпънеш на кръст защо е отменил срещата и да му се нацупиш насреща. А и човека нищо не и е обещал, нищо не ти и дължи. Нямате връзка, че да очакваш прекалено много от него, особено в началото. Успех!

7.   5 и 6, пишете глупости. Тя никъде не е говорила, че имат връзка, а че сега започват. И се страхува да не направи грешките си от ПРЕДИШНА връзка! Къде видяхте ТЯ да му търси сметка къде бил!?? ТОЙ е казал, че може да си пишат през деня, след като ТЯ му е казала, че ще е заета на имен ден вечерта и няма да може да му пише!

Абе научете се да четете, защото акълите дето давате иначе са безсмислени!

8.   Аз не обичам да ме разпитвам много много къде, защо и как съм бил. Това е отблъскващо. Да допълня номер-3 ...или е правил секс с някоя.
Ти нямаш нищо общо с този мъж все още. Той може да прави каквото си иска и с когото си иска. Може да не иска да те нарани. Може просто да е някаква забежка.

Параноичка си.